تغییرات «ریسکی» گل‌محمدی برای بازی با استقلالدیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با پیروزی دو بر یک سرخپوشان پایتخت همراه شد تا قهرمان پنج دوره متوالی مسابقات لیگ برتر با 48 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفتن.

پرسپولیس در حالی موفق به کسب پیروزی در مقابل این تیم شد که در ترکیب این تیم رخ داد، تغییر کرد. یحیی گل محمدی که همیشه سعی بر ثبات در ترکیب اصلی تیمش داشت احتیاط را کنار گذاشت تا روی اسم بازیکنان با تجربه و همیشه تیمش خط قرمز بیکد.

یحیی در نهایت عصبانی شد!

گل محمدی در نهایت واکنش خود به اشتباهات فردی حامد لک را با نیمکت نشینی او در آستانه دربی 98 پایتخت مقابل استقلال تهران نشان داد. احمد گوهری با وجود اینکه چند واکنش از خود نشان داد، اما باز هم می تواند کمکی به ثبت کلین شیت پرسپولیس کند تا گل بخورد و همچنان برخی انتقادات را بشنود.

با این حال یحیی تصمیم قطعی خود را برای کنارن نگاه محتاطانه را گرفته است تا احمد گوهری با تمام ضرب خطاهایش به گزینه نخست این تیم برای دیدار با استقلال تهران تبدیل شود.

سیدجلال و یک خداحافظی آرام؟

قهرمان ترکیب تیمش را با باگگرداندن علی نعمتی در کنار وحدت هنانوف گرفت. گل محمدی نه تنها کاپیتان اول سرخپوشان را از ترکیب کنار گذاشتن او را از لیست 18 نفره پرسپولیس هم خط زد تا به شایعات درباره کنار همیشگی او از لیست گذاشتن تیم دامن بزند.

گل محمدی که تصمیم دارد سیدجلال را دیگر در قامت بازیکن پرسپولیس تمدید کند چراغهای جشن خداحافظی او را روشن کرد تا شاید در پایان فصل از این تیم برود.

برگرداندن به موقع خرید جنجالی

رضا اسدی هنگام عقد قرارداد با پرسپولیس بمب نقل و انتقالاتی گل محمدی ڪ. او که از خرید جانشین برای احمد نورالهی در میانه بسیار خوشحال بود بارها به تعریف و تمجید از اسدی پرداخت. هافبک گران قیمت سرخپوشان نیز با کوتاهترین مدت تمرین در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی کرد. با این حال هرگ انتظارات را برآورده کند تا تیغیز خطرن از ذذب او رویوی گل محمدی فشار بیاورد.

همین امر باعث شد تا اسدی مدتها روی نیمکت بنشیند و تمرینات خود را بدون حاشیه ادامه دهد تا نظر کادر فنی را بار دیگر به خود جلب کند. شکست دو بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان باعث تغییر استراتژی این تیم شد تا رضا اسدی جای کمال کامیابی نیا را در ترکیب و وزن با دو گلی که برای پرسپولیس نفت مسجد سلیمان بزند سه امتیاز مهم را به اندوخته های این تیم اضافه کند.

بازی درخشان اسدی می تواند او را مدتها در ترکیب پرسپولیس حفظ کند تا این بازیکن طعم حضور در دربی پایتخت را بچچد.

تنومند، ولی گل نزن!

شیرزود تمیروف خرید تازه وارد ازبکستانی پرسپولیس پس از ناکامی داخلی به ترکیب پرسپولیس وارد شد. یحیی گل محمد تنها دو هفته پس از خرید این بازیکن تصمیم گرفت مهدی عبدی و حامد پاکدل را نیمکت نشین کند تا تمیروف با بازی و درگیرانه خود در ترکیب قرار گرفتن. با این حال ازبکستانی پوشان برای این تا یم گلزنی کند تا یحیی احتمال ایجاد تغییر دوباره در نوک پیکان خط حمله تیمش را بپذیرد.

دربی همه را جسور کرد

دربی پایتخت با یحیی گل محمدی در قامت قهرمان پرسپولیس نشان از احتیاط او از نباختن می دهد، اما رفتار او در دیدار قبل از رویارویی با استقلال تهران نشان می دهد که تغییرات آن برای تقابل با آبی پوشان پایتخت می دهد.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران 26 اسفندماه در ورزگگاه آوادی برگگار می شود. ارزشت دربی 98 پایتخت در حالی که همیشه است که شاگردان فرهاد مجیدی با 54 امتیاز در صدر هستند. پرسپولیس نیز با 48 امتیاز در امتیاز این تیم تا نتیجه رویارویجه رویارویی آنها تثیر زیادی در تعیین قهرمان فصل جاری لیگ برتر داشته باشد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances