رتبه لازم برای قبولی در رشته روانشناسی از رشته تجربی (تهران، خوارزمی، بهشتی و..)

میگه حضوری باید با مدارک هویتی بری مدرسه و من الان شهر دیگه ای هستم و رفت و آمدها سخت میشه و زمان ندارم… ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در تهران، برای داوطلبان شهر تهران و هم چنین سایر شهر های اطراف تهران، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند. در ضمن از اینکه خیلی حرف زدم هم معذرت میخوام امیدوارم مفید بوده باشه! درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری تهرانی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور تهران وارد برنامهریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامهریزی دیوید است و روشی تضمینی است. هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در تهران هم در مورد روشهای برنامهریزی او متعهدند که صحبتی نکنند. کار یک مشاور و ضرورت وجود اون هم دقیقا همینه. با این کار شما می توانید مشخص کنید که دروس را باید چه طور مطالعه کنید. با خواندن این مقالات شما دید شفاف تری نسبت به این دوران سرنوشت ساز خواهید داشت و می توانید خیلی از مشکلاتتان را به تنهایی حل کنید.

حقیقتا من سال کنکور شاید ساعت مطالعم از سه سال اول که المپیاد بودم به نسبت کمتر بوده باشه! عامل بسیار مهمی که انتخاب رشته شما را بسیار سرنوشت ساز می کند همین بازار کار و البته افق رو به رشد و یا رو به افول گرایش ها در چند سال آینده در بازار کار رقابتی می باشد.ر مطلب بازار کار گرایش های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی می توانید اطلاعات جامعی در مورد بازار کار گرایش مد نظرتان کسب کنید. یکی از کلیدی ترین سوالات در ذهن علاقه مندان به این رشته این است که تمرکز خود را بر روی کدامین درس ها بگذاریم. استاد حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان تهران در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد. در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور استاد حسین پور بر روی لینک مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین کنکور بر روی لینک تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید. به وضوح شرط اصلی موفقیت علاوه بر توکل ،اراده و پشتکار زیاده!

مشاوره کنکور 1402

این مشاور کنکور تهران تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در تهران فرق دارد. اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در تهران روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. چنانچه مایل به دریافت مشاوره در رابطه با 20 نکته طلایی رتبه ها مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. در رابطه با انتشار کارنامه کنکور سراسری (کارنامه اولیه) در سال جاری باید خدمت شما عزیزان داوطلب عرض کنیم که به علت به تعویق افتادن کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هنوز زمان دریافت کارنامه کنکور مشخص نیست. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در تهران، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند. تمامی این نکات دست به دست هم داده و کنکور را به یک مرحلهی سخت برای رسیدن به اهداف آیندهی یک نوجوان تبدیل کرده است. استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی تهران سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در تهران روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ما در مشاوره رایگان کنکور این کار را برای شما انجام می دهیم. و تعداد اندکی از آنها قبول می شوند و رتبه برترهایی که قبول می شوند عضو تیم رتبه برتر حرف آخر یعنی عضو مشاوران این سایت می شوند و کار مشاوره را در پیش می گیرند. یعنی اینکه اگه تو بتونی جز اون دسته افرادی قرار بگیری که روش برنامه ریزی کنکور رو می دونن و بهش عمل می کنن مطمئنا به هدفی که می خوای می رسی! یعنی بشه تو یه زمان کم بهترین نتیجه رو گرفت! بهترین مشاوران تحصیلی و بهترین مشاوران کنکور نقش مهمی در مدارس دارند و به دانشآموزان در هر سنی کمک میکنند تا طیفی از چالشها و تجربیات را طی کنند. مشاوران تحصیلی میکوشند تا با ایجاد رابطهای صمیمانه و دو جانبه به دانشآموزان در بررسی مشکلاتشان از جوانب و دیدگاههای مختلف کمک کنند، تا ضمن یادگیری فرآیند مشکلگشایی، بتوانند با بینشی وسیع و همهجانبه به مسائل نگریسته، موفق به اخذ تصمیمات مناسب گردند. کارشناس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه آثار اضطراب برای داوطلبان کنکور بیشتر در زمینه اختلال در یادگیری به هنگام مطالعه و یادآوری اطلاعات در جلسات آزمون بروز میکند، گفت: برخورد داوطلبان کنکور با مسئله آزمون سراسری باید خوشبینانه باشد.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما