داعش «خلیفه جدید» انتخاب کردگروه تروریستی داعش امروز پنجشنبه هلاکت سرکرده ارشد خود در سوریه را تایید و از تعیین سرکرده بودن خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، گروه تروریستی داعش در بیانیه ای کشته شدن «ابو ابراهیم القرشی» سرکرده ارشد این گروه را تایید کرد و از سرکرده دیگری خبر داد.

این گروه تروریستی خود بیانیه خود را اعلام کرد که فردی به نام «ابو الحسن الهشمی القرشی» جانشین ابو ابراهیم القرشی سرکرده ارشد پیشین این گروه شده است.

مقامات آمریکایی بهمن ماه گذگذته اعلام کردند که القریشی در جریان عملیات نیروهای آمریکایی در سوریه ککته شده است.

رئیس جمهوری آمریکا در آن زمان گفت که سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش در طول یک عملیات شبانه نیروهای ویژه آمریکایی در استان ادلب سوریه ککته شد.

این است که خیشتر منابع خبری از همکاری ابو ابراهیم القرشی سرکرده است که داعش با مقامات آمریکایی پرده برداشته است.

پایگاه خبری «بغداد الیوم» عراق 30 آبان 1399 نوشته بود: در اسناد آمریکا که به زودی از حالت محرمانه خارج شده، آمده است: «امیر محمد سعید عبدالرحمن المولی» مشهور به «ابو ابراهیم القرشی» سرکرده جدید گروه داعش در دوره زمانی بازداشت. خود در زندان “بوکا” در جنوب عراق که در سال 2008 میلادی، آمریکا تحت مدیریت آمریکا قرار داشت، با مقامات آمریکایی همکاری کرده و اطلاعاتی محرمانه را درباره عناصر همکار خود ارائه کرده است.

آمریکا “بوکا” را پس از حمله سال 2003 به عراق و اشغال این کشور در اطراف شهر “ام القصر” در استان بصره در جنوب عراق بنا کرد و ظرف مدت شش سال، حدود یکصد هزار نفر از تروریست های القاعده و نظامیان بعث عراقی. در آن زندانی شدند که اوج آن در سال ۲۰۰۷ میلادی بود. «ابوبکر البغدادی» سرکرده اسبق گروه تروریستی داعش از جمله کسانی بودند که مدتی را در این زندان گذراندند.

سابقه آآنایی القرشی با ابوبکر البغدادی به سال 2003 بازمیگت و ایندو در آن زمان به جرم همکاری با القاعده در زندان «بوکا» زندانی بودند.

به نوشته بغداد الیوم، مورد مشکل از بین 66 گگارش مربوط به بازجوی های القرشی که وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) آن زمان انجام داد، فقط سه فاش شده است. در سومین گگارش بازجویی آمده است که القرشی اسامی 88 نفر از عناصر همکار تروریست خود را در اختیار آمریکایی ها قرار داد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances