نباید استقلالی‌ها از من ناراحت شوند

[ad_1]

خبرورزشی: پیروز قربانی درباره شرایط تیم فوتبال سایپا در آستانه دیدار با شهر خودروی مشهد در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ما تیم جوانی هستیم و میخواهیم فوتبال زیبا با سبک خودمان را بازی کنیم. نمی‌گویم صد درصد بوده‌ام، اما خوب موفق کار کرده‌ام. جدول آن چیزی نیست که شایستگی ما را نشان دهد که. با این حال نیاز به کار بیشتری داریم.

وی در مورد ناراحتی هواداران استقلال از صحبت هایش درباره فنی بودن تیم پرسپولیس گفت: من گفتم پرسپولیس یکی از فنی ترین تیم های لیگ است و هنوز هم این اعتقاد دارم. تیمی که چهار سال قهرمان لیگ شده و دو بار به فینال آسیا رفته است، تیم بس بس که برداشت یکسری از دوستان چه چیزی بوده است،کاری ندارم. اگر در فضای مجازی به من بد و بیراه میگویند، مهم نیست، چون اصلا وقت ندارم کامنت بخوانم و وقتم را برای اظهارنظرهای سطحی هدر بدهم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال و مربی فعلی سایت خبریان کرد: صحبت من درباره مسائل فنی بود. اگر تبعیضی وجود دارد، تیمها باید آنقدر قوی باشند که در زمین تبعیضها را جبران کنند. برای من مهم نیست هر کسی چه برداشتی می‌کند و چیزی که به ذهنم بیاید، مٌۈ‌ چه آدمی مثل من در جامعه کم است، مشکل من نیست، مشکل جامعه است!

نباید استقلالی‌ها از من ناراحت شوند

فضای مجازی برای کسانی است که می‌خواهند با ناسزا گفتن را خالی ک. من جوگیر نشدم که آن صحبت‌ها را انجام دادم. اگر کسی ناراحت است، مشکل من نیست. من X و Y نیستم که با دروغ دنبال به دست آوردن دل کسی باشم.

قربانی ادامه داد: من چند سال در استقلال بازی 9ردم و هم چیزم را اُردم دین. هواداران استقلال برای من محترم هستند، اما نمی توانم خودم را گول بزنم و جلوی خودم را بگیرم. نباید این جمله که پرسپولیس یک تیم فنی است، باعث ناراحتی استقلالی‌هاد شهد شود. تبعیضها همیشه هست، اما اصل را رها کرده و به فرع کسبیدهایم، چیزی که باعث شده فوتبال ما پیشرفت نکند.

وی درباره نتایج تیم فوتبال استقلال گفت: به دلیل اینکه شاید درگیر تیم سایپا هستم، بازی های استقلال را ببینم، اما وقتی نتیجه می گیرد، خوشحال می شوم. این تیم نتیجه گرفته و در صدر جدول است، اما چون بازیهایش را ندیدهام، نمیتوانم اظهارنظری داشته باشم.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان