مصاحبه با سارا صادقی، ۶۷ منطقه ۲ انسانی – مجله کتابچی

برای اولین بار ۴۵۰ نوجوان به جای حرف های تکراری، با اصول روانشناسی و دروس خودشناسی و آگاهی بخش تمرین قدرت کردند. اگه با تیم مرکز مشاوره کابونتو ارتباط برقرار کنی این کار رو با یه تست ساده روانشناسی و همچنین یه تست درسی بهت میگه که کدومشون میتونه اولویت باشه. در مورد چنین دانش آموزانی مشاوره استاد حسن علیرضا نژاد برای فراگیری دروس پایه از نقطه ای که ضعف دارد برنامه ریزی خوبی را ارائه و با کمک پکیجهای حرف آخر ضعف پایه کاملا جبران میشود. پس با سرمایه گذاری و حضور در دبیرستانهای اندیشه ی فردا ( دخترانه) و آفرینش( پسرانه) آموزش شاد زیستن؛ پرورش هوش هیجانی وایجاد تفکر خلاق را سر لوحه ی کارمان در مقطع متوسطه ی اول قرار دادیم. پذیرش یا به صورت با … در صورت عدم ثبت نام انصراف محسوب نمی شود. در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با خدمات مشاوره کنکور هنر و همچنین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر مطالبی را به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. چگونه با کمک مرکز مشاوره کابونتو ، حرفه ای برنامه ریزی درسی کنیم؟ اول از همه مرکز مشاره کابونتو واست برنامه ریزی رو اینجوری تعریف میکنه؟ آموزش شیوه نگارش برنامه ریزی درسی از واجبات زمان کنکوره.

جدول زیر نمونه کارنامه های قبولی این رشته در سال 99 است.

بهترین مشاور های کنکور 1401 - اسامی 20 مشاور رتبه های برتر کنکور ایران - IDNovin واسه شما دانش آموزای دوست داشتی ، 5 روز در هفته رو که صبح ها تشریف میبری مدرسه توسط تیم مرکز مشاوره کابونتو به رنگ زرد دراومده که عملاً باکس های سوخته در برنامه ریزی درسی محسوب میشن. اگر شما دانشآموز هستید؛ تنها یکبار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. جدول زیر نمونه کارنامه های قبولی این رشته در سال 99 است. برای مثال استفاده از منابع کمک آموزشی که داوطلبان در سال های گذشته از مطالعه آن ها نتیجه گرفتند یا شرکت کردن در آزمون های آزمایشی که توسط موسسات مختلف برگزار می شود و با شرکت در این آزمون ها ، داوطلب می تواند متوجه پیشرفت یا پسرفت درسی خود شود. مورد دیگر این که، درست است که شما خدمات رایگان دریافت می کنید اما این هرگز به معنای این است که خدمات مشاوره با کیفیت لازم به شما ارائه نمی شود. 2.2 در مورد ضرایب زیر گروه های تجربی چه اطلاعاتی دارید؟ شما می توانید در مورد رفتارهای سالم و مکانیسم های سازگاری که منجر به سلامت روانی بهتر می شود بیشتر یاد بگیرید.

مشاور کنکور چیکار میکنه نی نی سایت

عملکردش توی برنامه ریزی درسی اینه که این 4 تا باکس(دروس شاخص و زیر خط تعادل) رو بیشتر میزاری تا بشن نقطه قوت تو در کنکور! و این رو هم تیم مرکز مشاوره کابونتو بهت یادآوری کنه که چون عدالت بین درسا مهمه توی این 4 تا باکس بایستی 2 تا عمومی و اختصاصی تراز بالا و 2 تا عمومی و اختصاصی تراز پایین رو انتخاب کنی. مرکز مشاوره کابونتو محدوده زمانی رو که به هر درس اختصاص میدی رو اسمشو باکس(Box)گذاشته که هر درس واسه خودش حریم خصوصی داشته باشه. یعنی اینکه تو نباید واسه یه روز برنامه ریزی کنی. و اینکه اگه قبول بشم این سه سالی که درس خوندم از معافیت رشته ی جدیدم کم میشه ؟ ساپورت معنوی: شما ساپورت مالی را برای فرزند خود در حد توان دارید، بهتر است به جای حساسیت های خود فرزندان را از نظر معنوی و روحی ساپورت کنید که فرزند شما احساس تنهایی در درس خواندن نکند، سال کنکور به اندازه کافی سال سختی است اینکه شما حساس شوید و دائم بگید درس بخوان و به او توصیه هایی مبنی بر درس خواندن داشته باشید باعث اعصاب خوردی فرزند شما می شود بهتر است به جای حساسیت شما هم شرایطی مانند او را برای خود ایجاد کنید، به طور مثال خود شما هم درس بخوانید، همین باعث می شود فرزند شما احساس تنهایی نکند.

مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

در کدام رشته احتمال قبولی و معلم شدن بیشتر است ؟ با سلام وقتتون بخیر، ببخشید میشه درمورد انتخاب رشته های بدون کنکور۹۹ دانشگاه آزاد راهنمایی کنید بنظرتون خوب هست از دیپلم وارد کارشناسی پیوسته شیم یا بهتر هست اول وارد کاردانی شد بعد وارد کارشناسی؟ چون من باید توی یه اتاق خالی بدون هیچ کس دیگه درس رو فقط برای خودم بلند بلند توضیح بدم و بعدا مطالب رو با تن صدای خودم به یاد میارم . اول باید توی برنامه ریزی باکس مطالعاتی واسه خودت تعریف کنی.باکس مطالعاتی یعنی چی؟ خب همونجور که تا الان قطعاً واسه سؤال پیش اومده که خب این شیوه برنامه ریزی واسه کسایی هست که کامل خونه هستن(فارغ التحصیلان عزیز) اما من که مدرسه میرم؟ خب همونجوری که توی عکس زیر میبینی! اگه آزمون آزمایشی شرکت میکنی، برنامه ریزی که داری باید حتما دوهفته ای انجام بشه(یعنی بودجه بندی رو بزاری جلوت و شروع کنی طبق چیزایی که توی گام های بعدی مرکز مشاوره کابونتو بهت یاد میده رو مرتب کنی و روز و ساعتشو یادداشت کنی) و اگه هم جزء اون دسته از کسایی هستی که آزمون آزمایشی نمیدی! پس تو دوست عزیز، فقط 30 باکس مطالعاتی داری و خیلی کمتر باید وقت تلف کنی.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما