توضيحات فوق اقدام نمايند

اشتباه نکنید یک مشاور کنکور تجربی 99 هرگز به شما نمی گوید که هر کسی به سادگی می تواند حداقل درصد مورد نیاز خود را بدست آورد ،بلکه شما باید چیزی بالاتر از حداقل نمره خود را به عنوان یک هدیه سرگرم کننده برای خود در نظر بگیرید ، نه به عنوان یک مبارزه جدی ، زندگی و مرگ. از قضا ، وسواس بیش از حد برای این نمره عالی می تواند شما را به یک انسان عصبی کامل تبدیل کند و همین موضوع سبب شود که در واقع نمره کمتری را نسبت به آنچه که نیاز است ، بدست آورید. است. در کنکور رشته ریاضی فیزیک با توجه به افزایش ظرفیت رشته­ ها و دانشگاه­ها و تعداد کم داوطلبان نسبت به گروه­های آزمایشی دیگر، رقابت اصلی بر روی دانشگاه­ های برتر و سطح بالا می­باشد و این که رشته­ هایی مثل مهندسی نفت، هوافضا و مهندسی پزشکی فقط در تعداد محدودی از دانشگاه­ها وجود دارد.از آنجایی که درصد بیشتری از دروس اختصاصی رشته ریاضی فیزیک به صورت محاسباتی است، از این رو دانش آموزان باید مهارت و سرعت عمل بالایی در پاسخگویی به سوالات داشته باشند و تنها راه رسیدن به مهارت در حل این نوع تست­های محاسباتی، کار کردن بر روی مهارت تست زنی با حل تست­های فراوان است.

مشاور کنکور با قیمت مناسب

شرکت در کنکور تجربی به علت تعداد زیاد شرکت کننده­ ها و ظرفیت­ های محدود اعمال شده در رشته­ های پزشکی و پیراپزشکی از سوی وزارت بهداشت نسبت به گروه­های آزمایشی علوم ریاضی و انسانی سخت ­تر است؛ و از آنجایی که بیشتر شرکت کننده­های علوم تجربی خواهان قبولی در رشته­ های پزشکی و پیراپزشکی هستند و سوالات کنکوری به صورت مفهومی طراحی می­شوند، از این رو دقت درانتخاب بهترین منابع برای قبولی در کنکور 99 نظام جدید و قدیم که متناسب با نیازهای اساسی داوطلبان کنکوری باشد امری ضروری است که در کنار مشاوره و برنامه ریز­های تخصصی می­تواند دانش آموزان را به اهداف مورد نظرشان نزدیک­تر کند. تعداد سوالات و زمان پاسخگویی دروس عمومی برای کلیه گروه­های آزمایشی یکسان است. ثبت نام کنکور سراسری سال 99 ، بهمن ماه سال 98 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانیsanjesh.org قرار می­گیرد و هم زمان با شروع فرآیند ثبت نام، کلیه شرایط و ضوابط در دفترچه ثبت نام کنکور 99 درج می­گردد. بديهي است داوطلبان مذكور درصورت عدم انصراف قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، درصورت موفقيت و قبولي در آزمون، به عنوان متخلف محسوب شده و مجاز به ثبت نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نمي باشند.

مشاور کنکور هنر

تا به امروز اصلا مطالعه خوبی نداشتم ، و تازه آزمون ثبت نام کردم ، تصمیم جدی دارم که از همین الان شروع بکنم ، اما واقعا نمیدونم باید چطور با آزمونهایی که تا به الان ازشون جا موندم و با پایه تقریبا صفر و کلی فیلمی که از شرکت در دو کلاس شیمی و ریاضی به صورت آنلاین بوده جاموندم، شروع بکنم . دومین درس تخصصی مهم در رشته تجربی درس شیمی است و بعد از شیمی درس ریاضی می­تواند برای داوطلبان رشته تجربی رتبه ساز باشد چرا که تقریبا 85 درصد داوطلبان رشته تجربی درس ریاضی را کمتر از 10 درصد می­زنند. اولین درس اختصاصی مهم برای داوطلبان رشته ریاضی، درس ریاضی می­باشدکه بیشترین تعداد سوالات اختصاصی را شامل می­شود، دومین درس اختصاصی مهم در این رشته درس فیزیک است و درس شیمی در اولویت سوم داوطلبان قرار دارد. تعداد معدودی از افراد در امتحانات ورود دانشگاه نمره کاملی کسب می کنند … داوطلبان کنکوری باید اطلاعات کافی را درباره آزمون­های کنکور داشته باشند که این اطلاعات شامل تعداد سوالات و مدت زمان لازم برای پاسخگویی به سوالات هر درس ، ضرایب دروس عمومی و تخصصی و همچنین بودجه بندی سوالات کنکوری در رابطه با این که از هر مبحثی چه تعداد سوال در آزمون مطرح می­شود.

در بحث مشاوره کنکور ارشد برق بیشترین سوالی که مطرح می شود این است که چند درصد از هر درس را پاسخ دهیم؟ ممکن است این ساعت از چهار یا پنج ساعت در روز تا دوازده ساعت متغیر باشد اما آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است در نظر گرفتن شرایط روحی و جسمانی شما در زمان برنامه ریزی است. برنامه بلند مدت رو تنظیم کنید که این برنامه باید شامل همه درس هایی باشه که قراره بخونید و زمان بندیش هم از روز اولی که شروع میکنید برای مطالعه تا روز کنکور هستش. هنگامی که با تنظیم یک نمره هدف واقعی ، اعصاب پیش آزمون خود را در کنترل خود قرار داده اید ، یک برنامه مطالعه منطقی برای کمک در راه رسیدن به آن هدف قرار دهید. به دست آوردن درصد مورد نیاز دانشگاه هدفتان ،پیروزی واقعی است – هر امتیاز اضافی در بالای آن مطلوب است … او در مرکز مشاورهای که به آن لقب جامعنگر داده است، خدمات بسیار جامع و کاملی به مراجعانش ارائه میدهد که از دوران مدرسه تا فارغالتحصیلی و حتی پس از آن و ورود به بازار کار را شامل میشود، اما شاید بسیاری ندانند که این مشاور ثابتقدم، دندانپزشک و مشاور تحصیلی سازمان نظام پزشکی کشور است که با الهام گرفتن از رشته دندانپزشکی جامعنگر، سعی دارد فراتر از تست زدن و کنکوری درس خواندن صرف به موفقیت تحصیلی بیندیشد و از خیلی قبلتر یعنی دورانی که دانشآموز به بلوغ فکری می رسد، به او در یافتن علایق و استعدادهای حقیقیاش کمک کند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما