(تصاویر) رقابت رقابتی برای نجات میراث فرهنگیدر کنار فاجعه انسانی که حمله به روسیه به بار آورده است، بسیاری از دارایی های فرهنگی نیز بمباران و آسیب دیده اند. برخی از کارگران و دارگلبان شجاعی در جستجوی آن چیزی هستند که می توانند ذخیره کنند.

به گگارش فرارو، بسیار بر این باورند که دارایی های فرهنگی از استراتژی کرملین برای پاک کردن تاریخ مردم است.

لیلیا اونیچچنکو که در مقابل کلیسای جامع لاتین لویو ایستاده بود، دیدگاه خود را درباره روسهای ارائه کرد: آنها بربر هستند. برای آن‌ها مهم نیست که چه چیزی را نابود می‌کنند. من هیتلر را ملاقات نکرده ام. من فکر می کنم پوتین بدتر است.

وی که در مرکک تاریخی یکی از مهمترین کشورهای اروپایی از نظر فرهنگی یک انسان است، افزود: پوتین شیطان است، یک انسان.

پشت سر او، ساختمانی ساخت داربست ف کلیسراف کلیسراف کلیسای کوچسکوچس بنسبنس بنسبچس

اونیکو، رئیس اداره حفاظت از میراث چن شهر لویو گفت: اگر فرهنگ خود را از دست بدهیم، هویت خود را از دست خود گرفت. لویو همیشه چندفرهنگی بوده است. لهستانی ها، آلمانی ها، یهودیان، ارمنی ها و مجارها آن را ساختند. در فهرست یونسکو است.

جنگ روسیه علیه یک فاجعه همه جانبه بوده است. ارتش روسیه شهرهای پرجمعیت را گلوله باران کرده و صدها نفر را کشته اند. بیش از 2 میلیون پناهجو در بزرگترین مهاجرت اروپا از زمان جنگ جهانی دوم به خارج از این ککور گریخته اند. در ماریوپول محاصره شده، خانواده ها بیش از یک هفته را در شرایط ناامیدکننده بدون گرما، آب و برق اسپری کرده اند.

در کنار این فاجعه انسانی، سرمایه های فرهنگی نیز بمباران شده و آسیب دیده است که شامل موزهای در شهر ایوانکیف، در شمال غربی کی یف است که دهها اثر از ماریا پریماچنکو، هنرمند مردمی را در خود جای داده است، برخی از آنها برای همیشه هستند. از دست رفته اند. هفته گذشته نیرو‌های روسیه کلیسای جامع خارکف را گلوله باران کردند.

ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور جمهوری کشور، در پیامی ویدئویی گفت که مسکو یک کلیسای چوبی قرن نوزدهمی را در روستای ویازیوکا در منطقه غربی ژیتومیر با خاک یکسان کرده است.

بسیاری از مردمی‌ها معتقدند این خرابکاری تصادفی نیست. پوتین گذشته گذشته مدعی شد که اتحادیه و روسیه یک ملت هستند و زلنسکی استدلال کرده است که هدف نهایی کرملین پاک کردن کشور به عنوان یک کشور مستقل است. این زبان، مردم و فرهنگ آن است که در دوره های قبلی روسی سازی سر شب کور

اولها هونچار، مدیر موزه لووو، به گردین گفت: اتحاد جماهیر شوروی یک رژیم توتالیتر بزرگ بود. آن‌ها سعی کردند همه چیز را یکسان کنند. آن‌ها یک نوع بنای تاریخی وجود دارد و یک نوع سبک هنری با، ئالیسم سوسیالیسوسیالیسوسیسلیسلیس مسکو می‌خواهد فرهنگى را ریشه کن کند. این چیزی است که ما و هویت ما را می‌کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم