فراموش شده؛ سایلنت هیل کجاست و آیا شهر فراموش شده است؟


ژانر وحشت همیشه میزبان عناوین زیادی بوده است. اما چند بازی در این سبک وجود داشت که به طرز شگفت انگیزی بین گیمرها محبوب شد. البته برخی از این عناوین پایه گذاران این سبک در دنیای بازی های ویدیویی هستند. Silent Hill یکی از حق رای دادن است که سبک ژانر وحشت خود را ایجاد کرده است. سبکی که پس از 22 سال از عمر خود به یکی از اصول سازندگان عنوان های ترسناک تبدیل شده است. در قسمت دوم از فصل دوم مجموعه مقالات فراموش شده ، به حق رای دادن سایلنت هیل رفتیم. مجموعه ای که جهان مدت ها در تاریکی بود و ما هنوز امیدواریم که به آن بازگردیم.

تولدت مبارک دخترم


در قسمت اول خانواده سایلنت هیل ، و در واقع هنگامی که ما برای اولین بار با این حق رای آشنا شدیم ، شخصیتی به نام هری میسون داریم. داستان با جشن تولد دختر هفت ساله شروع می شود. شریل در واقع فرزند اصلی هری نیست. هری میسون و همسرش او را در این سفر پیدا کردند و سپس او را به فرزندی پذیرفتند. همسر هری می میرد و هری و شریل تنها می مانند. همانطور که گفتم ، داستان با تولد شروع می شود. هری قصد دارد شریل را برای تولدش به زادگاهش در سایلنت هیل ببرد. اما در وسط خیابان دختر کوچک دیگری به نام السا را ​​در خیابان می بیند. آنها در دره ای سقوط می کنند و وقتی هری به هوش می آید متوجه می شود که شریل با او نیست. در جستجوی شریل ، وارد شهری مرموز و نفرین شده می شود.

این خلاصه ای از رویدادهایی است که سایلنت هیل ابتدا برای ما شرح داد. داستان نسخه های بعدی البته ربطی به این قسمت ندارد. به عبارت دیگر ، هیچ ارتباط داستانی بین نسخه های مختلف وجود ندارد. تعداد کمی از بخشها نسخه های مختلف را به عنوان عناصر و امضا به ارث برده اند.

وحشت روانی


تپه خاموش

وقتی به نام ژانر وحشت می رسیم ، مطمئناً یک حق رای دادن قدیمی دیگر به ذهن می آید. بازی Resident Evil. حق رای دادن تقریباً به اندازه سایلنت هیل. اما آنچه باید بیان شود این است که تفاوت های زیادی بین این دو خانواده وجود دارد. در سایلنت هیل ما وحشت را تجربه خواهیم کرد. در رزیدنت اویل ما یک سبک ترسناک بقا داریم. نوع آلمانی وحشتی که در Silent Hill استفاده می شود ، یا بهتر بگوییم ، شخصیت اصلی بازی به ذهن می آید. عنصر ماجراجویی در محیط شهری یکی دیگر از عوامل این خانواده است. در Capcom شما محیطی خطی تر را با زامبی ها تجربه خواهید کرد.

یکی دیگر از مسائل درخشان که به وضوح در گیم پلی Silent Hill مشاهده می شود ، عنصر داستان است. داستانی که روی ما به عنوان مخاطب نیز تأثیر بسزایی گذاشت. از سوی دیگر ، گیم پلی بازی را با توجه به ساختار خود شکل می دهد. داستان سرایی خوب نیز با شخصیت پردازی های ویژه دنبال می شود. حضور دختران و موسیقی همزمان جذاب و وحشتناک از دیگر مواردی است که تا آخرین نسخه اصلی این حق رای دادن بوده است. توجه داشته باشید که این عناصر در هر نسخه روشن تر یا پررنگ تر شده اند. بنابراین ، کیفیت یا اثربخشی این عنصر را نمی توان در همه نسخه ها یکسان در نظر گرفت.

14 تجربه ترسناک


تپه خاموش

تا به امروز ، هنگام نوشتن این مقاله ، 14 عنوان اصلی و فرعی مختلف از این خانواده منتشر شده است. البته این 14 عنوان شامل آخرین نسخه این خانواده نیز می شود که اکنون با Pitti و بازی لغو شده است. آخرین عنوان کامل این حق رای برای کنسول پلی استیشن ویتا در سال 2012 منتشر شد. سپس قرار بود تپه های خاموش به سرپرستی هیدئو کوجیما ایجاد شود. ساخت این بازی لغو شده است. سرانجام ، اندکی پس از آن ، یک دموی کوتاه منتشر شد که در بین طرفداران و گیمرها به عنوان دموی PT شناخته شد.

دفتر خاطرات


تپه خاموش

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد ، جدیدترین نسخه این سری Pitty است. این نسخه ی نمایشی تقریباً 7 ساله است. اما اگر بخواهیم آخرین نسخه کامل را بررسی کنیم ، باید در مورد Silent Hill: Book of Memories صحبت کنیم. این بازی در سال 2012 برای کنسول قابل حمل PlayStation Vita منتشر شد. کونامی پس از این انتشار عنوان رسمی دیگری منتشر نکرده است. از سوی دیگر ، او تولید Silent Hills را که ادامه رسمی این خانواده بود ، متوقف کرد.

همه نگاه ها به هیدئو کوجیما است


تپه خاموش

طی چند سال گذشته ، طرفداران بارها اعتراض خود را علیه کونامی اعلام کرده اند. از سوی دیگر ، ما به طور همزمان شایعات مختلفی را در مورد راه اندازی مجدد ، اندازه گیری مجدد یا بازسازی این بازی شنیدیم. اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. یکی از شایعاتی که پس از انتشار Death Stranding منتشر شد این است که نسخه جدیدی از Hideo Kojima در حال ایجاد است.

با این حال ، مانند سایر شایعات ، این شایعه هنوز تأیید نشده است. اما ما می توانیم بسیار امیدوار باشیم همانطور که اخیراً Pitty’s Estrag را در فهرست راهنمای Cut Death Stranding دیدیم. به نظر می رسد کونامی این فرنچایز مانند Metal Gear ، Castlevania ، Contra و غیره را فراموش کرده است. در هر صورت ، با توجه به شور و شوق طرفداران و هزینه ای که مایکروسافت برای خرید امتیازها متحمل می شود ، این امر منجر به بازگشت این حق رای می شود. همه ما قطعاً منتظر نسل نهم این بازی هستیم.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances