کمیته اخلاق پشت عزیزی خادم درآمد!

[ad_1]

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با انتشار بیانی به اقدام اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر استیضاح عزیزی خادم، واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، پنج عضو هیئت رئیسه گزارش فدراسیون فوتبال در روزهای اخیر در اقدامی جالب توجه به دلیل شبهاتی که در نحوه مدیریت عزیزی خادم، رئیس این فدراسیون وجود داشت، تصمیم به برگزاری جلسه استیضاح او گرفت. در همین راستا، نامهای آنها تنظیم و در اختیار عزیزی خادم قرار گرفتند که به موجب آن، رئیس فدراسیون فوتبال نظارت بر اساسنامه فدراسیون موظف تا 14 روز پس از دریافت نامه، جلسه هیئت رئیسه را برگزار کرد.

اخلاق فدراسیون فوتبال اما دقایقی پیش در اقدامی بیانیهای صادر کرد و به کمیته بعدی رئیس این فدراسیون نشان داد.

متن بیانیه صادره از کمیته اخلاق به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در عدالت گشایش است و آن که عدالت را برنتابد را سخت تر می کند. امام علی (ع)

باتوجه به تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی و موفقیت تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان با حفظ شئونات اسلامی و تلاش برای پیشرفت در همه تیم ها در رده های مختلف با همکاری و عنایت ویژه دولت و مجلس محترم و وزارت ورزش و تمامی ارکان جمهوری اسلامی ایران علی رغم فشارهای نظام اقتصادی ظالمانه و حمایت همیشگی ملت شریف و فوتبال دوستان و اهالی فوتبال و پیشکسوتان ارجمند، متأسفانه عده ای عالمانه یا با جهل مرکب، با دشمنان همیشگی ملت ایران همسو شده و با خودسرانه در قالب های متفاوت ساخته شده است. سعی در برهم زدن آرامش کنونی و اخلال در جهت جلوگیری از موفقیت های آینده، ازجمله موفقیت در جام جهانی فوتبال به عنوان فرصتی مغتنم برای نسل طلایی فعلی فوتبال ایران را دارند.

کمیته اخلاق با توجه به اختیارات قانونی منبعث از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قوانین داخلی، اساسنامه فدراسیون فوتبال، آیین نامه اخلاق فیفا و فدراسیون فوتبال و مقررات انضباطی و در حفظ یکپارچگی و حراست از یکپارچگی و حراست از چندین و زیبای فوتبال، موضوع مطالب 1 و 2 و 3 و 4 آیین نامه اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، ضمن دعوت از همه مسئولین و اهالی فوتبال و رسانه های ورزشی به حفظ آرامش و انسجام و یکپارچگی و احترام به قوانین و حراست از شخصیت ها و شخصیت ها و حقایق واقعی و حقوقی، در صورت ارتکاب تخلف توسط هر شخص در هر رده و مسئولیت در حوزه فوتبال مطابق مقررات قانونی و عبرتآموزی به عمل خواهد آورد.

ضمناًایم ارتکابی نیز مطابق با تکلیف ماده 72 قانون آیین دادرسی کیفری و ماده 24 مقررات انضباطی جرگه فدراسیون فوتبال به مراجع قضایی جهت تعقیب و اعلام اعلام خواهد شد.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما