بورل به امیرعبداللهیان: ایران و آمریکا بیشتر نشان دهنده

[ad_1]

وزیر امور خارجه ککورمان در گفتوگوی تلفنی با جوزف بورل اصفت: موضوعات اصلی و لغو تحریم‌ها نباید بر روی خواهی تأثیر بگذارد.

به گزارش ایرنا، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه خارجی امروز پنجشنبه با جوزف بورل مسئول سیاست اتحادیه اروپا امروز درباره جدیدترین تحولات و وضعیت مذاکرات وین تلفنی گفتگو کردند.

در تماس تلفنی جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد مذاکرات وین و دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، آخرین نتایج و روند مذاکرات و همچنین برای لغو تحریم ها و همچنین برخی از مسائل بین المللی مورد بحث و بررسی مسائل بین المللی از جمله بحث و بررسی مسائل خارجی. تبادل نظر قرار گرفت.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد مشاورین در این گفتگوی تلفنی اظهار داشت: مذاکرات وین در نقطه حساسی قرار دارد و اکنون آمریکا و ایران در تبادل پیام ها باید قبولی بیشتری را از خود نشان دهند و تلاش کنند که بر مبنای زمانی غلبه کنند. .

بورل افزودن: موضوع تضمین اقتصادی برای شما مهم است و ما از تحقق آن سایت ایمایت ما و شما به تلاش های خود برای رسیدن به نتیجه ادامه می دهید زیرا مسیر را طی کرده است. شما ایرانی ها سازنده سخت و توانمندی هستید.

وزیر امور خارجه نیز در این گفتگوی تلفنی از اهتمام و تلاش برای سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مذاکرات و پیشرفت های حاصل از دانی کرد و افزود: اگر واقعا نظر بر رفتار همه طرف ها باشد، همچنان به نقطه وصول توافق خوب و قوی نزدیک است. .

وزیر امور خارجه کشورمان کشورمان کرد: طرح برخی درخواست های جدید از هیچ گونه دلیل منطقی وجود ندارد و با مواضع این موضوع در دستیابی سریع به توافق در تناقض می باشد.

امیرعبدالله افزود: موضوعات اصلی و تصمیم‌گیری‌ها نباید تحت تأثیر زیاده‌خواهی قرار بگیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: آمریکا نمی تواند به افکار عمومی کشور فشار بیاورد، هر حرف جدید و متفاوت را از طریق هماهنگی با ما منتقل کند. اگر طرف آمریکایی مککل افکار عمومی را دارد، باید بگویم ما هم مککل افکار عمومی را در ایران داریم. آنها را با دقت و با دقت به تحولات رصد می کنند و از دولت پاسخگویی و رفع تحریم ها و حفظ توان بالای هسته ای صلحیز را مطالب می کنند.

دکترامیرعبداللهیان بویژه تاکید کرد: برخی از مباحث مرتبط با قهرمانان ملی ما است، قابل طرح نیست.

وزیر امور خارجه این گفتگو را در بخش دیگری از موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در قبال بحران تاکید بر تاکید کرد: معتقدیم ضمن توجه به منشور ملل متحد، ریشه های اصلی بروز این بحران در مورد توجه قرار گرفتن، تا ثبات و امنیت پایدار در این منطقه از طریق جنگ و گفتگو بر راه حل توقف سیاسی شود.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما