«انتشار فایل صوتی مکالمه دو شخصیت نظامی اتفاق خاصی نیست»

[ad_1]

کمیته امنیت ملی با اشاره به فایل‌های صوتی منتشر شده در میان دو چهره نظامی گفت: هرگاه نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و موقعیت‌های حساس وارد می‌شود و باعث می‌شود که باطل جای حق را بگیرد. اینها خیلی مهم است و باید آن را جدی بگیریم.

به گزارش ایلنا، محمود عباسزاده، عضو کمیته امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در فایل های خاص منتشر شده در میان دو نفر از فرماندهان سپاه و مطرح شدن اسامی برخی افراد در آن و ایجاد شائبه در برخی از چهره های سیاسی گفت: اولا اقتدار سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران. و مردمی بودن آن نکته‌ای ثابت شده است. مردم با دلشان این نهاد حمایت می کنند و این نهاد از دل مردم برای و در کنار مردم است و روز به روز با کمترین میزان، از قدرت و اقتدار مردم را پیدا می کند.

وی افزود: سپاه یک نهاد کاملا مکتبی، مردمی و رو به جلو است. طبیعتا این مورد حسادت بدخواهان واقع شده و هرچه رشد سپاه بیشتر شود، کینه ها افزایش میابد. طبیعتا ما هم منتظر چنین چیزهایی بودیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اعلام شد: من این فایل را چند بار گوش دادم; آنچه را که خواهان می خواستند به دست بیانه تخریب نیروهای قرار گیرند، دستگیر نشده اند و چیزی هم دستگیرشان می شود. دشمن با این جنگ روانی نمی‌تواند بر محبوبیت سپاه خدشه‌ای وارد کند.

وی اظهار کرد: فرماندهان ما فرزندان این ملت هستند و در واقع خطر، جان خود را کف دست گرفته اند. کسی که حاضر شده جانش را برای این ملت فدا کند و در این عرصه مسابقه گذاشته شود، امروز اسیر دنیا نمی شود. ممکن است در این مجموعه به این بزرگی 4 پلشتی هم وجود داشته باشد 9ه ایهن س،. بحث این است که روح حاکم بر این نهاد مخالف پلشتی، سوءاستفاده و کار انلسهنس ٰ مجموعه سپاه درون حفاظتی دارد که ماموریتش بر این است که هیچ پاسداری کار غیرقانونی نکند.

عباسزاده تاکید می کند: کمتر نهادی پیدا می شود که درون خود مکانیزم نظارتی مستمر و برخط داشته باشد، اما سپاه چنین چیزی دارد و 24 ساعت در حال نظارت است و تلاش می کند این نهاد را نهادی در خدمت آرمان های انقلاب قرار دهد. به نظر من اینها بازیها و شیطنتهایی است که برخی درمیآورند تا به زعم عادی، به آسیب بزنند، اما از نظر ملت ایران این کارها کاملاً محکوم است و اصلاً نتیجه نیست، حتی محبوبیت و مظلومیت سپاه را در قلب مردم بیشتر خواهد کرد.

وی ادامه داد: به نظر من انتشار این فایل اتفاقی نیست و خ دشمنان نباید در دلشان آب شود که کار بزرگی کرده باشد.

این نماینده مجلس در مورد اینکه آیا مجلس به این موضوع وارد نمی شود، گفت: من بارها و بارها اعلام کرده ام که بعد از انقلاب و تحمیل جنگ، هزاران توطئه، ترور، تحریم، تهاجم فرهنگی که برای محدود کردن انقلاب و مردم طراحی شده است. نظرم کار زیادی برای نفوذ انجام گرفته است. پدیده نفوذ یک موضوع واقعی است و شعار نیست.

عباس‌زاده گفت: باید بپذیریم که اتفاق افتاده و این تلخی اسی است. اگر ما در فروعات بشویم، انرژی ما به کنترل مسائل معمولی هدایت شود و نفوذ کند در موقعیت های حساس و خرابکاری های با هزینه بالا با طراحی ظاهر و نرم افزار، برای منحرف کردن ما از یک سیستم کارآمد و استفاده از عناصر کارآمد در مدیریت. موقعیت‌های حساس، کار خودش را می‌کند. بررسی نفوذ هیچگاه با تابلو نمیآید بلکه با نگاه و چهره قابل اعتماد وارد می شود. تشخیص نفوذ و نفاق هم سخت است، اما شدنی است.

وی با بیان اینکه به نظر من نفوذ به صورت جدی دارد کار خود را انجام می دهد، بیان کرد: گاهی اوقات در خود سیستم های نظارتی و موقعیت های حساس وارد می شود و باعث می شود که باطل حق را بگیرد. اینها خیلی مهم است و باید آن را جدی بگیریم. تصمیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای تخصصی در حوزه امنیت است، به بحث در مورد اینکه خیلی باز است و طبیعتا مسئله می خواهد و اولویت های ما است، اما این مسائل به گونه ای است که باید در یکسری لایحه ها در مورد آن بحث شود و زمانی که به نتیجه رسیدیم نتیجه را به استحضار مردم به عنوان صاحبان ککور و انقلاب گگارش کنیم.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان