مهندسی عمران یا مهندسی کامپیوتر ؟

روژانسلام به نخبه های بزرگوار من رشته ریاضی می خونم و امسال می رم کلاس دوازدهم بواسطه یاسمن زلفی که از بچه های مدرسه ما در شیراز هستش و احتمالا امسال از رتبه های زیر صد آقای تهرانی باشه با این مشاور تحصیلی عزیز آشنا شدم ولی نمی دونم آیا همین رشته ریاضی بمونم و برای کنکور ریاضی پیش ایشون برم یا تغییر رشته بدم به رشته تجربی چون هم رشته کامپیوترو دوست دارم و هم دندانپزشکی رو شما اگه جای من بودید کدومو انتخاب می کردید؟ شرفیانیسلام به آقایان و خانمهای مهندس عزیز یک سوال ازتون داشتم و اونم اینکه من پارسال معدلم 20 بوده و از نظر پایه درسی خیلی قوی ام ایا به نظرتون اگه فقط با برنامه ها و مشاوره های سیناتهرانی پیش برم می تونم یه رقمی بشم؟ یا لازمه که کلاس کنکورای ایشون و دستیاراشم برم؟ سوال پنجم : آیا افرادی که در تابستان و پاییز ، مطالعه ای نداشتند یا آنطور که می خواستند مطالعه نکرده اند ، آن ها هم می توانند از برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور استفاده کنند؟

مشاور کنکور شیراز

من اصلاً نمی تونم حرفهایی که در مورد دانشگاه شریف می زنیدو درک کنم خب منم مثل بعضی هاتون شاگرد دکتر تهرانی بودم و هنوزم در کنار درسای دانشکده در کنار ایشون درس زندگی می آموزم. خیر سرم در طرح جذب نخبگان وزارت نفت جذب شدم اما دقیقا جایی منو گذاشتند که اصلاً ارتباطی با رشتم نداره و بیشتر فقط وقت گذرانیه یادش بخیر با چه امیدی وارد دانشگاه شریف شدم اونم با رتبه 34 منطقه یک اما اینه آخر عاقبتممیلاد:سلام خوبید؟ بیشتر کنکوریا علی رغم تلاش های بسیار در این بازه ی زمانی به مقادیر متفاوتی از برنامه آزمون ها جا موندن و مطالب خونده نشدهای دارن که باید تا زمان کنکور، اون ها رو مطالعه کنن. برای اطلاع از ترتیب اولویت های انتخاب رشته کنکور 99 به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای با توجه به این که در صد قبولی شما در چه دانشگاه و چه رشته ای بیشتر است با صدای مشاور تماس بگیرید. برای دریافت مشاوره کنکور – ادامه خواندن – ارشد با رتبه های برتر – مشاوره انتخاب رشته، اطلاع از شرایط و شهریه هر یک از دانشگاه ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. شما میتوانید از طریق تماس با شماره زیر از ایشان وقت رزرو کنید.

در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام را با موفقیت انجام دهید ، شماره پیگیری پرداخت به شما ارائه می شود که باید آن را حفظ و در صورت نیاز پرینت کنید. دکتر سینا تهرانی به دلیل بالا بودن هزینه های جلسات مشاوره اش باعث گله بعضی از دانش آموزان شده است اما خوبی که دارد مهم ترین منبع اصلی برای درس خواندن را کتاب قرار می دهد و شما را مجبور به گرفتن معلم خصوصی و … به نظرم مشکل در خود ماهاست نه در دانشگاه شریف وگرنه بله منم مثل شما معتقدم با دیدن دانشگاه و امکاناتش بدجور خورد تو ذوقم اما این دلیل نمی شه که با دیدن چنین شرایطی دلسرد بشم و بگم دیگه من هیچی نمی شم اتفاقاً من برعکس شما خیلی شریفو دوست دارم و با جون و دل دارم درسهامو می خونم امیدوارم بهتون برنخورده باشه قصدم توهین و تخریب کسی نبوده فقط خواستم حرف دلمو بزنمشیدا:سلام وای شما چرا اینقدر تصویر تیره و تاری از دانشگاه شریف می سازید؟ سلام اگه از نظر پایه درسی متوسط به بالا هستی و در درس خاصی مشکل نداری برنامه های درسی و مشاوره سینا تهرانی برات کفایت می کنه من خودمم فقط مشاوره تحصیلی و برنامه می گرفتم و مکانیک شریف قبول شدم.

اخیرا کارهای برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان سینا تهرانی توسط تیم ایشان انجام میشود و به صورت دوره ای با آقای تهرانی جلسات ارزیابی برگزار میشود.برای دانش آموزان شهرستانی امکان مشاوره تلفنی را نیز برقرار کرده است. یکی از نقاط قوت سینا تهرانی در زمینه مشاوره کنکور (https://digiclassor.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) بالا بردن انگیزه و کنترل استرس دانش آموز است و در زمینه برنامه ریزی بسیار سخت گیر است یعنی زمانی که به دانش آموزی برنامه میدهد اگر در آن برنامه کمی بلغزد و آن را انجام ندهد آنجاست که دکتر سینا تهرانی … دکترسینا تهرانی از مشاورین معروف کنکور در ایران هستند، ایشان سال هاست که در این زمینه فعالیت میکند و دانشجویان بسیاری با ایشان تا کنکور پیش رفتند. را کسب کرد و همچنین “برنامه ریزی با دوربین مدار بسته ” در سال ۲۰۱۴ در همین جشنواره مقام دوم کتابهای خود یاریِ دنیا را از آن خود کرد. از جمله افتخارات او این بوده که بیش ازیکصد سایت ایرانی و خارجی معتبر از مقاله ها و کتابهای ایشان را عرضه کرده و به عنوان نویسنده برتر انتخاب شده است.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما