کریخوانی ترسناکترین مرد جهان برای «هالک ایرانی»

[ad_1]

مارتین فورد، ملقب به “ترسناکترین مرد جهان” در مصاحبه با دیلی استار اسپورت قول داده است که بهترین نمایش خود را را مقابی سجاد غریبی داشته باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، سجاد غریبی ملقب به “هالک ایرانی” و مارتین فورد مشهور به “ترسناکترین مرد روی کره زمین” روز دوم آوریل (13 1401) در لندن برابر هم پیکار فروردین خواهند کرد.

مارتین فورد قول داده است که سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی را در مسابقه بوکس سنگین وزن، با قاطعیت شکست دهد و از رقیبش خواسته است ابتدا «شلوار بزرگ» خود را بپوشد.

فورد 39 ساله در تاریخ 2 آوریل در ورزشگاه O 2 Arena با سجاد غریبی دیدار خواهد کرد که این مبارزه با توجه به وزن دو ورزشکار “سنگینترین مبارزه با وزن جهان” لقب گرفته است. فورد و غریبی 30 ساله، تجربه مبارزه قبلی در رینگ بوکس را ندارد، اما بدنساز بریتانیایی تمرین در هنرهای رزمی ترکیبی دارد.

حضور در شبکه های اجتماعی او را به یک ستاره شناخته شده در سراسر جهان تبدیل کرده است، اما اکنون فورد به دنبال آن است که مبارزات حرف های را نیز به حرفه اضافه کند و در مصاحبه با دیلی استار، شب سختی را برای رقیب ایرانی خود پیشبینی کرد.

فورد گفت: من فکر می کنم این رویداد او را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اگر بخواهم پیشبینی کنم، دستها را بالا میبرد و فقط شروع به تاب خوردن می کند، که بسیار ساده است. من به این مرد نگاه نمی کنم که اینجا آمده و چه برنامه هایی دارد. کار خودم را می‌کنم. این واقعاً یک مبارزه مطلق است و فقط برای اینکه صادقانه بگویم او را ساکت کنم.

فورد اعتراف می کند که برنامه غذایی خود را از مصرف پروتئین و مصرف زیاد به رژیم غذایی مصرف بر کربوهیدرات تغییر داده است، اما همچنان بین 5500 تا 700 کالری در روز مصرف می کند.

زمانی که از او پرسیده شد که آیا فیلم های رقیبش را تجزیه و تحلیل کرده است یا خیر، فورد پاسخ داد: صادقانه بگویم چه چیزی برای تحلیل و تحلیل وجود و تحلیل وجود دارد؟ یک مقدار مسخره و شرم‌آور است. او یا فقط ویدئوهایی را منتشر می کند تا سعی من را گول بزند که واقعاً درست تمرین نمی کند، یا واقعاً معتقد است که راه رو به جلو ضربه زدن به شکم با یک تکه چوب است. هیچ ترسی از او ندارم.

فورد مجددا تککید کرد که همه چیز برای مراسمی که توسط Boxstar Celebrity Boxing تبلیغ امضا و مهر شده است. در همین رابطه این بدنساز گفت: تا زمانی که او نترسد و شلوارش را بپوشد، این مبارزه برگگار می شود.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان