(ویدئو) رباتی که چهره افراد را می‌دهند!


فرارو-به تاگگی و ویدی از ربات خانگی جدید آمازون astro منتشر شده است که عملکرد این تصاویر را نشان می دهد. در ویدئوی منتشر شده از Astro، این ربات پس از استفاده از صاحب ربات، یک نوشیدنی برای او میآورد.

به گزارش فرارو، در این ویدئو به ربات گفته می شود که “Celeste را پیدا کن” و ربات در حالی که با چشمان باز به اطراف نگاه می کند و صفحه اش را می کشد، این فرمان را اجرا می کند و فردی که از مصرف نوشیدنی می کند را می کند. . ربات در حالی که به این فرد نگاه می‌کند، روی صفحه خود «سلام سلست»،دینماش دید.دیش

متیو نریم یک معلم در فلوریدا، در تجربیات ویژه خود با astro به بلومبرگ گفت: “دوست دارم ربات را از طریق تلفن خود کنترل کنم و سگ خود را با آن اذیت کنم.” او همچنین از Astro میخواهد وقتی در خانه است، به دنبال او بیاید و به عنوان یک نمایشگر هوشمند قابل حمل الکسا عمل کند که می تواند نوشیدنی ها را در محفظه بار خود حمل کند. نریم میگویند: “دوستان و خانواده من به من میخندند و میگویند این وسیله چگونه به دنبال تو میآید.” او می‌گوید مشکلاتی را نیز در این ربات مشاهده کرده است. از جمله گیج شدن ربات هنگام جستجوی پایه شارژ خود در هر زمانی که نزدیک تَبَدک پبایی موفق این ربات تا باحال خود را از پله ها پایین نینداخته است، اما گزارش هایی که هنگام معرفی این ربات برای اولین بار منتشر می شود نشان می دهد که ممکن است این کار را انجام دهد.

Astro که در سپتامبر 2021 معرفی شد، اولین ربات خانگی آمازون است و در حال حاضر با قیمت 999 دلار به فروش میرسد. اما بیان شرکت پاتریک سانتوچی اعلام کرد که بازخوردهای مثبتی از این ربات دریافت کرده است و هنوز خیلی زود است که بگوییم این دستگاه چه زمانی به طور مستقیم در سلامت خواهد بود. Astro یک ربات مجهز به دوربین روی چرخ است. با استفاده از اپلیکیشنی که روی آن نصب شده است، می‌توانید به صورت زنده فید ویدیویی آن دسترسی داشته باشید، آن را از راه دور کنترل کنید، و از طریق بلندگوها و میکروفون‌های آن صحبت کنید و گوش دهید. این ربات می تواند به عنوان یک ربات امنیتی در خانه عمل کند و در صورت مشاهده یک فرد ناشناس برای صاحب خود هشدار ارسال کند.

ربات//

با پرداخت 20 دلار در ماه امکان دسترسی به ویدئوهای 60 روز گذشته را می توانید داشته باشید و می توانید برای مستقل شدن و بررسی رویدادهایی که شناسایی برنامه ریزی کنید. Astro می تواند چیدمان خانه را یاد بگیرد و از دستورات برای رفتن به یک اتاق خاص اطاعت کند. همچنین می تواند چهره ها را تشخیص دهد و وسایلی که دریافت می کند را به شخص می دهد. این ربات امکان پخش موسیقی، نمایش آب و هوا و پاسخ دادن به سوالات را دیر. این ربات از طریق دوربین 5 مگاپیکسلی امکان تماس تصویری را فراهم می کند و همچنین دارای برنامه هایی برای کار با لوازم جانبی شخص ثالث جهت ثبت داده هایی مانند فشار خون است. آمازون این ربات را به عنوان یک محصول مفید برای مراقبت از راه دور افراد مسن با استفاده از سرویس جدید Alexa Together معرفی می کند.

منبع: theverge


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم