مشاوره و برنامه ریزی کنکور – آکادمی هدف رس

انگیزشی کنکور دندون پزشکی محمد واعظی کلاسینو شما به عنوان یک دانش آموز و هنر پژوه به احتمال بسیار زیاد در هنگام بررسی و حل کردن سوالات فیزیک گاهی احساس می کنید این درس برای تان کاملاً نامأنوس و غریبه است و شاید در این صورت که خواهید به سراغ کتابهای آموزشی فیلم های آموزشی یا کلاس خصوصی بروید برخلاف تصور تعداد زیادی از شما ها فیزیک تنها حفظ کردن فرمول ها و از بر کردن متن کتاب درسی و یا جایگذاری اطلاعات در فرمول ها نیست اکنون تصمیم داریم شما را با روش صحیح مطالعه درس فیزیک آشنا کنیم در گام نخست اولین چیزی که باید به آن توجه و مرمت کنید آن است که برای درک و ادراک درس شیرین فیزیک باید فراوان و فراوان و فراوان تست و سوال حل کنید آموزش از طریق حل مسئله روش آقای پولیا را فراموش نکنید به طور کلی هنگام مطالعه درس فیزیک سعی کنید درس رو در طول ترم یاد بگیرید و مطالب را به روزهای پایانی موکول نکنید برای از بر کردن فرمول ها باید سعی کنید بین مطالب تدریس شده کد برقرار کنید و صرفاً طوطی وار مطالب را حفظ نکنید سعی کنید حتی گاهی اوقات خودتان نیز فرمولهایی را اثبات کنید و فرمول هایی را بسط دهید و فرمولهای را اختراع کنید همینطور سعی کنید هنگام حل سوالات به سراغ پاسخنامه های تشریحی آنها نروید و بجنگید و تلاش کنید تا خودتان به پاسخ سوالات برسید هنگام مطالعه درس فیزیک به سرفصل های کتاب قطع کنید و سعی کنید مقدمه و موخره را رعایت کنید و تمام مطالب را به همان ترتیبی که در کتاب درسی تان آمده مطالعه کنید زیرا ترتیب چینش آنها عقلایی و دارای منطق خاصی است که نویسندگان کتابآنها در نظر گرفته اند سعی کنید هر مطلبی که در جزوه و کتاب درسی تان در مخاطب قرار دادن شما عنوان شده را از چشم دور نکنید و همگی را مطالعه کنید سعی کنید نیاز های پایه هر مبحث را رعایت کنید و پیش از پرداختن به مطالب هر فصل پیش نیازهای آن را نیز یاد بگیرید اگر در درس ریاضیات و در محاسبات ضعیف هستید باید ابتدا دانش ریاضیات خود را تقویت کنید همینطور به شما توصیه میکنیم حتماً قبل از هر جلسه درسی مطالب درسی را پیش مطالعه کنید زیرا این کار باعث می شود شما مطالب تدریس شده توسط استاد تان را بهتر درک کنید.

مشاور کنکور گنبد

با این حال، این بدان معنا نیست که اگر مورد مورد نظر خارج از صلاحیت ما باشد یا فکر کنیم نمیتوانیم رفتاری بیطرفانه و منصفانه به کاربر ارائه دهیم، حق ارجاع وجود ندارد. در صورتی که ۱۸ سال تمام هستید و این کار را نکردید قبلا ایده ای به ذهنم نمی رسد. این روزا خیلی از به اصطلاح مشاورای کنکوری و در عمل بازاریاب محصولات کنکوری، ادعا میکنن که دکتر و بخصوص مهندسن و چند تا رتبه برتر کنکور تربیت کردن اما خیلی موارد بوده که ثابت شده دیپلم هم ندارن و وقتی ازشون مدرک میخوای حرفی برا گفتن ندارن و به قول معروف میپیچونتتون .پس حتما قبل از انتخاب مشاور ازش مدرک مستند بخوای. وقتی به یک شخصی اعتماد می کنید و ازش مشاوره می گیرید با تمام وجود هرچی گفت عمل کنید و نتیجه بگیرید. چند سال پیش من و چند نفر از دوستانم که برای مشاوره گول این شیاد را خورده بودیم برای هر جلسه ای که هزار تومن هم نمی ارزید 500 هزار تومن پرداخت کردیم که ای کاش قلم پایمان می شکست و گول این شیاد را نمی خوردیم. طبق قانون مرد هایی که به سن قانونی ۱۸ سال تمام رسیده اند خود را باید برای خدمت نظام وظیفه معرفی نمایند،اما یک سری معافیت های موقتی مثل معافیت تحصیلی نیز وجود دارد، دانستن این نکته اساسی خیلی مهم است!

در صورتی که ۱۸ سال تمام بودید باید با ثبت نام در یک دانشگاه پیام نور و ثبت نام در دانشگاه و گرفتن مرخصی معافیت تحصیلی می گرفتید. سلام وقت بخیر ، من سال ۹۸ کنکور دادم سال ۹۹ محروم بودم و رفتم پیام نور ثبت نام کنم واس معافیت که بتونم کنکور ۱۴۰۰ بدم که باز به نتیجه دلخواه نرسیدم دو ترم قبل رو مرخصی گرفتم الان میخام واس ۱۴۰۱ بخونم آیا میتونم ؟ سلام خسته نباشید ، من سال ۹۸ و ۹۹ و۴۰۰ کنکور دادم آیا میتونم واس ۱۴۰۱ هم کنکور بدم ؟ سلام خسته نباشید من کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ شرکت کردم اما موفق نشدم برای ۱۴۰۱ میخوام با جدیت تمام بخونم تاثیر معدل برای من در کنکور به چه صورت همین ۶۰ درصد است گه گفتین؟ در این مقاله از ظرفیت رشته های پرطرفدار در کنکور تجربی 99 مطلع می شوید. اگر شما هم تصمیم گرفتید یکسال دیگر شانس خودتون رو امتحان کنید و سال بعد بهترین رتبه رو بیارید حتما با ما تا پایان این مقاله همراه باشید! پاسخ به این سوال تماما برمیگرده به حس و حال شما و میزان انرژی و انگیزه شما برای سال های بعد،ما دانش آموزانی رو دیدیم که با رتبه های بسیار بالا تونستن سال های بعد به موفقیت های خیلی خوبی برسن،در کنار اون داوطلبانی رو هم داشتیم که متاسفانه نتیجشون بدتر شده،پیشنهاد من این هستش که از خودتون سوال بکنید آیا یک سال دیگر توان و انرژی درس خواندن دارم یا نه ؟

آموزش بهترین روش برنامه ریزی روزانه ، ماهانه و سالانه به صورت کاملاً عملی - How To ALPHA PLAN من روحیه ام خیلی ضعیفه خیلی زود رنج شده بعد از اینکه نتایج اومدن خیلی نا امید شدم من خیلی درس خونده بودم و می پذیرم که اشتباهاتی هم داشتم ،و تصمیم گرفتم پشت کنکوری باشم و به هدفم برسم اما استاد من گاهی خیلی انرژی دارم گاهی خالی از انرژی ام و امواج منفی میاد و میگه تو ی سال که قبول نشدی پس این سال هم قبول نمیشی من نمیدونم چیکار کنم..! سلام به زودی در مورد بچه هایی که قراره پشت کنکور بمونن فایلی تهیه و روی سایت قرار خواهم داد آنجا در مورد این موضوع و مشکلات مشابه حتما مفصل صحبت می کنیم. اما همه ما روی این جمله توافق داریم که اگر شما یکسال پشت کنکور بمانید و به یک رشته خوب وارد شوید،بهتر از آن است که سال ها در رشته ای که دوست ندارید دست و پا بزنید! قصد داریم همه جنبه های پشت کنکور ماندن یا نماندن شمارو با هم بررسی کنیم،این مقاله هم شامل کسایی میشه که کنکور ۹۶ اولین کنکورشون بود و هم شامل کسایی که فارغ التحصیل دانشگاهی هستند یا برای سومین بار یا بیشتر میخوان کنکور بدن! یه زمانی واقعا موفقیت حرمت داشت و کسایی که موفق میشدن زحمت میکشیدن و خون دل میخوردن و میسوختن تا موق بشن از زندگی و مهمونی و …

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما