مدیر عامل اپل: کاربران برای نصب دستی اپلیکیشن ها باید یک گوشی اندرویدی بخرند

[ad_1]

در میان جنجال‌هایی که پیرامون اپ استور و دانلود و نصب برنامه‌ها بر روی آیفون وجود دارد، مدیرعامل اپل در مصاحبه‌های خود گفت که کاربرانی که می‌خواهند اپلیکیشن‌های خود را از خارج از فروشگاه‌های اپلیکیشن نصب کنند، باید خرید گوشی‌های اندرویدی را در نظر بگیرند، زیرا آیفون بر ارائه آن تمرکز دارد تجربه‌ای است که حداکثر را ارائه می‌دهد. امنیت و حریم خصوصی.

تیم کوک در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز گفت که کاربران اکنون می‌توانند بین یک پلتفرم امن و پلتفرمی که به آنها امکان «دانلود جانبی» یا نصب نرم‌افزار از فروشگاه‌های اپلیکیشن خارجی را می‌دهد، یکی را انتخاب کنند. مدیر عامل اپل توانایی بارگذاری جانبی را با خودروسازی مقایسه کرد که خودروی خود را بدون کیسه هوا یا کمربند ایمنی می فروشد. او ادعا کرد که این کار بسیار خطرناک است.

کاربران Sideload می توانند اپلیکیشن ها را به صورت دستی و مستقیم نصب کنند. کریگ فدریگی، معاون ارشد مهندسی نرم‌افزار اپل، اخیراً گفت که سایدلودینگ بهترین دوست مجرمان سایبری است و خطرات نصب برنامه‌ها از طریق وب را برجسته می‌کند.

در این مصاحبه همچنین از تیم کوک در مورد ضرر 10 میلیارد دلاری شرکت هایی مانند فیس بوک، گوگل و اسنپ شات به دلیل قابلیت شفاف سازی ردیابی اپلیکیشن در سیستم عامل iOS سوال شد. مدیر عامل اپل از اظهار نظر در مورد این اعداد امتناع کرد و گفت که معتقد است حریم خصوصی یکی از اصول اساسی حقوق بشر است.

وی افزود: من از این اعداد اطلاعی ندارم و نمی توانم در مورد آنها اظهار نظر کنم، اما فکر می کنم از دیدگاه ما حریم خصوصی یکی از اصول اولیه حقوق بشر است و فردی که در مورد افشای اطلاعات تصمیم می گیرد، فرد است. تنها کاری که ما انجام دادیم این بود که به کاربر قدرت تصمیم گیری دادیم. ما برای آنها تصمیم نمی گیریم، فقط از توسعه دهندگان می خواهیم که از کاربران بپرسند که آیا می خواهند فعالیت آنها ردیابی شود یا خیر. بسیاری از آنها البته به این سوال پاسخ منفی دادند و هرگز نخواستند فعالیتشان پیگیری شود، اما از قبل فرصت چنین تصمیمی را نداشتند. بنابراین من احساس بسیار خوبی دارم و بازخورد بسیار خوبی از کاربران برای ارائه این ویژگی داشتم.

تیم کوک همچنین در مصاحبه ای گفت که در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است، اما اپل هیچ برنامه ای برای این کار ندارد.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان