کنکور 1400 نظام قدیم نی نی سایت – راهنمای کامل شما

روش کار مشاور حرفه ایی به این صورت نیست که تنها چند نصیحت و برنامه ریزی به داوطلب تحویل دهد و دیگر او را به حال خود واگذارد. خبرنگار آفتاب: اگر درست فهمیده باشم، دانش آموز شما که روش مطالعه این درس را بکار بسته است، در ۲۵ تست دین و زندگی فقط به دنبال ۲۵ مفهوم اصلی است که مورد سوال واقع شده و با تکیه بر همان مفاهیم هم به دنبال گزینه صحیح می گردد . خبرنگار آفتاب: جناب سینا تهرانی خودتان هم می دانید بسیاری از مشاورین تحصیلی سواد لازم برای انجام اینکار را ندارند؟ انجام پذیری برنامه ریزی: برنامه خود را طوری طراحی کنید که قابل اجرا باشد. اگر شما فقط به دنبال سنجش تواناییهای خود هستید میتوانید این آزمونها را هم امتحان کنید. پس برای کنکورشون هم هزینه می کنن شک نکنید. خود تک رقمی ها هم وقتی باهاشون مصاحبه می کنن می گن ما اصلا کلاس نرفتیم و مشاور نداشتیم با توکل به خدا و تلاش خودمون قبول شدیم. به زبان ساده تر به دلیل تعداد دروس مشترک زیاد گرایش های ارشد تربیت بدنی ، رتبه ای که در هر گرایش دریافت می کنید با گرایش های دیگر هم پوشانی دارد بنابراین دانستن این که رتبه ها چگونه در گرایش های مختلف و دانشگاه ها پخش می شوند به شما کمک می کند تا اشتباه وحشتناک و پشیمان کننده ای را مرتکب نشوید همچنین بتوانید از فرصت هایی که از دید دیگر داوطلبان پنهان می ماند استفاده کنید.

همچنین در هر کدام از مراحل انتخاب رشته ارشد کامپیوتر که برای شما مشکل یا سوالی ایجاد شود می توانید از کمک مشاوران ما استفاده کنید. بررسی لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خرم آباد داوطلب را با رشته گرایش های ارائه دهنده این واحد دانشگاهی آشنا کرده و از ابتدای مسیر کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، داوطلب را در مسیر درست قرار می دهد . سینا تهرانی مشاور تحصیلی در ادامه افزود: زمانی که من در دبیرستان تحصیل می کردم معلمانم می گفتند: اگر می خواهی در کنکور رتبه خوبی کسب کنی حداقل باید روزانه ۱۲ ساعت درس بخوانی و هزاران تست بزنی شما تا چه اندازه با این تفکر موافق هستید؟ طبق اطلاعیه سازمان سنجش مهلت مجدد ثبت نام آزمون سراسری 1401 از 1 اسفند آغاز شده و تا 4 اسفند ماه ادامه خواهد داشت . نحوه برگزاری آزمون سراسری 1402 چگونه است؟ ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد .

برای این منظور مشاوره تحصیلی به شما کمک خواهد کرد.

توصیه می کنم که خیلی حرفایی که می زنن که ما مشاور نداشتیم و یا مشاور 3-4 میلیونی داشتیم رو باور نکنید چون دروغه . چگونه یک مشاور کنکور خوب به ما کمک می کند؟ برای این منظور مشاوره تحصیلی به شما کمک خواهد کرد. یک مشاور خوب کنکور از شرایط مختلف آنها آگاهی داشته و شما را در این امر کمک می کند. من واقعا پوستم کنده شد سال 98 و پنج ماه سال 99 تا روز کنکور. برای تجربی برای سال ۹۸ باشه موردی داره ؟ پس یه فرقایی هست بالاخره اگه معایبی داره محاسن زیادی هم داره . سیناتهرانی : من هم خدمت جنابعالی و مجموعه وب سایت وزین آفتاب سلام عرض می کنم . مصاحبه تاثیرگذار سیناتهرانی با سایت تابناک تحت عنوان ” درس هایی از یک مشاور برجسته کنکور ” که در روزنامه راه مردم نیز منتشر شد و نیز مصاحبه رتبه های برتر کمپ کنکور ایشان با این سایت، ما را بر این داشت تا چند پرسش کلیدی در رابطه با طراحی سوالات کنکور سراسری از این مشاور تحصیلی موفق مطرح نماییم. زمانیکه شما این کار را انجام دادید ، در قدم بعدی آن دسته از کلماتی که اشتباه نوشتید را مارک دار کره و به عنوان خلاصه میتوانید در نوبت های بعدی مطالعه ی خودتان از آن استفاده کنید.

پس خیلی مهم است که شما هم در هنگام برنامه ریزی و هم در طول زمان اجرای آن، مرتب به ساعت نگاه کنید و کارهای خود را هماهنگ با زمان در نظر گرفته انجام دهید. اینو از هر مشاور دیگه ای هم بپرسی بهت میگه که از سال دوازدهم خوندن و مشاور داشتن محاله و محاله که تک رفمی بشی . ادعا می کند در سال 78 رتبه 10 کنکور سراسری رشته ریاضی شده است، ولی رتبه 10 کنکور سراسری آن سال احسان شاه حسینی از مدرسه علامه حلی تهران است. ۳۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور تجربی ۹۶ و ۹۷، بیش از ۷۳ مورد قبولی در رشته پزشکی، بیش از ۱۵ مورد قبولی در رشته دندان پزشکی و بیش از ۱۱ مورد قبولی در رشته داروسازی است. سلام خسته نباشید من دانشجوی پزشکی شهید بهشتی هستم و درخواست همکاری با این مجموع رو دارم ولی به تلفن ثابت دسترسی ندارم شرایط چطوری ازتون بپرسم؟ آمار تک رقمی ها رو هر سال ببینید همه سال دوازدهمی هستن بگذریم از موارد نادری که مثلا سال 95 نفر اول لیسانس برق داشته بعد انصراف داده بوده و تغییر رشته داده و تجربی شرکت کرده و پزشکی قبول شده. هر فارغالتحصیل رشته مددکاری اجتماعی در حد کارشناسی که حداقل دو سال سابقه کاری مفید در مراکز دولتی یا غیردولتی را دارا باشد میتواند با مراجعه به بهزیستی شهرستان خود نسبت به اخذ پروانه تاسیس کلینیک اقدام نماید.

مشاور کنکور چالوس

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور ناصری لطفا از صفحه ما بخواهید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما