اعلام نظر سازمان اطلاعات سپاه درباره دلار ۴۲۰۰ تومانی در جل،ن غافهیئت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز گفت: در جریان جلسه امروز نظرات دستگاه های امنیتی مطرح شد، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نگاهی به این مجموعه را تشریح کرد و پس از آن هم رئیس جمهور کل دیوان محاسبات نظر و نگاه تخصصی این بود. دستگاه را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، سید نظام الدین موسوی رئیس هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی امروز نمایندگان مجلس، گفت: صبح امروز و در ابتدای ورود به بررسی گزارش گزارش تلفیق در خصوص لایحه بودجه سال 1401 درباره روند بررسی نگاه ها پیرامون بودجه و حذف آرزوی تصمیم گیری یک گفت‌وشنود میان نمایندگان و مقامات مربوطه شکل گرفت.

وی ادامه داد: برای برگزاری این جلسه این است که بودجه صرفاً نسخه ای برای دولت نیست و برای زندگی مردم و امورات جاری همه عوامل تأثیرگذار است و با توجه به اینکه در لایحه بودجه سال آینده چه چیزی مهمتر است موضوع حذف آرزو می شود. ؛ این جلسه غیرعلنی را برگزار کرد.

موسوی در ادامه اظهار داشت: در این جلسه نماینده محترم دولت رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس کل بانک مرکزی و وزیر جهاد کشاورزی حضور پیدا کرده و به تشریح نظرات این دستگاه ها پرداختند.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز رؤسای کمیسیون اقتصاد، برنامه و بودجه و انرژی در رابطه با آرزوی تصمیم گیری برای صحبت کردن و حذف آن از شش تن از نمایندگان به قید قرعه صحبت و به تشریح دغدغه های خود پرداختند.

هیئت رئیسه مجلس در ادامه بیان کرد: در جریان جلسه امروز نظرات دستگاه های امنیتی هم مورد اعلام شد، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نگاه کارشناسی این را تشریح کرد و پس از آن هم رئیس کل دیوان محاسبات نیز نظر و نگاه تخصصی این دستگاه را تشریح کرد.

وی افزود: ما در این جلسه بنای نظر رای گیری را نداشتیم و هدف این بود که با گفتوگوها و دیدگاه های ما نزدیک شود. چرا که معتقدیم اگر این طرح قرار است اجرا شود باید با نزدیکی نگاه ها میان مجلس و دولت این اتفاق رقم بخورد.

موسوی در خصوص نتایج اظهار داشت: لزوم و لزوم هماهنگی بین دولت و مجلس در موضوع بودجه و تصمیم گیری و همینطور در نظر گرفتن یک نظام حمایتی به عنوان محورهای مهم این جلسه از رئیس مجلس شورای اسلامی در قالب جمع بندی پایانی مطرح می شود. شد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances