افزایش حقوق سربازان در سال آینده منتفی است

[ad_1]

حجت الاسلام میرتاج الدینی با رد برخی اخبار منتشر شده در خصوص منتفی شدن افزایش حقوق سربازان در سال آینده گفت: حقوق سربازان از محل گزارش 7 بودجه تامین می شود و ارتباطی با موضوع خرید سربازی ندارد.

حجت الاسلام «محمدرضا میرتاج الدینی» امروز (چهارشنبه) در گفتگو با ایرنا افزود: مصوبه کمیسیون تلفیق درباره افزایش حقوق سربازان در سال آینده منتفی است و در صورت تصویب مجلس و تصویب شورای نگهبان در سال 1401 اجرایی می شود.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 از افزایش 60 تا 90 درصدی حقوق سربازان خبر داد و گفت: این افزایش بر وضعیت تاهل و منطقه ارائه خدمت آنها انجام می شود.

نایب رئیس دوم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حقوق ماهیانه سربازان متاهل پنج میلیون تومان خواهد شد، گفت: به میزان حقوق سربازان نسبت به این سه برابر می شود; حقوق سربازان مجرد غیرعملیاتی نیز معادل 60 درصد یک پایور، سربازان مجرد عملیاتی معادل 75 درصد یک پایور و سربازان متاهل معادل 90 درصد یک پایور خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق اظهار داشت: پارسال متوسط ​​​​حقوق سربازان 300 هزار تومان بود که این رقم امسال به 1.5 میلیون تومان رسید و سال بعد از آن به 3.5 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: در سال 1401، هیچ سربازی کمتر از سه میلیون و 350 هزار تومان دریافت کرد.

حجت‌الاسلام میرتاجدینی با رد برخی اخبار منتشر شده در خصوص منتفی شدن افزایش حقوق سربازان در سال آینده گفت: حقوق سربازان از محل گزارش ۷ بودجه تامین می‌شود و ارتباطی با موضوع خرید سرباز ندارد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح نیز موافق این افزایش حقوق هستند، یادآور می شود: افزایش حقوق سربازان و کارت معافیت رایگان برای سربازان با 30 سال سن و 2 فرزند در سال آینده به تصویب در صحن علنی و تایید شورای نگهبان می رسد.

چند کمیسیون تلفیق افزایش حقوق سربازان در سال آینده را تصویب کرد که «محسن دهنوی» نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه در توضیح این مصوبه گفت: حداقل حقوق سربازان در سال آتی به سه میلیون و 350 هزار تومان می رسد. حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز پنج میلیون تومان خواهد شد و به طور متوسط، حقوق سربازان نسبت به امسال سه برابر می شود.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان