خرید هارد گیمینگ Western Digital Black (P10 & D10) از مهرگان آی تی – زومیت

[ad_1]

با توجه به تنوع مدل های هارد اکسترنال در بازار و تقاضای روزافزون کاربران برای این نوع محصولات، امروزه انتخاب بهترین هارد اکسترنال کار نسبتا دشواری است. در این راهنما سعی می کنیم قبل از شروع با مقایسه دو هارد دیسک از سری Western Digital Black یک انتخاب مناسب داشته باشیم.

اگر بخواهیم دو هارد دیسک را از نظر کیفیت و عملکرد مقایسه کنیم تا بفهمیم کدام یک برای کار ما مناسب است، باید چند فاکتور کلیدی را در نظر بگیریم. ابتدا چرخش دیسک، سپس سرعت خواندن و نوشتن متوالی و تصادفی و در نهایت حافظه پنهان. هر چه سرعت چرخش هارد دیسک و انتقال داده ها بیشتر باشد، البته عملکرد هارد دیسک داخلی یا خارجی ما بالاتر بوده و برای عملیات های پردازشی سنگین مناسب تر است. حافظه نهان هارد دیسک همچنین به کاهش تأخیر اطلاعات و در نتیجه افزایش سرعت انتقال کمک می کند.

بی مهرگان فناوری اطلاعات

هارد 2.5 اینچی سری وسترن دیجیتال P10:

این هارد اکسترنال 4 ترابایتی برای گیمرهایی طراحی شده است که می خواهند با افزودن فضای بیشتر به هارد بازی خود، پتانسیل کنسول یا کامپیوتر خود را افزایش دهند.

درایو بازی WD_BLACK P10 می تواند تا 125 بازی را ذخیره کند. سرعت هارد دیسک این هارد 5400 دور در دقیقه و سرعت خواندن و نوشتن پیوسته 130 مگابیت بر ثانیه است. این سرعت در حالت تصادفی نیز به 120 مگابایت بر ثانیه می رسد.

روی تعدادی هارد اکسترنال P10 Western Digital وقتی صحبت از انتقال فایل ها از درایو می شود، 12 چند ثانیه طول می کشد تا یک پوشه 1/2 گیگابایتی منتقل شود. این هارد در تست حافظه PCMark 7 امتیاز بالایی کسب می کند تا بتواند انتظارات یک گیمر نسبتا حرفه ای را برآورده کند. فروشگاه مهرگان آی تی هاردی سری p10 مشکی خارجی با ضمانت 24 ماهه مهرگان تجارت نصر.

بی مهرگان فناوری اطلاعات

هارد 3.5 اینچی خارجی از سری وسترن دیجیتال D10:

این یک هارد اکسترنال 8 ترابایتی مانند سری P10 است که برای گیمرهایی طراحی شده است که می خواهند با افزودن فضای بیشتر به درایو بازی خود، پتانسیل کنسول یا رایانه خود را افزایش دهند. سرعت چرخش هارد این هارد 3.5 اینچی 7200 دور در دقیقه می باشد. دیسک سخت خارجی D10 سرعت خواندن و نوشتن مداوم وسترن دیجیتال 625 مگابایت بر ثانیه است. همچنین دارای سرعت خواندن و نوشتن تصادفی 250 مگابایت بر ثانیه است.

این هارد دیسک با تکنولوژی خنک کننده داخلی بالا به عملکرد بالایی دست می یابد و به شما این امکان را می دهد که بدون محدودیت بازی کنید و بازی خود را به دلخواه بدون وقفه انجام دهید. لازم به ذکر است که حافظه جانبی در این هارد دیسک می تواند به صورت افقی یا عمودی قرار گیرد. فروشگاه مهرگان آی تی هاردی سری P10 مشکی خارجی با ضمانت 24 ماهه مهرگان تجارت نصر.

کدام را انتخاب کنیم

اگر بخواهیم یک نتیجه نهایی بگیریم و بفهمیم کدام یک از دو درایو بالا برای یک گیمر حرفه ای بهتر است; باید بگوییم که هارد اکسترنال D10 برنده این مسابقه است. با توجه به سرعت چرخش بالای هارد دیسک و همچنین سرعت خواندن و نوشتن متوالی و تصادفی و مهمتر از همه، این سری از هارد های اکسترنال وسترن دیجیتال مجهز به فناوری خنک کننده داخلی می باشد. هارد اکسترنال Black D10 نسبت به هارد اکسترنال Black P10 Western عملکرد بهتر، خرابی و خطای کمتری دارد و بیشتر برای یک گیمر حرفه ای مناسب است.

با این حال، اگر به دنبال یک هارد اکسترنال ارزانتر یا یک گیمر نیمه حرفه ای هستید، ما هارد اکسترنال سری Black Western P10 را پیشنهاد می کنیم. نه تنها ارزان است، بلکه می تواند نیازهای شما را به عنوان یک بازیکن مبتدی تا نیمه حرفه ای نیز برآورده کند.

لازم به ذکر است که این دو سری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال علاوه بر کامپیوتر به هر کنسولی قابل اتصال می باشد.

شرکت مهرگان تجارت نصر وارد کننده رسمی قطعات کامپیوتر، پشتیبانی و خدمات پس از فروش با پشتیبانی مهرگان تجارت نصر (MTN) آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. می توانید به وب سایت شرکت (مهرگان آیتیمحصولات و خدمات ما را بشناسید و این دو محصول را خریداری کنید.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما