مشاوره آنلاین کنکور 📞 را حالا ثبت نام کنید! – دورخیز

بهتر است از یک مشاور با تجربه کنکور و آموزش که مشاوره تحصیلی به عنوان شغل اول اوست استفاده کنید تا کسی که یک یا دو سال به قصد درامد زایی اینکار را انجام داده است. امسال علاوه بر اینکه باید درس های جدید سال دوازدهم رو مطالعه کنید، باید درس های سال دهم و یازدهم رو هم مجددا مطالعه و مرور کنید، داستان زمانی پیچیده تر میشه که در درس های سال های پایه ضعیف باشید و نیاز داشته باشید برای مطالعه مجدد اون مباحث زمان بیشتری اختصاص بدید. اما امسال شرایط برای شما کاملا متفاوت هست. کنکور مسیری که بالا پایین های زیادی داره، مسیری کاملا ناشناخته و متفاوت نسبت به تمام سال هایی که تا به الان طی کردی، مرحله ای که تجربه ای جدید برای تو محسوب میشه و باید سربلند از اون خارج بشی. داستان کنکور با سال های پایه کاملا متفاوت هست. بله تا سال سوم دبیرستان در یکی از این مدارس تحصیل می کردم اما از سال آخر به دلیل آنکه بتوانم برنامه های درسی مشاورم را به بهترین شکل ممکن اجرا و از جلسات مشاوره ایشان بهره مند شوم،به یک مدرسه غیرانتفاعی عادی رفتم و دروس پیش دانشگاهی را نیز بصورت غیرحضوری گذارندم.

مشاوره کنکور 1402

city vacation summer class="lazyload lazyblur-up" building اما دلیل این موضوع این هست که هر برنامه ریزی ای مفید نیست، برنامه ریزی شما باید دقیق، استاندارد و بر اساس ویژگی های شخصی و فردی شما تنظیم شده باشه. لازم به ذکر است تغییرات بررسی شده کتب درسی برای هر پایه بر اساس کنکور 1401 است توجه کنید که کتب درسی سال دوازدهم چاپ ۱۴۰۰ کتب درسی سال یازدهم چاپ ۱۳۹۹ و منابع سال دهم چاپ ۱۳۹۸ باید مورد استفاده قرار گیرد. شما هر سال فقط درس های همون مقطع تحصیلی رو میخوندید و میدونستید که باید در دو نیم سال درس ها رو در قالب آزمون های تشریحی امتحان بدید. ۲٫ دفتر برنامه ریزی گاج (جدید اما با کیفیت) – برای هر رشته و مقطع یک دفتر برنامه ریزی دارد. زمانی که شما برنامه ریزی داشته باشید دیگه هیچ ابهامی برای شما باقی نمیمونه، خیلی دقیق و واضح برای شما مشخص هست که در طول یک هفته و یا یک ماه، هر روز باید چه درسی رو مطالعه کنید، چه زمانی برای اون تست زنی انجام بدید، چه زمانی باید مرور داشته باشید و در نهایت در چه ایامی باید به سراغ جمع بندی مطالبی که تا به الان مطالعه کردید، برید. دوره تحصیل کارشناسی رشته مهندسی نفت ۴ سال و معادل ۸ ترم تحصیلی است و ۱۶ هفته را شامل می شود دانشجویان دوره کارشناسی رشته مهندسی نفت موظف به گذراندن ۱۴۰ واحد درسی می باشند.

از طرفی در سال های گذشته در امتحانات تشریحی اگر پاسخ سوال رو نصف و نیمه پاسخ میدادید، این امکان وجود داشت که بتونید نیمی از نمره اون سوال رو بگیرید اما امسال باید در زمانی مشخص دقیقا به پاسخ درست هر تست برسید، بنابراین کاری که باید امسال انجام بدید با سال های گذشته کمی متفاوت هست. امسال با شرکت در طرح مشاوره مکتبستان قبولیتو تو بهترین رشته و دانشگاه تضمین کن. بله هر ساله میلیون ها دانش آموز در آزمون کنکور شرکت می کنند و این یک فرصت بی نظیر برای شما می باشد. دانشگاه های بدون کنکور شرایطی را برای متقاضیان مهیا می کنند تا آنها بتوانند در رشته های مد نظر خود در مقاطع کارشناسی پیوسته بدون شرکت در آزمون، به تحصیل ادامه دهند. این دانشگاهها برای پذیرش دانشجویان شرایط خاصی را که در بالا هم توضیح دادیم، در نظر گرفته اند که در صورت دارا بودن این شرایط افراد میتوانند در مقاطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه استان محل زندگی خود ادامه تحصیل دهند. سلام رفع اشکال هم دارین؟ در این مقاله قصد داریم نیاز های شما برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری رو تک به تک بررسی کنیم و به شما بگیم که مشاور دقیقا در رفع این نیاز ها چه کمکی میتونه به شما بکنه.

سلام.من در کنکور 1400اشتباه انتخاب رشته کردم و فقط یک کد محل یعنی پرستاری روزانه قبول شدم درخواست رفع محرومیت هم دادم سنجش.اگر موافقت کنند می توانم از ترم اول انصراف بدم.اگر موافقت نشه مشکل چطوری حل میشه.در ضمن فاصله شهر سکونتم تا دانشگاهم حدود 1500کیلومتره وچون دخترم رفتن برام سخته.لطف کنید راهنمایی کنید. افرادی که در شاخه های کاردانش و فنی حرفه ای تحصیل کرده اند، در صورتی می توانند برای پذیرش کارشناسی بدون کنکور اقدام کنند که مدرک کارشناسی ناپیوسته یا کاردانی داشته باشند. اگه الان خواسته باشم انصراف بدم و ۵۲ واحد اختصاصی و ۱۸ واحد عمومی پاس کرده باشم در مجموع ۷۰ واحد آیا میتونم مدرک کاردانی دریافت کنم؟ همچنین متقاضیانی که در حال تحصیل در مقاطع کاردانی یا پیش دانشگاهی هستند باید تا آخر شهریور ماه ۱۴۰۱ گواهینامه و مدارک خود را دریافت کنند. افراد قبل از ثبت نام باید با اطلاعات کامل، رشته مهندسی نفت را از بین رشته های دیگر انتخاب کنند و همچنین باید با در نظر گرفتن علاقه های شخصی و شرایط مربوط به خود و همچنین تعداد ظرفیت پذیرش رشته مهندسی نفت در مقطع کارشناسی پیوسته، بهترین گزینه را از بین دانشگاه ها برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. ویژگی های کلاس آنلاین تجربی برای دانش آموزان سراسر کشور این است که آنها می توانند با صرف هزینه حداقلی بیشترین استفاده را از برترین اساتید ایران بکنند، و همزمان در کلاسی به وسعت کل کشور شرکت کرده و خود را با سایر دانش آموزان مقایسه کنند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور کنکور شهرکرد لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما