(ویدئو) یکبار برای همیشه صحیح پارک دوبل را یاد بگیرید!

[ad_1]

فرارو- برای آموزش پارک دوبل آسان باید ابتدا با معنی پارک دوبل آشنا شویم، به پارک کردن خودرو به موازات جاده با دنده عقب میان دو خودرو که از پارک شده اند، پارک دوبل گفته می شود.

اگر بخواهیم در مسیری در یک خیابان کر ازحام پارک نماییم ابتدا باید یک فضای خالی یک فضای خالی مناسب در کنار خیابان بیابیم. سنجیدن فاصله بین دو وسیله نقلیه اولین کاری است که باید انجام داد و یا به بیان سادهتر فاصله بین دو ماشین را بایدس بزنیم. اگر این فاصله از 8 متر کمتر باشد و فضای خالی به این طول نیافتیم، امکان پارک خودرو به صورت عادی و رو به جلو برای ما مقدور نخواهد بود و اینجاست که راه حل مفید، آموزش پارک دوبل صحیح و ساده خواهد بود.

آموزش پارک دوبل

متداول‌ترین روش پارک در شهرها، پارک دوبل می‌باشد. باید توجه کرد که اگر فضای خالی از 5/6 متر کمتر باشد، پارک دوبل هم کمکی به ما نمی کند.

آموزش مرحله به مرحله انجام پارک دوبل

س از پیدا کردن مکان مناسب با فاصله مناسب برای پارک دوبل، ابتدا خودرو را در فاصله 50 متری از خودروی کناری نگه دارید. س از نگاه داشتن خودرو باید صافه باشد و فرمان را نیز باید صاف نگه داشت تا در هنگام عقب خودرو با حرکت نکند. برای پارک دوبل با سه مرحله را پپت سر گذاشت که در ادامه به توضیح این مراحل پرداخته ایم.

مرحله اول

س از نگاه داشتن خودروی خود در کنار خودروی دیگر ابتدا راهنمای سمتی را که می خواهید در پن پارک انجام دهید را روشن کنید. بعداز روشن کردن راهنما به صورت لاک پشتی به سمت عقب بیایید. برای حرکت به صورت لاک پشتی تنها کافی است کلاج خودرو را به صورت نصفه دکنا ر.

مرحله دوم

در مرحله دوم همینکه انتهای ماشینی که در هنگام پارک کردن در جلوی شما قرار می گیرد را در گوشه شیشه ای خودروی خود می بینید، ماشین خودرو را یک دور به سمت محل پارک میچرخانیم. با چرخاندن فرمان خودرو، خودرو به سمت محل پارک چرخش خواهد کرد.

مرحله سوم

زمانی که انتهای خودرو وارد پارک شد برای اجرای مرحله سوم پارک دوبل باید اقدام کنیم. برای اجرای این مرحله که انتهای خودروی کنار خودروی ما در زاویه 45 درجه قرار می گیرد و یا اینکه آینه جانبی در خطی 45 درجه قرار می گیرد خودرو را از حالت یک دور چرخش به سمت محل پارک خارج کرده و بار دیگر فرمان را می دهد. دور کامل به خلاف جهت سمت پارک بچرخانید.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان