دلیل کناره گیری الکس فرگوسن از مربیگری – روزیاتو – مشخص شد

[ad_1]

سر الکس فرگوسن بازنشستگی خود را به عنوان سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد و پس از 27 سال عملکرد سرسام آور و موفقیت آمیز از اولدترافورد خداحافظی کرد. اما دلیل استعفای الکس فرگوسن چه بود؟ استعفای اسطوره ای اسکاتلندی باعث از بین رفتن این باشگاه شد و شیاطین سرخ از زمان جدایی او تا کنون عنوان مهمی را به دست نیاورده اند.

به نقل از اشپیگل ، فرگوسن دلیل بازنشستگی خود را فاش کرد و گفت که او برای حمایت از همسرش کتی عقب نشینی کرده است که خواهرش به تازگی درگذشته است. فرگوسن 79 ساله گفت که پس از بازنشستگی ، پس از فینال لیگ قهرمانان 2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لیسبون پرتغال ، لحظه ای را که برای فوتبال احساس می کرد ، دید.

دلیل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

در آن بازی ، پس از تساوی راموس در دقایق پایانی نیمه دوم ، بازی به وقت اضافه کشیده شد و رئال مادرید سه گل دیگر در وقت های اضافه مقابل اتلتیکو به ثمر رساند و رونالدو آخرین گل را برای رونالدو به ثمر رساند. در آن زمان او برای فوتبال دلتنگ بود.

در مصاحبه با پادکست UTD ، از او پرسیدند که چرا الکس فرگوسن بازنشسته می شود و آیا به بازگشت فکر می کند ، او پاسخ داد: “نه. گاهی اوقات وقتی خودخواه هستید ممکن است اینطور فکر کنید. من به دلیل مرگ خواهر کتی و تنهایی او تصمیم گرفتم. یک سال پس از بازنشستگی ، کتی را به فینال لیگ قهرمانان رساندم ، جایی که رئال و اتلتیکو در لیسبون به مصاف یکدیگر رفتند. و آنجا بود که برای اولین بار با خودم گفتم: «خدای من. “واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است.”

دلیل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

وی ادامه می دهد: “بعد از بازی به سراغ رونالدو رفتم و کارلو آنچلوتی مربی آنها بود. او شخص فوق العاده ای است. او من را در راهرو دید و گفت که رونالدو قرار است معاینه پزشکی داشته باشد و به من گفت برو آنها را ببین بازیکنان آمدند و با من دست دادند ، “این لحظه واقعا خوب بود.”

دلیل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

فرگوسن همچنین از کریستیانو رونالدو و بازگشت او به اولدترافورد تمجید کرد. فرگوسن رابطه نزدیکی با رونالدو دارد و اعتقاد بر این است که نقش مهمی در تصمیم رونالدو برای انتخاب یونایتد به عنوان هدف بعدی خود داشته است.

ادامه خواندن:

مستندی به کارگردانی پسرش درباره مبارزه الکس فرگوسن با اثرات خونریزی مغزی

کریستیانو رونالدو پس از 12 سال به منچستریونایتد بازگشت


[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان