چرا پرسپولیس آواره کوچه و خیابان شد؟

[ad_1]

دیدهبان: به نظر می رسد در اتفاقی عجیب باشگاه پرسپولیس که شخصیت های حقوقی مستقل از فدراسیون فوتبال دارد، باید تاوان تصمیمات انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی را بپردازد.

پیامدهای هولناک مدیریت مهدی تاج و دارودستهاش بر فوتبال کشور هر روز بزرگتری پیدا می کند و نیست این مدیر که مشی سیاسی اش هم به تغییر مسیرهای جناحی بین احکام سیاسی خاص نیست، تا زمانی که میخواهد برای مملکت و نظام هزینه تراشی کند ؟!

در تازه ترین خبرها از عواقب ناگوار مدیریت تاج، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دنبال عدم تسویهحساب استقراض دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال، با حکم دادگاه ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس را مصادره کرده است.

چرا پرسپولیس آواره کوچه و خیابان شد؟

این خبر از چند ماه در رسانه های اجتماعی و گروهی منتشر می شود. اما دریغ از یک واکنش و پاسخ ساده از سوی نمایندگان مجلس که بیشترشان دین مهدی تاج را بر گردن دارند و نمیخواهند علیه رئیس جمهور حرفی بزنند.

تنها یک بار مسئول امور حقوقی رسانه فدراسیون فوتبال در واکنش به پرسش‌ها، با تایید کلیت موضوع، تلویحا اجرایی شدن آن را نیازمند زمان یکی دوساله در مراجع قضایی دانست اما هنوز به چند ماه نرسیده است که حکم صادر شده است و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی برای وصول حق شود این نهاد اقتصادی مهم، با جدیت دنبال گرفتن پولی که با درخواست و دستور عجیب جهانگیری به فدراسیون تاج قرض بود تا به حساب ویلموتس واریز شد.

فدراسیون فوتبال و باگگاه پرسپولیس درباره این فاجعه تاریخی هیچ شفاف سازی وجود ندارد اما داستان را همه میدانند.

چرا سند ساختمان پرسپولیس و استقلال بنام فدراسیون است؟

ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره ریاست محمد دادکان بر فدراسیون فوتبال ایران برای این دو باشگاه خریداری شد و سند آن به نام فدراسیون فوتبال باقی مانده بود تا سرخابی ها اجاره نشین نباشند و البته نمی توانند با فروش این دارایی ها، پول آن را خرج مسائل کنند. جریان و فساد مدیران در دوره های مختلف بکنند.

حالا شستا به عنوان طلبکار سر رسیده و با حکم مصادره اموال، می خواهد قرض دو میلیون یورویی به فدراسیون بابت دستمزد و موتس را بگیرد و با یک استعلام ساده به سه ملک و ساختمان پنج طبقه رسیده است.

اولی همان ساختمانی است که خود فدراسیون سالهاست در آن مستقر است و آن هم در دوره دکتر دادکان خرید و فوتبال از چند اتاققر و تو در تو رهایی یافت.

دومین ساختمان در حوالی ساختمان فدراسیون فوتبال یعنی در اطراف میدان پیروان خریداری می شود و هر چه بیشتر در اطرافش ساختمان های مسکونی خیلی قرار گرفته است قرمزها را در 15 سال گذشته از اجاره نشینی خلاص کرده است.

ساختمان سوم در سعادت آباد و خیابان علامه واقع شده است که در تصرف استقلالی هاست و این باغ را نین از بلاتکلیفی در دفتر مدیران عوامل مختلف نجات داد. حالا شنیده شده دو ساختمانی که اکنون در اختیار فدراسیون و باغ پرسپولیس است، کفاف تسویه بدهی را می دهد.

چرا پرسپولیس آواره کوچه و خیابان شد؟

پرسپولیس آواره کوچه و خیابان، کوچ کشی فدراسیون به کمپ

هنوز مصادره، به پلمپ ساختمان و جلوگیری از ورود کارمندان فدراسیون و باغ پرسپولیس به محل کار ختم نشده است; اما اگر شستا تصمیم بگیر املاک خود را نقد کند و به حساب تامین اجتماعی ببرد، قاعدتا این اتفاق هم خواهد افتاد، اما حتی این خطرها هم نتوانسته زبان مدیران پرادعای فدراسیون را باز کند.

گویا با توجه به اینکه مقدار ریالی از باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با توجه به اینکه میزان ریالی آن باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با وجود داشتن حکم مصادره باشگاه استقلال دیگر نیازی به مصادره ساختمان آن باشگاه نبوده و استقلال فعلا از این مهلک سالم است. در رفته است.

در این میان فدراسیونی ها در صورت اجرای حکم تصمیم باید کل اسباب و اثاثیه شان را جمع آوری کرده و به ساختمان های کمپ تیم ملی و آکادمی فوتبال، مکان های نقل و انتقالات فوتبال را انجام دهند، با شدت شدیدی که ممکن است فوتبال را به خطر بیندازند. زودی در شرایط دهه ۷۰ و ساختمان خیابان پاکستان یا حتی قبل تر دو آن،ود ه.

اما اصلی است پرسپولیس که هیچ مکانی برای انتقال مکان باشگاه ندارد و احتمالاً باید وسایلش را به ورزشگاه شهید کاظمی منتقل کند تا فکر کند به حال خودش بکند.

این هم آخر و عاقبت سپردن افسار فوتبال به دست ساربان باعث شد و ن نابالش تا سه سال و اندی ریاست آبرویی برای فوتبال ایران باقی نگذاشت. حالا اهالی فوتبال می گویند رویای ساخت یک ساختمان خاص و جدید برای فدراسیون پیشکش مهدی تاج و رفقایش باشد، حداقل همان ساختمان نیم بند خیابان سئول را حفظ کنید که با توجه به وضعیت وخیم مالی این نهاد بعد از تاج و غرامت هنگفت 200 میلیاردی به فیفا. همان هم تقریبا محال شده است.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان