مک‌کن در رستوران متورس باز می‌کند

[ad_1]

ایده مک تلفن برای حضور دیجیتالی این است که «شما در متاورس میچرخید و گرسنه میشوید». با گسترش متورس و علاقه مندی بیشتر نسبت به حضور در این فضای جدید، شرکت های مختلف در جستجوند که با وارد شدن در این عرصه، جایگاهشان را تثبیت کنند و سودآوریشان را افزایش دهند.

به گگارش ایندیپندنت، مکدونالد به تاگگی است که علائم تجاری را برای رستوران های مجازی در متاورس ثبت می کند. به این ترتیب، کاربران می توانند رستوران ها را وارد کنند و سفارش دهند، سپس در دنیای واقعی به آنها غذا تحویل داده می شود.

متاورس، فضای دیجیتالی جدید و نوآوران است که در آن کاربران می توانند با ایجاد آواتارهایی که گفتار و حرکات واقعی آنها را تقلید می کند، با دیگران داشته باشند. همچنین در این دنیای آنلاین از مکانهای مجازی از جمله مجاردی که در دنیای واقعی وجود دارند و در متاورس شعبه ایجاد می کنند ملاقات می کنند.

مکن که بیش از 39 هزار شعبه در حدود 100 ککور دارد، در اوایل ماه جاری درخواستهایش را برای ثبت برند مکدونالد و مکفی در متاورس ارائه می کند.

ایده مک تلفن برای حضور دیجیتالی این است که «ما در متاورس میچرخید و گرسنه میشوید. لازم نیست هدفون خود را زمین بگذارید. کافی است وارد مک‌دونالد شوید و غذای سفارش دهید. کمی بعد غذا در منزل شما می‌رسد.»

از شرکتهای دیگر از جمله نایک و والمارت نیز اعلام کرده اند در حال تدارک برای ورود به عرصه متاورس هستند.

از یک ماه پیش یک زوج آمریکایی در فضای مجازی عروسی خود را برگگار کردند و از دو هزار مهمان در این مراسم حضور داشتند. با این حال، مراسم عروسی این زوج بدون اکال نبود، زیرا بالای بالای مهمانان، برای برخی از افراد در حین مراسم امکان مشاهده تصویر وجود نداشت.

یک زوج هندی نیز اعلام کرده اند به دلیل برگزاری مراسم ازدواج بر اثر همه گیری کوید، می خواهند با برگزاری ازدواج در فضای آنلاین متاورس، حدود دو هزار نفر را به جشن خود دعوت کنند.

این زوج دوستدار “هری پاتر” جشنشان را در “متاورس” با فضای الهام گرفته از “هاگوارتز” (قلعه-مدرسه تخیلی داستانهای هری پاتر “) برگزار می کنند و مهمانان آنها از طریق تلفن، تبلت، یا لپتاپ در جشن حاضر می شوند. در این فضا می‌توان به جستوجو و کاوش در قلعه بپردازند و ظاهر و لباس آواتارهای خود را انتخاب کرد.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما