توقف پرسپولیسِ بیانگیزه در مقابل ذوبآهنتیم های فوتبال پرسپولیس و ذوبآهن اصفهان در خبرگزاری دیدارهای معوقه از هفته ششم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ترکیب رفتند که این بازی با تساوی یک – یک خط پیدا کرد.

امید عالیشاه در دقیقه 17 گل پرسپولیس را به ثمر رساند و میلاد جهانی در 90 کار را برای ذوبآهن برای ذوبآهن به تساوی ککانند. پرسپولیس با این نتیجه 10 امتیازی شد و به رده نهم جدول رسید و ذوبآهن 6 امتیازی هم در رده پانزدهم ایستاد.

بنابراین ترتیب ذوبآهن س از تساوی مقابل استقلال و گلگهر، پرسپولیس مدعی لیگ را هم دیگر کرد. بازیکنان پرسپولیس در پنج بازی گذشته این تیم موفق به گلزنی نشده بودند، در این بازی هم در امر گلزنی ناکام بودند تا طلسم گل نزدن به سرخپوشان در لیگ برتر چهار پابرجا باقی بمانند.

در نیمه دوم دیدار پرسپولیس انگیره لازم را از دست داد و بازی را تقدوهب‱ یم ذ.

عبدالله حسینی بازیکن دقیقه ذوبآهن در 88 اخراج شد و این تیم پس از 10 انتخاب پرسپولیس را در تهران نفر می کند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانیزادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابینیا (70 میلاد سرلک) احمد نوراللهی، امید عالیشاه (70 مهدی مهدیخانی) احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی (60- آرمان رمضانی).

ترکیب ذوبآهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، سیدعبدالله حسینی، قاسم حدادیفر (54-عرفان پورافراز) علی دشتی، میلاد جهانی، مهرداد قنبری، ابوالفضل عکاشه (54-حسین شنانی) دانیال محمد مومنی (73-ایوان مارکوویچ) فرشاد محمدهرم .

داور: بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه 8: ضربه ایستگاهی اعلام شد به ذویها را میلاد جهانی با شوتی راه مستقیم دروازه پرسپی دروازه پرسپولیس کرد که حامد لک این توپ را مشت کرد.

دقیقه 10: سعید آقایی اولین کارت زرد بازی را از بیژن حیدری گرفت.

دقیقه 16: میلاد جهانی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 17: ارسال کرنر بازیکنان پرسپولیس در داخل محوطه جریمه روی اشتباه مدافعان و دروازهبان ذوبآهن امید عالیشاه را در موقعیت خوب گلزنی داد که ضربه این بازیکن اولین گل بازی را برای سرخپوشان تهرانی به ثمر رساند.

دقیقه 19: شهاب گردان ارسال تند و تیز سیامک نعمتی را راهی کرنر کرد.

دقیقه 34: امید عالیشاه با فرار و ارسالی خوب، توپ را روی سر مهدی عبدی فرستاد اما پرسپولیس می تواند این موقعیت خوب را وارد دروازه کند و توپ را به بالای دروازه فرستاد.

35: ضربه ایستگاهی خطرناک احمد نورالهی را شهاب گردان با عکسالعملی خوب به بیرون فرستاد.

دقیقه 44: کار تمرین شده بازیکنان ذوبآهن یک ضربه ایستگاهی موقعیتی خطرناک روی دروازه پرسپولیس خلق کرد که روی این تیم این موقعیت را هدر داد.

نیمه دوم

دقیقه 52: حمله پی در پی بازیکنان ذوبآهن این تیم را در داخل محوطه جریمه به یک موقعیت خوب گلزنی اما ضربه بیدقت سلطانیمهر فرصت سفیدپوشان اصفهانی را هدر داد.

دقیقه 56: سیامک نعمتی به دلیل خطا روی بازیکن ذوبآهن از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 61: کمال کامیابی‌نیا اختری دیگر پرسپولیس در این بازی بود.

دقیقه 71: ضربه سر خطرناک علی دشتی با اختلاف اندک ازکنار دروازه به به ظی.

دقیقه 75: ضربه سر آرمان رمضانی روی ارسال سیامک نعمتی با فاصله اندک از کنار دروازه راه اوت شد.

دقیقه 83: ضربه ایستگاهی میلاد جهانی به ککلی بسیار خطرناک از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه 85: ابراهیم تقیپور مربی تیم ذوبآهن به دلیل اعتراض به داور از بیژن حیدری کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 88: عبدالله حسینی بازیکن ذوبآهن به دلیل درگیری با مدافعان پرسپولیس از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد.

دقیقه 90: حمله تند و تیز بازیکنان ذوبآهن و پاس در عرض مارکوویچ میلاد جهانی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد و این بازیکن هم گل تساوی شاگردان رحمان رضایی را در این بازی به ثمر رساند.

دقیقه 5 + 90: ضد حمله بازیکنان ذوبآهن روی بیدقتی بازیکنان این تیم هدر رفت تا کامبک ذوبیها در ورزگگاه آآادی کامل نشود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances