دردسر جدید یحیی؛ ۱۰ بازیکن پرسپولیس در آستانه پایان قراردادفصل قبل از احمد نوراللهی و قبل از علی علیپور در همین روزها از دست پرسپولیس سر خوردند.

در حال حاضر 10 بازیکن تیم فعلی پرسپولیس در آستانه پایان مدت قراردادشان تقریباً به اندازه یک تیم کامل است و این عدد می تواند نگران کننده باشد. بعد از تمدید قرارداد با بازیکنانی مثل عالیشاه، مهدی عبدی، سیامک نعمتی و حامد لک و در نظر گرفتن قراردادهای دو سه ساله این فصل حضور یازده بازیکنی که قراردادشان رو به اتمام است می تواند برای یحیی و هواداران نگران کننده باشد.

سیدجلال حسینی، مهدی ترابی، سعید آقایی، میلاد سرلک، عیسی آلکثیر، علی شجاعی، رضا اسدی، محمد شریفی، مهدی مهدیخانی و احسان پهلوان 10 بازیکنی هستند که در پایان فصل آزاد می شوند، اما ظاهرا هنوز هیچ اقدامی برای تمدید قرارداد آنها صورت نمی گیرد. نگرفته یا کار برای شکل با آن‌ها به خیلی مقدماتی و مختصر پیس پیت ر.

در این جمع میلاد سرلک که این فصل بیشتر از هر بازیکنی در ترکیب پرسپولیس گرفته و مهدی ترابی که برترین بازیکن در فاز حمله به اولویت های تمدید خواهد بود. دو بازیکنی که سود با پوشیدن پیراهن تیم ملی بعید نیستای لژیونر شدن داشته باشند یا حداقل لیگ های امارات و قطر را برای کسب درآمدهای چند برابری هدف بگیرند. اتفاقی که یک بار برای ترابی خوشیمن نبود، اما دلیل نمی شود که او دوباره قید رفتن به تیمی از فوتبال ایران را بزند و به فکر پیشرفت یا کسب درآمد بیشتر در خارج نباشد.

با توجه به شرایط سنی و کیفیت لیست بازیکنان مورد اشاره احسان پهلوان که جزوات اصلی در دسته بعدی قرار می گیرند و با او هم اولویت خواهند داشت.

عیسی آلکثیر و سیدجلال هم با وجود سن بالایشان می توانند در دسته تمدیدی ها قرار بگیرند اما در مورد عیسی ماجرای پیچیده تر است و البته همه چیز به این بازیکن ارتباط دارد.

در مورد قرارداد رضا اسدی، اما نگرانی‌هایی وجود دارد. مطمئن باشید که اسدی حداقل تا اینجای فصل خرید موفقی برای پرسپولیس نبوده و مشخص نیست یحیی گلمحمدی همان قدر است که برای خریدش اشتیاق داشت و به باشگاه فشار می آورد برای این بازیکن هم همان قدر اسرار و دوست داشتن داشته باشید.

از بین محمد شریفی و مهدیخانی هم کاملاً شریفی در اولویت قرار دارد.

ورزش ایران


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم