سرپرست فدراسیون فوتبال سکوت را شکستخبرآنلاین: سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: احدی حق توهین به مجمع را ندارد، آنها عصاره فوتبال ککور هستند و صلاح فوتبال را بهتر از برخی افراد می دانند.

.

فوتبال و پیشرفت در سال های اخیر

درباره اینکه فوتبال در سال های اخیر پیشرفت کرده است یا پسرفت باید فوتبالی ها نظر بدهند نه افرادی که هیچ سابقه ای در فوتبال اعم از باشگاه ها، هیئت ها و سایر ارکان فوتبالی ندارند.
آیا دو تیم متوالی تیم ملی به جام جهانی، دو قهرمانی متوالی تیم ملی فوتسال بانوان، تیم ملی نوجوانان و جوانان به جام جهانی، تیم ملی فوتسال سوم در جام جهانی و تداوم آقایی این تیم در قاره، قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قره ای و سومی در جام جهانی، دو بار حضور پرسپولیس ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا گواهی بر فوتبال در ایران نیست؟

طرح مباحث غیرواقعی

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هرگ در برابر قانون نایستاده است.ادامه حضور منطبق بر قوانین بوده است.
در ثبت 2 قانون بازنشستگی درباره حضور افراد به صورت پاره وقت توضیحات کامل داده شده و طرح مباحث غیرواقعی و تفسیر آن به هر نحو سوق دادن افکار عمومی به انحراف تلقی می شود و به ثواب نیست.

کفاشیان بهترین دوست من است

همه افراد فوتبالی به خوبی می شناسند آقای کفاشیان بهترین دوست من است و همیشه بیشترین احترام را برای او قائل هستم.
چند دست از کارهای خود بکشند و بیش از این به دنبال تفرقه انداختن نباشند زیرا او همه موضوعات را به خوبی می داند.درباره مخالفت با سرپرستی آقای کفاشیان سازمان محترم بازرسی کل کشور اعلام کرد او نمی تواند سرپرست فدراسیون فوتبال باشد، نه من و یا. اعضای هیئت رئیسه.

قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم

طبق قانون 2 ماده واحده قانون بازنشستگی در فدراسیون فوتبال به فعالیت خود ادامه دادیم.در اساسنامه فدراسیون و در ماده 34 به صراحت آمده است که هیئت رئیسه در سال 9 جلسه تشکیل می دهد.
ضمن اینکه در ثبت 2 مورد نظر آمده است که افراد با یک سوم حقوق یک در ماه 60 ساعت در دستگاه های فعالیت های دولتی دریافت می کنند.
مطمئناً برخی اطلاعی از قوانین ندارند و شایسته نیست افکار عمومی را بیش از این منحرف کنند و به چالش بککند.
درباره سازمان لیگ هم واضح است که این نهاد یک مجموعه خصوصی است و قانون بازنشستگی لاجرم شامل آن نمی شود.
در این باره رای دادگاه درباره خصوصی بودن سازمان لیگ موجود است.
بنابراین ادامه به فعالی در فدراسیون و سازمان لیگ قانونی و مغایرتی با قانون مجلس ندارد.
اعلام ملاک حضور در اصول اساسات فقط اصول اساسنامه است و باز هم این اصل را می توان تاکید کرد که همه ما قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.
به علاوه بر این باز هم می گویم بنده بازنشسته نیستم و برخی دوستان در نهادهای نظارتی هم این موضوع را بررسی کرده اند.

فریدون اصفهانیان و بحث بازنشستگی را انتخاب کنید

تمام افرادی که از قوانین فوتبال اطلاعات دارند می توانند کمیته ها را در همه جای دنیا تمام وقت نبوده و حتی میز و صندلی ندارند اما دپارتمان ها تمام وقت بوده و میز و صندلی دارند. فقط به صورت جلسه ای انجام وظیفه میة.
هر چند طبیعی است نگارندگان برخی از مطالب شناختی از قوانین فوتبال را نمی توان در اینجا نام برد که آقای اصفهانیان مانند سایرین می توانند از ثبت 2 قانون بازنشستگی بهره مند شوند.

تیم های ملی و مسابقات باشگاهی

جای تاسف دارد که به دنبال فرافکنی باشد.در شرایطی که کل جهان درگیر منحوس بوده اما اردوهای متعدد تیم ملی در رده های مختلف در این ماه ها تشکیل شده است.
عجیب است برخی از برگزاری اردوهای تیم ملی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان، تیم های ملی فوتسال، فوتبال ساحلی و … خبر ندارند و می گویند فعالیت های ملی تعطیل است.
مشخص نیست به چه دلیلی به این زودی بازی تیم ملی مقابی ازبکستان در تاککند و دیدار با بوسنی در سارایو را فراموش کرده است.
روشن یاد برخی به چه دلیلی از برده اند تیم های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان در اردوی مشترک در تاجیکستان 4 مسابقه بسیار مفید را برگگار کردند.
یا تیم ملی فوتسال که به ازبکستان رفت و تیم ملی فوتبال ساحلی که همین حالا در بوشهر اردو دارد.
اردوهایی که با رعایت کامل پروتکل ها و نظارت بر ستادها در فوتبال به انجام رسید.
در کنار آن مسابقات لیگ برتر، لیگ یک، لیگ دو، لیگ سه، فوتسال آقایان و بانوان، لیگ برتر فوتبال بانوان با بررسی پروتکل ها در حال برگزاری است.متاسفانه برخی نگرش ها نشان می دهد که قصدی برای تخریب کشور وجود دارد.
کسی که خوابیده را می کند بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب زده نمی تواند بیدار کرد.

اختلاف نظر در برکناری شکوری و انتخاب نبی

برکناری ککوری و انتخاب نبی بر اساس قوانین و اساسنامه فدراسیون و تایید اکثریت قاطع هیئت رئیسه انجام شد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این مورد بررسی های لازم را انجام داد و کتبا این موضوع را تایید کرد که مستندات آن منتشر شده و موجود است.

اسکوچیچ را انتخاب کنید

انتخاب دراگان اسکوچیچ با دو جلسه کمیته فنی و توسعه فدراسیون انجام شد و هیئت رئیسه هم این انتخاب را انجام داد و مستندات آن هم موجود است.

سلب میزبانی از باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

درباره میزبانی همه می دانیم به دلیل نگرانی های کنفدراسیون از نظر برخی از شرایط میزبانی که با بررسی های فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان موضوع حل می شود.
در همین باب جلسه بسیار مهم و تاثیرگذار معاون وزیر ورزش و جوانان، سرپرست وقت دبیرکلی فدراسیون و مدیران باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته برگزار شد و موضوع میزبانی به صورت کامل مرتفع شد.
در هر یک از دلایل قهرمان قطر مسابقات در حال حاضر صورت مجتمع در برگزار شد.

مسابقات مسابقات باشگاهی

درباره مسابقات مسابقات باید نظر افراد فنی و فوتبال، باشگاه ها و کارشناسان را جویا شد که ابتدایی ترین اصول مسابقات را نمی دانند. از لیگ های جذاب موید ثمربخشی این تلاش است.

قرارداد ویلموتس

روند مربوط به اعتراض به رای اولیه در جریان است و تا زمان رای دادگاه عالی ورزش به دلیل عدم دسترسی به فرصت استفاده در مقابل در حال حاضر بیشتر نمی توانم.

حق توهین به اعضای مجمع را ندارند

احدی حق توهین به مجمع را ندارد.آنها عصاره فوتبال ککور هستند و صلاح فوتبال را بهتر از برخی افراد می دانند.
مجمع فدراسیون با قاعیت اساسنامه را تصویب کرده و تصمیم خود را می گیرد آتی فدراسیون را چه کسانی باید تککیل دهند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم