با طب سنتی به جنگ اومیکرون بروید

[ad_1]

یک متخصص طب ایرانی گفت: به مدرس که دچار آبریزش بینی می شود توصیه می شود سه روز جلوی اولی آبریزش را نگیرند; چراکه آبریزش یک نوع راه دفع ویروس می‌شود. بوییدن گلاب یا سرکه، شانه زدن موی‌های پوست سر برای کاهش آبریزش اینیس.

به گزارش ایسنا، مریم نواب زاده اظهار کرد: یکی از مشکلات شایع آمیکرون گلو درد و سوزش گلو است که برای درمان آن باید جوشانده خطمی یا تخم گشنیز استفاده شود؛ به این صورت که از هر کدام یک قاشق غذاخوری داشق غذاخوری دب سه لیوان آب بریزید و بعد از 15 دقیقه جوشاندن هر چهار یا شش ساعت به صورت غرغره یا خوراکی استفاده کنید.

وی ادامه داد: همچنین جوشانجیر یا ا و انجیر یا عدسی با پودر دانه گگنیز و حریره بادام و نشاسته نیز برای سوزش گلو مفید است; به افرادی که دچار آبریزش بینی هستند توصیه می شود روز اول جلوی آبریزش را نگیرند; چراکه آبریزش یک نوع راه دفع ویروس می‌شود. بوییدن گلاب یا سرکه، شانه زدن موی‌های پوست سر برای کاهش آبریزش اینیس.

نواب زاده با بیان اینکه همچنین از مصرف خوراکی های خوراکی و بابونه و پرهیز از سایر توصیه هاست استفاده کنید. سرخ پیشانی خود را می دهد.

این متخصص طب سنتی بیان کرد: همین طور برای کاهش سردرد می توان کف پاها را با روغن زیتون قرار داد و همچنین قرار دادن پاها در آب ولرم به مدت 15 دقیقه نیز کمک کننده خواهد بود.

نواب در خصوص کم کردن درد و بدن عضلانی و دردهای بدن و کوفتگی، اظهار کرد: افراد می توانند از دمکرده چوب دارچین را استفاده کنند و آن را با مقداری عسل، متداول در طول روز مصرف کنند.

این متخصص و مدرس طب ایرانی با بیان اینکه همچنین 15 دانه عناب نیمکوب را با دو قاشق غذاخوری گیاه مرزنجوش جوشنده و بخور بدهند، توضیح کرد: مصرف بدن با روغن بابونه مفید است.

وی افزود: برای کاهش استفاده از ماءالشعیرهای طبی توصیه می شود به این صورت که یک پیمانه جو را با 15 پیمانه آب به مدت 45 دقیقه، صاف کنند و در طول روز مصرف کنند.

نواب زاده با بیان اینکه از سوپ هایی استفاده می کند که در آن آلو، اسفناج و دانه گشنیز کار می کند نیز برای کنترل و کاهش تب مفید است، اظهار کرد: اگر این علائم مانند عوارض شدید، تنگی نفس و بدن درد شدید و نیز علائم بیماری باشد. مثل اسهال استفراغ یا تهوع شدید، تیجی و خواب در شما وجود دارد حتما به پپکک مراجعه کنید.

هر سرماخوردگی نیز می تواند امیکرون باشد وی با بیان اینکه از آنجایی که علائم سرماخوردگی از علائم امیکرون است، یاد می شود: حتماً شیوه نامه های بهداشتی رعایت شود و تزریق واکسیناسیون نیز صورت بگیرد تا از گیاه به دور بمانید.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان