بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید


برخی از کارهایی که فکر می کنم تخصصی را می توانم خودمان در خانه انجام دهیم و کارهای اضافی را فاکتور بگیریم. از سوی دیگر برخی از این نکات در لحظه به کار شما می‌آیند.

به گگارش Thehealth، یعنی زمانی که فر دود می کند، شاید تنها چند دقیقه برای جلوگیری از بیشتر فرصت داشته باشید. پس برای پروش مهارتهای مدیرت خانه این مطلب را با ما همراه باشید.

۱. در سرویس بهداشتی باز نمی‌شود: نگران نباشید و جیغ نکشید

قفل شدن در، روی هر کسی شاید وحشتناک و استرس‌آور باشد بخصوص برانی کودکاکای. شما با این مهارت به خودتان و دیگران می‌توانید کمک کنید.

یک کارت را بین زبان و قفل چهارچوب در بیکید و زبان را به داخل در هول تا در باز شود.

۲. نترسید: وقتی فر شروع به دود کردن می‌کند

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

وقتی موادغذایی روی سطح داخلی فر، میریزد بعد از داغ شدن شروع به سوختن و دود کردن می کند. معمولا کیک در فر باشد و موادی حاوی جوششیرین در فر بریزد افتم، اتم، نیازی نیست بترسید.

اول فر را خاموش کنید و در و پنجره ها را باز بگذارید تا دود بی بیرون برود سپس منتظر شوید تا فر خنک شود تا بتواید آن ضایعه را پاک کنید.

۳. چک کردن قطرات از شیر آب: آستین ها را بالا بزنید

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

وقتی شیر آب چکه می‌کند دلیل بی‌خوابی‌های شبانه و تیک‌های عصبی، شووس. پس بهتر است هر چه سریعتر این معضل حل شود. کافی است آستینها را بالا بزنید، با یک آچار فرانسه وارد صحنه شوید و واشر را عوض کنید.

اول شیر زیر ظرفشویی یا فلکه اصلی آب را ببندید. حالا قطعه‌ی گلویی را با آچار بازکنید و واشر آن را عوض کنید به همین ساد

مجموعه شیرهای آب واشرهای هم سایز دارند. اما برای اطمینان می‌توانید واشر قبلی را با خود برده‌اید و ماماند ه‌خان را جدید کنید.

۴. کنتور پرید: وقتی برق‌ها یکدفعه قطع می‌شوند

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

گاهی اوقات قطعی برق خانه، به اداره برق ربطی ندارد؛ وقتی همه‌ی همسایه‌های شما برق دارند، ولی شما نه، مشکل از کنتور است.

یک چراغ‌قوه بردارید و به سمت کنتور بروید. یک جعبه فیوز می‌بینید که یک طرف سوییچ ON و طرف دیگر OFF است. سوییچ را به سمت ON قرار دهید.

۵. لزج مانند: وقتی چند تخم‌مرغ باهم روی زمین میفتند

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

شکستن تخم‌مرغ روی زمین علاوه بر خراب کردن حالمان، خطرناک است. به این دلیل که اگر به موقع آن را جمع کنیم شاید کسی پایش روی آن بخ2ووب باشد.

بهترین راه برای تمیز کردن این اتفاق نیفتادن این روش است، روی آن را کمی نمک بزنید سپس چند دقیقه صبر کنید تا تخممرغ ها جمع شوند. حالا به راحتی می‌توان با یک لیوان آن‌ها را از زمین بردارید و آنجا ر،م۲ی

۶. وقتی غذای روی گاز یا ماکروویو آتش می‌گیره آرام باشید

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

وقتی غذای روی گاز یا ماکروویو آتش می‌گیرد اولین قدم خاموش کردن اسش اسش اسش ابع اسش یعنی گاز یا ماکروویو را خاموش کنید.

وقتی برای سهلنگاری وجود ندارد و فورا باید یک حوله را یا آب سرد کنید و روی طرف آتش گرفته بیندازید. سپس با یک دستگیره آن را بردارید و زیر شیر آب سرد قرار دهید.

۷. سوسک، مارمولک یا مورچه: از شر حشرات موذی خلاص شو

بایس این ۷ نکته، در خانه همه فن حریف باشید

بعد از یک مسافرت 3 روزه که باز میگردیم میبینیم خانه و حیاط محل سکونت خیلی از حشرات موذی شده است. مخصوصا در فصل تابستان که زمین گرمتر شده و سوسکها به سمت مکانهای خنک تر حرکت می کنند مانند خانه ها.

نیازی نیست به شرکتهای سمپاشی زنگ بزنید تا با سم‌های خطرناک خطرناک د. دِ. تِ این کار را انجام می دهد. اول همه جا را جارو برقی بیکید و با دستگاه بخارشور، گوشه و کنار و کابینتها را خاککی کنید. سپس با اسپری، سرکه، نمک و جوش شیرین را به تمام گوشه و کنار خانه نی ک.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم