خرید خانه در شهرهای اطراف تهران چقدر بودجه می‌خواهد؟فرارو- قیمت مسکن متوسط ​​در تهران به متری ۳۳ میلیون تومان است. به این ترتیب یک خانه 100 متری در تهران تقریباً سه میلیارد و 300 میلیون تومان میارزد و برای خرید یک خانه 50 متری یک میلیون تومان و 650 میلیون تومان پول داشته باشید. حتما در جریان هستید که گگارش بانک مرککی از متوسط ​​قیمت ها حرف میزند و می گیرد. به عنوان مثال در این گزارش متوسط ​​قیمت هر متر خانه در منطقه یک تهران 70 میلیون و 259 هزار تومان است، پس قیمت متوسط ​​خانه های 100 متری در شمال تهران می شود هفت میلیارد تومان!

به گزارش فرارو، در منطقه 18 اما هر متر واحد مسکونی به طور متوسط ​​15 میلیون و 674 هزار تومان ارزش دارد تا برای خرید خانه های 100 متری در این منطقه بودجه ای حدود یک میلیارد و 570 میلیون تومان کفایت کند. با همین روش محاسبه، متوسط ​​قیمت یک خانه 50 متری در منطقه 18 زیر 800 میلیون خواهد بود. اگر بهعنوان یک زوج جوان اهل مدارا باشید، می توانید 480 میلیون تومان وام مسکن و در منطقه 18 با آورده های معادل نصف قیمت یک واحد مسکونی، صاحبخانه شوید. همین عدد و رقم ها را وسوسه می کند برای خانه صاحب شدن به شهرهای اطراف تهران بروند و خرید خانه در شهر اندیشه، رباط کریم، پرند و پردیس یا ورامین و پاکدشت را بررسی کنند.

شهر اندیشه و رباط کریم؛ از ۲۸۰ میلیون

در شهر اندیشه اگر بخواهید یک واحد 47 متری بخرید که پنج سال ساخت بوده و یک اتاق خواب دارد، باید 370 میلیون تومان پرداخت کنید. این واحد در طبقه اول واقع شده و اسانسور و پارکینگ و انباری دارد. یک 46 متری 12 سال ساخت هم 280 میلیون تومان قیمت خورده است که در طبقه سوم واقع شده و پارکینگ دارد. اما باید بدون سانسور از پله‌ها بالا رفت. گگینه در این شهر 61 متری است که سال 1385 ساخته شده است، دو اتاق خواب و در طبقه سوم واقع شده و البته اسانسور ندارد. اما ماشینتان بیرون نمی‌ماند و می‌توانید آن را در پارکینگ بخرید و قیمتش هم 506 میلیون تومان است.

یک واحد 43 متری با پارکینگ و پسارکینگ و چهار سال ساخت و در طبقه سوم واقع شده و برای خرید آن با 300 میلیون تومان هزینه کرد. در فاز یک اندیشه یک 48 متری خوابه ساخت سال 1395، در طبقه سوم و البته بدون اسانسور 630 میلیون تومان آگهی شده است. این واحد پارکینگ دارد. در یک آگهی به یک واحد 90 متری و سه خوابه برمیخوریم که در رباط کریم واقع شده، آسانسور و پارکینگ ندارد و در طبقه دوم واقع شده و از ساخت آن هشت سال میگذرد و 600 میلیون تومان قیمت آن است. یک 100 متری ساخت سال 1394 با دو اتاق خواب و در طبقه سوم 840 میلیون است که پارکینگ و اسانسور ندارد. در بین آگهی های این شهر یک واخد 55 متری است که پارکینگ دارد، یک خوابه در سال 1388 ساخته شده و قیمت آن 490 میلیون تومان است. اما این واحد در طبقه چهارم واقع شده و اسانسور هم ندارد.

پرند و پردیس؛ از ۴۹۰ میلیون

در پرند برای خرید آپارتمان 101 متری و کاملا نوساز و دوخوابه که در طبقه همکف واقع شده و پارکینگ و انباری ندارد، 715 میلیون تومان پول لازم است. این اپارتمان البته حیاط اختصاصی هم دارد. مورد دیگر 93 متری و در فاز سه مپسا واقع شده است که دو اتاق خواب دارد و در طبقه دوم واقع شده است، اما پارکینگ و آسانسور ندارد و قیمت آن 580 میلیون تومان گذاشته شده است. در فاز شش پرند یک 94 متری دو خوابه و نوساز با آسانسور 490 میلیون تومان قیمت دارد. اگر بخواهید یک اپارتمان 85 متری با پارکینگ مسقف و انباری و اسانباری و اسانسور بخرید که نوساز است و دو اتاق خواب دارد، باید 600 میلیون تومان هزینه کنید. این آپارتمان مربوط به تعاونی مسکن شرکت نفت است. در فاز شش یک واحد 85 متری و دوخوابه است که در سال 1396 ساخته شده و طبقه دوم است و اسانسور و پارکینگ دارد و قیمت آن 520 میلیون است.

در پردیس یک مورد 85 متری وجود دارد، دو اتاق خواب دارد و همین امسال ساخته شده و در نهم یک برج قرار گرفته و امکاناتش کامل است. برای خرید این واحد باید ۸۲۰ میلیون تومان پول داشت. مورد دیگری که در فاز هشت واقع شده، 100 متری و نوساز بوده و ن خواز بوده و خوابیده است و برای خریدش باید 990 میلیون تومان پول داشت. باید بدانید که این آپارتمان همه امکانات لازم را داشته و در طبقه چهارم واقع شده است. یک 88 متری در فاز 11 این شهر که دو سال از زمان ساخت آن میگذرد، 970 میلیون تومان قیمت داشته و آسانسور و پارکینگ و انباری دارد و در طبقه 12 واقع شده است. واحدهای زیر یک میلیارد در پردیس در فاز ۱۱ واقع شده اند.

ورامین و پاکدشت؛ از ۱۹۵ میلیون

واحدهای مسکن مهر در ورامین زیاد هستند و آگهی ها میگویند میتوان با 195 میلیون تومان یکی از آنها را خرید. این قیمت یک آپارتمان ۵۷ متری است. شش سال از زمان ساخت این واحد می‌گذرد و در طبقه همکف واقع شده است. پارکینگ ندارد، اما دارای انباری است. دیگر آپارتمانی 100 متری با عمر شش سال ساخت و پارکینگ هم دارد و قیمت آن 720 میلیون تومان است. این واحد دو خوابه و در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه واقع شده است. یک مورد دیگر 68 متری و دو خوابه است که 15 سال از ساخت آن میگذرد، درطبقه همکف قرار گرفته و، چون پارکینگ دارد، مککلی برای جای پارک نیست. قیمت این واحد ۲۸۰ میلیون تومان است. یک مورد دیگر 100 متر بوده و سال 1396 ساخته شده و دو اتاق خواب دارد، اما هیچ امکاناتی از جمله پارکینگ و اسانسور و انباری و بالکن ندارد و قیمت آن 800 میلیون تومان است.

یک واحد ۷۵ متری یک خوابه در پاکدشت، که سال ۱۳۸۹ ساخته شده ۴۲۰ میلیون ستون ستون ستون ستون این آپارتمان در طبقه چهارم است و اسانسور هم ندارد. یک تک واحدی یک خوابه 12 سال ساخت است که در طبقه دوم واقع شده و یک اتاق خواب دارد و برای خرید آن باید 515 میلیون تومان هزینه کرد. اگر یک خانه 80 متری پنج سال بسازد که در طبقه دوم واقع شده و دو خواب باشد، ما در آگهی ها به موضوع برخوردیم که قیمت آن 690 میلیون تومان است، اما پارکینگ ندارد. یک مورد دیگر 70 متربوده و یک خوابه است و پارکینگ دارد و در طبقه چهارم واقع شده است، اما اسانسور ندارد و با این حساب 400 میلیون تومان فروخته می شود.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances