معرفی Betrayal.io – خیانتکار کیست؟

[ad_1]

وقتی بیماری عروق کرونر شروع شد و همه قرنطینه شدند ، همه سرگرمی جدیدی را در پیش گرفتند و استریمرها به سمت Amang Ace رفتند. این منجر به موفقیت ناگهانی یک بازی شد که احتمالاً حتی توسعه دهندگان بازی نمی توانستند تصور کنند و یکی از نتایج این محبوبیت ایجاد عناوینی شبیه Betrayal.io بود که حتی کمی بهتر از بازی اصلی بودند.

چارچوب اصلی Betrayal.io تفاوت چندانی با Amang Ace ندارد و نمی توان رد کرد که ریشه در بازی اصلی دارد ، اما تغییراتی در این بازی وجود دارد که می تواند تجربه متفاوتی را برای بازیکنان ایجاد کند. در زیر به بررسی این بازی و تفاوت آن با بازی Amang Ace می پردازیم.

این بازی در تیم های حداکثر دوازده نفره انجام می شود و تیم بیگناهان به عنوان خدمه شناخته می شوند ، اما این بار مردم به جای Impaster خیانتکار هستند. همه گیم پلی بازی تغییر نکرده است و سه وظیفه اصلی افراد بیگناه را بر عهده دارد. از چاقوی خائن دور بمانید ، وظایف را به پایان برسانید و خیانتکار را شناسایی کنید.

البته این دو دسته تنها نقش های بازی نیستند ، دو نقش مکمل دلقک و کلانتری نیز در بازی حضور دارند. دلقک با رفتار مشکوک سعی می کند بازیکنان را فریب دهد تا او را به عنوان یک خائن انتخاب کنند و زمان می برد تا شخصی که خائن اصلی است خون افراد بیشتری را بریزد.

کلانتر مسئول حفاظت از افراد بیگناه است و باید به عنوان مدافع عدالت و بشریت برای دستگیری خائن کار کند ، اما تفاوت در این است که او مسئولیت بیشتری دارد و اگر به اشتباه یکی از بیگناهان را برکنار کند ، برکنار می شود.

یک خیانتکار می تواند مانند یک متجاوز در یک تاسیسات عمل کند و باعث آسیب هایی مانند قطع برق شود تا تیم حریف را کند کند. بازی Betrayal.io دارای دو حالت مختلف است که در یکی از آنها می توانید همان بازی کلاسیک را با کارت های خائنانه ، بی گناه ، کلانتری و دلقک تجربه کنید.

بخش دیگر بازی حالت پنهان کردن است. در این حالت بازی ، اگر شما جزو بی گناهان هستید ، باید هنگام انجام وظایفی که در لیست شما وجود دارد ، از خیانتکاران و البته یک هیولا بی سر فرار کنید. اگر خیانتکار هستید ، فقط افشا نکنید و بقیه را سر نبرید.

درست مانند Amang Ace ، هنگامی که با جسدی روبرو می شوید ، باید تماس بگیرید تا همه بتوانند دور میز جمع شوند تا تصمیم بگیرند و رای دهند. برای تجربه بازی ، می توانید یک لابی خصوصی با دوستان خود داشته باشید یا از لابی عمومی استفاده کنید.

طراحی گرافیکی بازی تنوع بیشتری نسبت به Amang Ace دارد و بازیکنان دارای شخصیت های متنوعی هستند که می توان آنها را با پرداخت هزینه سفارشی کرد. در مجموع ، Betrayal.io ارزش امتحان کردن را دارد و اگر می خواهید Amang Ace را با رنگ و جلای بیشتری تجربه کنید ، از آن دیدن کنید.

    خیانت.ایو class=
  • خیانت.ایو
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: End Game Interactive، Inc.
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • جلد: 380/150 مگابایت

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان