سه دلیل استراتژی برای ترک زودهنگام به کاخ سفید

[ad_1]

عصر ایران: ترامپ که برای گذراندن ایام کریسمس به عمارت تفریحی خود (مارالاگو) در فلوریدا رفته است، امروز (پنجشنبه) در ساعت 11 صبح (به وقت محلی) به واشنگتن دیسی بازخواهد گشت.

3 منبع قطعی به شرط عدم افشای نامشان به سیانان گفته شد 2 دلیل اصلی برای باگت زودهنگام از تعطیلات نو در فلوریدا.

نخست این که او میخواهد در واشنگتن باشد تا جلسه روز 6 ژانویه سنای آمریکا (6 روز دیگر) را که قرار است نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری 2020 باشد و شمارش آرای کالج های الکترال در آن جلسه به صورت رسمی از سوی شورای مرکزی سنا (معاون جمهوری جمهوری) اعلام شود. شود، تحت تأثیر قرار دهد.

تصمیم از “مایک پنس” معاون که ریاست مجلس سنا را بر عهده دارد خواسته است تا نتایج آرای کالج های الکترال را که حاکی از پیروزی رقیب دموکرات او “جو بایدن” است، در جلسه روز ششم ژانویه سنا به بهانه ای که تقلبات انتخاباتی شدید است. میخواند، اعلام نکند.

او همچنین طی روزهای گذشته با برخی از متنفذان حزب جمهوری در تماس بوده است تا آنها را برای به چالش کشیدن نتیجه انتخابات در جلسه هفته آتی سنای آمریکا می کند.

دیروز (چهارشنبه) “جاش هاولی” سناتور جمهوریخواه ایالت میسوری در سنا اولین سناتور جمهوریخواهی بود که اعلام کرد در جلسه روز ششم ژانویه سنا خواستار به تعویق افتادن اعلام نتایج کالج های الکترال به بهانه بررسی بیشتر انتخابات تقلبی خواهد شد. اتفاقی که در مورد نیاز است.

درخواست همچنین از فلوریدا توییهایی نوشته و از هواداران دعوت خود را در روز ششم ژانویه در مقابل مجلس سنا در واشنگتن دیسی تظاهرات کرده و نتایج را به چالش بکشند.

موارد دیگری که بنا به گفته خود در باگت زودهنگام ترامپ از تعطیلات کریسمس به واشنگتن است، سالگرد عملیات ترور شهید قاسم سلیمانی است.

بنا به گزارش سیانان، ترامپ در فلوریدا گفته است در آستانه سالگرد ترور قاسم سلیمانی از احتمال احتمال تلافیجویانه ایران علیه اهداف آمریکایی طی روزهای آتی در منطقه نگران است.

ترامپ در 3 ژانویه 2020 و در زمان صدور دستور ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی هم در عمارت مارالاگو بود.

دولت آمریکا طی روزهای گذشته برخی ادوات نظامی را به منطقه گسیل داشته و فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکایی در شمال آفریقا (سنتکام) هم در اظهارنظری گفته است که گسیل داشتن ادوات جدید به منطقه از اسکاتلند اعزامی 2 فروند بمب افکن آمریکا “بی 52” برای حفاظت از اطلاعات و ارسال پیام هشدار به شما ممکن است در فکر ضربه زدن به اهداف مورد نظر در منطقه باشند.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان