فروش 2000 بلیت به زنان برای حضور در باای ایران و عراقمدیر مجموعه ورزشی آزادی از استقبال خوب بانوان برای تماشای بازی فوتبال ایران و عراق خبر داد و گفت: تعداد 2000 صندلی در استادیوم آزادی به بانوان اختصاص داده شده که با فروش این تعداد بلیت، سامانه بلیت فروشی مختص بانوان بسته شد.

احمد مددی در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به استقبال خوب بانوان برای تماشای دیدار ایران و عراق، اظهار کرد: حدود 200 صندلی برای بانوان جهت تماشای دیدار ایران و عراق در جایگاه 6 تا 14 استادیوم آزادی بر اساس پروتکلهای بهداشتی پیش بینی شده بود که با استقبال خوب بانوان، این تعداد بلیت بروش رسید و سامانه بلیت فروشی مختص بانوان بسته شد.

وی افزود: همچنین حدود 1000 صندلی برای جایگاه زنان و مردان عراقی در طبقه دوم استادیوم و 7 هزار صندلی برای مردان در نظر گرفته شده بود که از این تعداد در حال حاضر 5000 بلیت فروخته شده و تنها 2000 صندلی باقی مانده که تماشاگران علاقه مند به این هستند. دیدار زودتر نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی مکان ورود زنان به استادیوم آزادی را درب شرقی و درب غربی را ویژه آقایان عنوان کرد و گفت: تمام تمهیدات لازم برای ورود تماشاگران زن و مرد به استادیوم آزادی انجام شده و یکانهای ویژه در هر دو درب مستقر شده اند تا مشکلی برای. ورود تماشاگران به آزادی وجود ندارد.

مددی با بیان این که آزادی آماده برگزاری دیدار ایران و عراق است، انتظاران کرد: کلیه موارد و تمهیدات لازم از جمله کوتاه کردن چمن، ضدعفونی کردن اتاقهای عوامل اجرایی و رختکنهای میزبان و مهمان، فعال کردن سیستم وای فا برای رسانه های نوشتاری و تصویری، خط ککی، هماهنگی لازم با آتش نشانی، اورژانس و .. در آوادی انجام شده و مککلی برای برگگاری این دیدار وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به انجام یکسری فرهنگی توسط شرکت توسعه و پرورش اماکن ورزشی بعد از پیروزی تیم فوتبال ایران و صعود به جام جهانی قطر، گفت: یکسری فرهنگ فرهنگی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بعد از پیروزی تیم فوتبال کشورمان برابر عراق برنامه تدوین و تدوین شده است که سعی کنیم این را به نحو احسن انجام دهیم

مدیر مجموعه ورزشی مشخص کرد: تنها تماشاگران امکان ورود به آزادی را دارند که از سامانه بلیت فروشی بلیت تهیه و پس از تایید وزارت بهداشت کد شناسه دریافت کرده اند.

وی در پایان گفت: آماده یک میزبانی تاریخی از تیم ملی کشورمان هستیم.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances