چرا به دنبال بهترین مشاور کنکور تجربی باشیم؟

او باید مسلط به برنامهریزی کنکوری باشد و آنقدر در این زمینه تجربهٔ کافی و مفید داشته باشد که کاملاً مهارت ایجاد توأم انگیزه و برنامهریزی اصولی و حرفه ای برای هر تیپ داوطلب کنکوری را داشته باشد. همیشه آدم های با تجربه ای که خودشون یک بار مسیر رو رفتن و موفق شدن میتونن یک همراه با ارزش برای رسیدن به موفقیت دیگه ای برای نفر بعدی باشن. برای فراتر رفتن از دایرهی متوسط بودن، چه باورهایی را باید دور بریزیم؟ جی برگها را بلد هستی ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنی و جایزه ات رفتن به خانه بعدی است. ما تو این مقاله یکسری خصوصیات مشاوران برتر کنکور رو بهتون میگیم تا با آگاهی بیشتری مشاورتون و انتخاب کنید. سومین پیش نیاز مشاوره برای کنکور تجربی بررسی میانگین درصد های رتبه های برتر کنکور های سراسری سنوات اخیر هست برای اینکه بدونیم برای رسیدن به رتبه های برتر باید به چه درصد هایی توی درس های مختلف برسیم.

 • چگونه مطالب درسی را مرور کنیم؟
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • مدرس دی وی دی های آموزشی فکریتو
 • کتاب زیست آبی قلم چی
 • The best counselor for Kerman entrance exam Educational advisor Hosseinpour Kerman, Kerman
 • رتبه 204 منطقه یک کنکور سراسری 96
 • The best counselor for absentee entrance exams
 • The best counselor in Iran

مثلا اگر شما می خواهید در پزشکی قبول بشید مشاور شما از دانشجویان پزشکی دانشگاه های برتر علوم پزشکی است. در سال کنکور شما باید خیلی بیشتر درس بخوانید و مطالعه درس ها را جدی تر بگیرید. مطالعه کردن مانند هر امر دیگری مستلزم دست یابی به روش های صحیح و اثر بخش آن می باشد تا به این وسیله بتوان از کوتاه ترین راه و کم ترین زمان ممکن نتیجه دلخواه را کسب کرد.

بهترین مشاور کنکور شهرکرد

برخی از داوطلبان، دانش آموز می باشند و به همین دلیل ساعت هایی را در مدرسه مشغول به تحصیل هستند و با توجه به تفاوت مطالعه برای دروس امتحانی و تست زنی، داوطلبان دیگری نیز ممکن است در سنین بالا تصمیم به شرکت مجدد در کنکور داشته باشند و در حین تحصیل مشغول به کار باشند به همین دلیل نیازمند برنامه ریزی قوی و کاربردی داشته باشند. اگر سرعت مطالعه پایینی دارید آزمون های گزینه 2 پیشنهاد میشود. اول از همه بریم سراغ 2 دلیل بسیار مهم که چرا مشاوره تلفنی کنکور با تیم مشاوره و برنامه ریزی مشاوره گروپ بهترین گزینه ی دانش آموزان و کنکوری ها برای موفقیت در سال پیش روست. سالانه دانش آموزان از منابع اموزشی و کلاس های تست استفاده میکنند. نیاز به کلاس دارید ؟ در صورت نیاز به مراکز مشاوره و روانشناسی در سراسر کشور روی لینک مربوطه کلیک کنید. در این کنار مشاور باید از ارائه منابع متعدد که منجر همچنین استفاده از منابع کمک آموزشی متعدد که باعث آشفتگی ذهنی دانش آموز می شود خوداری کند. آنچه ما در مسیر چندساله در پی آن بودهایم، پشتیبانی همه جانبه از دانش آموزان و داوطلبان برای موفقیت می باشد. کنکور سراسری یک دنیای ناشناخته برای تمام کسانی است که برای بار اول در آن شرکت میکنند.

بهترین مشاور کنکور در تبریز

عده ی زیادی از داوطلبان در آزمون های آزمایشی شرکت میکنند و به جز فارغ التحصیلان ، بقیه ی داوطلبان در سال کنکور باید مدرسه نیز بروند و هم امتحان نهایی را در پیش دارند و هم کنکور برای همین باید دارای برنامه ای باشند که آن ها را هم برای آزمون های آزمایشی آماده کند و هم برای کنکور سراسری و به هیچکدام لطمه ای وارد نکند. هزینه ثبت نام در هر مرحله آزمون آزمایشی جامع سنجش مبلغ چهل و هشت هزار و پانصد و برای آزمون های آزمایشی مرحله ای مبلغ سی و هفت هزار و پانصد تومان می باشد. یک مشاور خوب با آگاهی کامل از کد رشته ای تجربی به آنها کمک خواهد کرد تا بر حسب علاقه و توجه به آیند کاری آن رشته آنها را راهنما باشد.

 • رتبه 2 کارشناسی ارشد
 • The best entrance exam counselor in Jiroft
 • چطور استرس را از خود دور کنم؟
 • برای موفقیت در کنکور روزی چند ساعت باید درس خواند؟
 • The best counselors for the Qalam Chi entrance exam

مثلا فعل را درصورت سوال می بینید و متوجه می شوید که عدد فعل مفرد است و آن کلمه را سریعا در گزینه ها بررسی می کنید و گزینه هایی که آن فعل را به صورت جمع ترجمه کرده اند حذف می کنید. خیلی سریع هم راه حلشون تشخیص داده میشه اما چون بچه ها میاوان خیلی سریع به جواب برسن اوت ویط یه اشتباه کوجیک مرتکب میشن و اگه شانس بیارن جوابشون توی گزینه ها نیست.یه نکته خیلی فنی بگم. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز مشاوره شهرکرد نمایش داده می شود. در مشاوره های که انجام داده ام بسیار دیده ام که افرادی با تلاش زیاد و مطالعه زیاد و بدون مشاوره کنکور تجربی در شیراز نتوانسته اند به اهداف خود برسند، همیشه شنیده ایم که دوستی بسیار درس خواند و در آخر نتوانست به اهدافش برسد، همه این مسائل به خاطر این است که تلاش و کوشش باید در مسیر صحیح باشد تا به موفقیت ختم شود. دوما سیستم درس خوندنت رو کلا تغییر میدن؛ از نحوه خوندن گرفته تا کتابا و سات مطالعه و همه چی بسته به خودت تنظیم میشه. اگر چه در نظر برخی از متقاضیان این امر به ظاهر وقت گیر و بیهوده است اما با انجام آن قادر خواهید بود که با توجه به موقعیت واقعی خود، یک برنامه اصولی و قابل اجرا تنظیم کنید.

 • ذکر نکات مشاوره ای در حین آموزش
 • مشاوره تخصصی کنکور از سال 96
 • دانشگاه اصفهان
 • استاد عربی موسسه حرف آخر
 • تالیف کتب انتشارات همگامان
 • مطالعه وی نظم و کیفیت بیشتری پیدا می کند

برنامه ریزی انجام شده به صورت کاملا شخصی بوده و حتی برای برخی از داوطلبین به صورت روزانه و مستمر می باشد تا کیفیت بهتری داشته باشد. سلام. بله. مشاورین با روزانه با شما در ارتباط هستن. شما میتونید فرم های ارتباط با مشاورین که در سایت قرار گرفته رو پر کنید تا مشاورای ما باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. به این لینک سر بزن بهترین مشاورای ایرانو معرفی کرده. منظورم این نیست که خودمون از هیچ کاری سر در نیاریم و برای هر اتفاق کوچیکی محتاج متخصصش باشیم. 2. سوالاتی که غلط زدین 3. سوالاتی که نکته جدیدیاگر درسی که دارین تحیلیل میکنین حفظی تحلیل بود(مثل زیست) اون بخشی که ازش سوال مطرح شده رو دوباره مطالعه کنین و نکته سوال رو وارد کتاب درسی کنید.اگر سوالی که دارین تحلیل میکنین مسئله ای بود، تست مشابه حل کنین تا مطمئن بشین که نکته سوال رو یاد گرفتین و صورت مسئله رو حفظ نکردین.استرس سر آزمون: مشکل اکثر بچه ها سر آزمون اینه که انقدر سر آزمون استرس میگیرند که نمیتونن که حداکثر توانشون رو داخل آزمون نشون بدن. به عنوان مثال ممکن است یک مشاور به همراه دانش آموز خود برای دو هفته آینده قرار بگذارند که، ساعت مطالعه هفتگی به میزان ۵ ساعت در هفته افزایش یابد و یا ممکن است با دانش آموزان خود صحبت نموده و از آنها بخواهند در برخی از دروس نمرات تراز و درصد های خود را بهبود دهند .صد البته که انتخاب این اهداف باید معقول و با توجه به توانایی های یک دانش آموز باشد ،اگر این اهداف بسیار بلندپروازانه و دست نایافتنی باشد ،ممکن است پس از مدتی دانش آموز با مشاهده عدم موفقیت و عدم رسیدن به این اهداف از لحاظ روحی و روانی دچار سرخوردگی شود و در ذهنش اینگونه متبادر شود که ،توانایی پیشرفت و تغییر اوضاع را ندارد .همچنین بهترین مشاوران تحصیلی کنکور و برترین مشاور کنکور پزشکی و برترین مشاور کنکور تجربی و برترین مشاور کنکور ریاضی باید به صورت لحظه ای و آنی اطلاعات بسیار ریز و دقیقی از وضعیت علمی دانشآموزان خود داشته باشد ،یعنی باید تراز و درصد تمامی دروس را در لحظه ثبت نموده به صورت کاملاً لحظه ای از این آمار مطلع باشد .یک مشاور خوب کنکور با ثبت کردن نتایج آزمون های دانشآموزان است و با آنالیز کردن نتایج دانش آموز ایشان را در مسیری درست هدایت نموده و اگر دانش آموزانش از مسیر صحیح خارج شوند به سرعت متوجه شده و با دادن آلارم به ایشان جلوی انحراف ایشان از اهداف و برنامهها را خواهد گرفت .بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور ریاضی (اطلاعات مخفی) و بهترین مشاوران کنکور پزشکی بر تمام احوالات دانشآموز خود تسلط و آگاهی کامل دارند، یک مشاور تحصیلی خوب در حداقل زمان ممکن باید تمام نقاط ضعف و قوت دانش آموزانش را شناسایی و برای تقویت نقاط قوت و برای برطرف کردن نقاط ضعف برنامه های مشخص و مدونی را در نظر بگیردو برای دانش آموزان خود به صورت هفتگی و به صورت ماهانه طرح درس مشاوره ای تدارک میبینند ،تا در بازه های زمانی مناسب بتواند نتیجه ی لازم را کسب نماید.

ما خودمون توی تیم مشاوره مون هزینه ای که میگیریم توی این بازه زمانی 138 هزار تومان ماهانه هست برای مشاوره های عادی. برنامه مشاوره ای انعطاف پذیری یادگیری آنلاین را همراه با اقامتگاه های حضوری و تجربه میدانی، برای یک برنامه کارشناسی ارشد جامع که برای بهترین مشاوران تحصیلی و بهترین مشاوران کنکور مدرسه امروزی طراحی شده است، ارائه می دهد. و وقت و انرژی بیشتری برای یادگیری و تسلط آنها صرف کنید. این یعنی باید آزمون های شبیه ساز بیشتری رو توی خونه کار کنی.اگر توی آزمون با سوالات زیادی مواجه میشین که قبلا توخه دیدین اما نمیتونین حلش کنین یعنی باید روی مهارت تحلیل سوال خودتون کار کنین. آیا اولویت با انتخاب هایی باشد که شانس قبولی بیشتری داریم؟ اخیرا وقتی متوجه شدم یکی از اقوام نزدیکمان بعد از گذشت چند سال دوباره تصمیم دارد به مسیر یادگیری برگردد و خود را برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد آماده کند خیلی خوشحال شدم و هدیه ای بهتر از جی ۵ پیدا نکردم که به او بدهم. میخوام اعتراف کنم من پول واسم خیلی مهمه چون توخانواده فقیری بزرگ شدم دارم خیلی درس میخونم دانش آموز خیلی زرنگیم همیشه ترازم شیش هزار به بالاست میدونم که میتونم سه رقمی شم میشه بگین که من از بین سه تا رشته دندونپزشکی و داروسازی و پزشکی کدومو انتخاب کنم ؟

من سال ۹۸ کنکور ریاضی دادم روزانه قبول شدم. مهمترین مباحث کنکور کدوما هستن و چجوری باید منابع مطالعاتی رو با آزمون آزمایشی و نیز برنامه ی روزانه خودتون تطبیق بدین . همانطور که میدانید کنکور سراسری تجربی را می توان پرمتقاضی ترین کنکور در بین گروه های آزمایشی دانست. آموزش مدیریت آزمون های آزمایشی : حتما میدونید که هر چقدر هم که درس بخونید برای اینکه به یک تراز فوق العاده در آزمون های آزمایشی برسید نیاز دارید که تکنیک های آزمون دادن و مدیریت زمان رو بلد باشید. کامل ترین جزوه ها همراه با کلی ترفند سریع برای حل تست های کنکور را به شما آموزش می دهیم. برناتو قابلیت ویرایش سریع برنامه رو داره. برنامه ریزی روزانه دقیق : در برنامه ریزی های روزانه به طور کامل مشخص شده که چه زمانی تشریحی بخونید ، کی تست بزنید ، کی مرور کنید بهترین مشاور کنکور نی نی سایت – اینجا چاپ شد – و… ارائه برنامه ریزی روزانه و هفتگی شخصی : مشاور شما با توجه به ویژگی ها و شرایط شما هر هفته یک برنامه ریزی دقیق و شخصی سازی شده برای کل روزهای هفته در اختیار شما قرار می دهد.

سلام میخواستم بدونم با رتبه ۹۵۴۷ میتونم فیزیوتراپی روزانه قبول شم؟ سلام ! برای معرفی بهترین مشاوره کنکور تجربی تبریز در خدمت شما دوستان عزیز تبریزی هستیم . سلام می خواستم بپرسم که شرایط کنکور برای نظام جدیدا بهتر است؟ البته این نوع پذیرش دارای شرایط خاص تعهد خدمت (سه برابر مدت زمان تحصیل در مناطق محروم)، عدم توانایی خرید یا جابجایی یا تغییر رشته و… اطلاع از آخرین قوانین نظام وظیفه، قوانین پذیرش دانشجو، شرایط انتخاب رشته دانشجویان انصرافی و… حرفه ای ترین تیم مشاوره رشته تجربی متشکل از دانشجویان پزشکی دانشگاه های تهران ، شهید بهشتی ، ایران و علوم پزشکی تبریز ، علوم پزشکی مشهد ، همدان ، جندی شاپور ، کرمان ، شیراز در مشاور گروپ حضور دارند. با توجه به اینکه درس های نظام جدید به نسبت قدیم ساده تر هستند و منابع کمک درسی به روز تری دارند. با توجه به مباحث بالا همانطور که اشاره کردیم گروه تجربی دارای رشته های است که تحصیل در آن آینده شغلی خوبی برای داوطلب به همراه دارد. برای مثال یک مشاور که خودش کنکور کارشناسی ارشد نداده است نخواهد توانست شما را به خوبی در زمینه آمادگی برای کنکور ارشد و یا انتخاب رشته آن راهنمایی کند.

بهترین مشاوران کنکور گیلان

دندون پزشکی بهتره واسه شما. با داشتن یک برنامه ریزی حرفه ای میتونی يه استارت اصولي و درست براي قبولي پزشكي و دندون پزشكي داشته باشي ؛ با استفاده از اين برنامه ميتوني تا مرداد 99 ، 17 الي 18 دور درساتو بخوني و روشون مسلط شي و همين امسال پزشكي رو بدست بياري ? برنامه ها و طرح های تضمینی برای شما در نظر گرفته است تا خیال شما از بابت موفقیت در کنکور راحت باشد. در روش SWOT به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه متناسب با نقاط ضعف و قوت شما طرح می شود و برخلاف اغلب مشاوان کنکور سنتی، بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

بهترین مشاوران کنکور در گرگان

بتواند با استفاده از دانش روانشناسی و استعدادیابی و شخصیت شناسی، علایق، استعدادها و مهارت های شما را کشف کند. شما دوست عزیز کنکوری قبل از اقدام برای انتخاب رشته در گروه ریاضی فیزیک و پر کردن فرم انتخاب رشته باید در مورد این رشته های تحصیلی و همین طور بازار کار آن ها اطلاعات موثق و خوبی را بدست آورید و سپس دست به انتخاب آن ها براساس علاقه خود کنید. تمام انسان ها برای انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به میان مدت و در نهایت جهت ثبت در حافظه بلند مدت نیازمند تکرار موضوعات در فواصل زمانی مشخص میباشند و این کاریست بر مبنای پاره ای تکنیک ها که موسسه گاما روش مشاوره ای خود را بر اساس آن بنا نهاده است. بدین ترتیب با تلاش فراوان مجموعه ای از بهترین مشاوران کنکور تجربی در ایران را در اختیار دارد.

اسامی بهترین مشاوران کنکور حرف آخر

بهترین مشاوران کنکور ایران کسانی هستند که سازنده گوش می دهد و سعی می کند تمام جنبه های مشکلات بیان شده دانش آموزان را بشنود. بنابراین مشاور باید با تسلط کامل بر مباحث کتاب درسی، با استفاده از یک منبع مناسب، به دانش آموز کمک کند. این دست از مشاورها فقط به منافع شخصی خودشون اهمیت میدن و معمولا برای همه داوطلبهایی که به اون ها مراجعه میکنه یک رفتار مشخص دارن و طبق یک برنامه از پیش تعیین شده برای کنکوری ها برنامه ریزی میکنن و پیشرفت شما اهمیتی برای این اشخاص نداره. برنامه جدید واستون ریخته میشه. و این که میشه خودمو با نظام جدید تطبیق بدم یا این که همین نظام قدیم بهته؟

 • The best counseling for the humanities entrance exam
 • مولف سری کتاب های تخته سیاه
 • The best entrance exam counselors in Qom
 • The best counselor for Zahedan entrance exam

به عنوان مثال، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز تهران برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. آزمون هایی که در این رابطه از داوطلبان شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم اشاره نمود. اکثر داوطلبان کنکور سراسری تجربی به دنبال قبولی در رشته های پرطرفدار هستند. نتایج تحقیقات میدانی نشان می دهد که تنها 13 درصد رتبه های زیر هزار در مراحل آماده سازی خود برای شرکت در آزمون سراسری به دوستان یا اطرافیان خود اعلام کرده اند که مشاور تحصیلی داشته اند. خانم شهریاری از کارشناسان آموزشی می گوید:« سیستم کاری کاملاً محرمانه سینا تهرانی که تاکنون از دید طراحان کنکور سراسری و رقبایش پنهان مانده است مهمترین دلیل ماندگاری ایشان در صدر جدول بهترین مشاورین تحصیلی است. یا توی زیست مثلا بدون دلیل قاطع گزینه رد میکنی. این دیدگاه که اتفاقاً دیدگاه درستی هم هست به داوطلب کمک میکند تا یک سوپاپ اطمینان برای خودش داشته باشد و اگر بنا بر هر دلیل یا اتفاقی در کنکور اصلی خود عملکرد مطلوبی نداشت، بتواند در دانشگاه تحصیل کند.

بهترین دانشگاه صنعتی کشور . اسم دانشگاه صنعتی شریف رو که قطعا شنیدی ! تیم مشاوره رشته ریاضی مشاور گروپ از رتبه های زیر 500 کشور و از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ، امیرکبیر و خواجه نصیر هستند. از نقطه نظر یک مشاوره کنکور تجربی مناسب باید دقت کنید که چه رشته هایی در زیر گروه تجربی قرار دارد. میتوان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلیترین دروس رشته تجربی است، اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی میگیرد؛ لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب میکند حتماً برای رسیدن به موفقیت، به تمام مباحث این رشته مسلط شود و خود را تقویت کنند. دانش اموزان عزیز تهرانی در فاورس طاها به دنبال بهترین مشاوران کنکور تهران بگردید.

 • فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران
 • طراح آزمون های قلم چی
 • مولف کتب ادبیات فارسی انتشارات نشر الگو
 • چرا درس هر روز باید همان روز خوانده شود؟
 • تدریس در مدارس برتر تهران و ایران
 • کمک با بار دوره
 • استاد دانشگاه
 • The best counselors of Qazvin entrance exam

اصلا دنبال تبلیغات نیست برای همین هم تو اینترنت راحت پیدا نمیشه! تو سال كنكور ما دانشجوهاي پزشكي هم پر بود از آدماي شكست خورده اي كه ميخواستن ما هم مثل اونا از هدفمون دست بكشيم و بي خيال شيم ولي ما ادامه داديم براي هدف مقدس پزشكي ? برای برنامه ریزی اصولی باید حتماً هدف و سقف آرزوهای خود را مشخص کنید. او در سال آخر دبیرستان به پلی حساس به نام کنکور نزدیک می شود که همه چیزش با هر چه تا به حال خوانده بود متفاوت است، از نحوه مطالعه و برنامه ریزی بگیرید تا نحوه آزمون دادن و محدودیت زمان در پاسخگویی به سوالات و… هم اکنون برای موفقیت در آزمون (IELTS) از آن استفاده و همواره به دانشجویانم تاکید می کنم برای مطالعه تمام دروس، مخصوصا تقویت زبان انگلیسی و یادگیری لغات از جی ۵ استفاده کنند. 5- گزارش مطالعه شما هر روز توسط خود مهندس حسینپور چک میشود. به عنوان مثال شما مایل به اطلاع از میزان یادگیری می باشید، زمان و تعداد تست ها را مشخص می نمایید و پس از آن یک آزمون از خود می گیرید. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان زنجان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در زنجانه خود فکر نمایید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم