کمک پوتین و فیفا به پرسپولیس؛ شهاب زاهدی شاگرد جدید یحیی؟شرایط جنگی ولادیمیر پوتین که در آن بار آورده شده است، تبعات زیادی دارد. مهمترین اثرش تا به الان این بوده که تمام ورزشکاران را به دردسد اند انسر ورزشکاران روسیه از سوی بسیاری از اتحادیه های جهانی از حضور در تورنمنت های بین المللی محروم می شوند و این در حالی است که با پرچمداران غیر از نمایندگان روسیه قصد رقابت داشته باشند. این موضوع خطر بزرگتری هم برای این ککور در این زمینه و دنهم مربوط به تعلیق و حذف احتمالی تیم ملی فوتبال این ککور در مسیر صعود به جام جهانی است. این موضوع یک موضوع است، چون با لکرکی پوتین به مردم، ورزش در ککور مورد حمله قرار می گیرد هم به حالت تعلیق درآمده است.

لیگ فوتبال فوتبال که تیم هاین سرشناسی در دلش از روزهای اول جنگ به حالت تعلیق درآمده و عنوان می شود که این تعلیق تا انتهای فصل ادامه خواهد داشت. این خبر، اتفاق خوبی برای بازیکنان خارجی زیادی که در این کشور دارند بازی فوتبال هستند، نبودند، چون آنها را به طرق مختلف جستجو می‌کردند باید از این مخمصه نجات داده و راهی دیگر می‌شدند. شرایط برای فوتبال هم از یک طرف برای ایرانی ها حساس بود، چون شهاب زاهدی، می تواند به این موضوع توجه کند که تیم ملی ایران قرار است در تیم زوریا لوهانسک این کشور بازی کند. شهاب با دردسرهای فراوان از خارج خارج شده و برود و بالان برود و بالاخره خودش را از مهلکه نجات دهد.

قانون جدید فیفا به سود پرسپولیس؟

شهاب زاهدی که از بیرون زده به تاگگی گفت و گویی داشته است که ممکن است به اتفاقات مهمی در لیگ برتر ایران تبدیل شود. او میگوید: «الان با یک تیم لیگ برتری تمرین می‌کنم که آمادگی‌ام رظ. باشگاه زوریا هم این اجازه را می دهد که به آن ها تمرین کند. فیفا اعلام کرده برای بازیکنان لیگ یک پنجره اضطراری باز می کند که از تیم هایشان جدا می شوند. الان هم پیشنهادهایی دارم، ولی منتظرم وضعیت مشخص شود.» نکته ای که در بین صحبت های شهاب برجسته است اشاره به دسته بندی است که فیفا برای بازیکنان شاغل در لیگ کشورهای در نظر گرفته شده است. رتبه بندی که ادعا می شود شامل حال بازیکنان خارجی در لیگ روسیه هم می شود.

این شایعه بعد از صحبت های «الکسان آمد در زوتوف» مدیر کل اتحادیه بازیکنان فوتبال روسیه زیاد به چشم گفت: «طبق اطلاعات من، فیفا به خارجی هایی که در مسابقات لیگ روسیه و بازی های روسیه می تواند اجازه دهد تا قراردادهای کاری خود را تا ماه ژوئن 2022 بدهد. به حالت تعلیق درآورند و یک پنجره نقل و انتقالات ویژه باز خواهد کرد.»

اما نمی‌شد این اظهارات را قطعی فیفا دانست، اما در ساعت‌های اخیر رسانه‌های مطرح در سراسر دنیا از «نیویورک تایمز» گرفته شده تا «مارکا» چنین ادعایی را درست دانسته و همگی را از فیفا نوشته است که بازیکنان بازیکنانی می‌توانند به نقل از تیمی جدید آنهم بپردازند. صورت «موقت» بروند. نیویورک تایمز اشاره کرده است که مدل قرارداد این بازیکنان به صورت قرضی و فقط به مدت 3 ماه است. تمامی این بازیکنان باید در آغاز فصل جدید به تیم هایشان در برگردند یا با آنها برای خروج همیگگی از لیگ این تیم به توافق برسند.

نکته مهم، اما مکان است که عنوان شده با وجود به پایان رسیدن مهلت نقل و انتقالات، فیفا پنجرهای مختص این بازیکنان میگشاید آنها مشکلی برای انتخاب تیم جدید تا نتوانند داشته باشند.

این اتفاق خبر خوبی برای پرسپولیس است که از مدتها قبل مشتری شهاب زاهدی است و حتی یکی دو بار به کوری جدی هم با این بازیکن متهم شده است. زاهدی پیشتر بازی در همین باگگاه پرسپولیس را دارد و بارها عنوان کرده است اگر بخواهد برگردد، به تیمی غیر از پرسپولیس نرود. حالا به نظر میرسد ولادیمیر پوتین بر این وصال نقش دارد، چون پرسپولیس درست در روزهایی که نیاز مبرم به حضور دارد، می تواند از شهاب زاهدی در ترکیب بهره بردارد. شهاب شخصیتی که یحیی از مدت‌ها قبل به دنبال خریدن آن است. هم قد بلند و هم گلزن. .

شهاب می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند؟

اول داستان، برای خبرهای خوشحال کننده برای پرسپولی ها و البته هواداران این تیم است. درست در روزهای عیسی آل کثیر است، حامد پاکدل اسیر می شود و مصدی عبدی هم سینوسی کار می کند، شهاب می تواند خرید ایدهآلی باشد. به ویژه اینکه این تیم به تاگگی یک بازیکن انرژیک به اسم شرزود تمیروف را هم می‌خرد که می‌تواند ضربآهنگ خط حمله را بالا ببرد. با این حال در این بین یک ابهام وجود دارد؛ آیا آیا پرسپولیس اصلاً می تواند شهاب زاهدی را بخرد یا خیر؟ ظاهرا پاسخ به این پرسش روشن نیست، زیرا این تیم 3 بازیکن را به عنوان بازیکن آزاد خریداری می کند و نمی تواند شانسی برای خرید یک بازیکن آزاد دیگر، مطابق با قانون داشته باشد. هر دو بازیکن تاجیکستانی و هم بازیکن ازبکستانی از طریق سهمیه آزاد شده اند، ولی به همینجا ختم نمی شود، چون پرسپولیسی ها معتقدند بازیکنان تاجیکستانی را پیش از نیم فصل خریده اند و از سهمیه نیم فصلشان در این زمینه استفاده نمی کنند. این موضوع در حالی بیان می‌شود که یحیی 2 بازیکن تاجیکش را تا نیم فصل بازی نمی‌کند و می‌گوید که آنها را در ترکیب بگذارند و بعد متوجه شوند که آنها از نظر قانونی نباید بازی می‌کردند.

حالا موضوع سهمیه پرسپولیس برای خرید بازیکن آآاد می تواند تا حدودی عیش شنیدن خبر پیوستن احتمالی شهاب زاهدی را مکدر کند; هر چند که هنوز چیزی به طور قطعی در این بین عنوان نشده است.

فوتبال ۳۶۰

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances