گلایه جدید گل محمدی از باشگاه پرسپولیس

[ad_1]

یحیی گلمحمدی در نشست خبری نیش از دیدار مقابل مس رفسنجان در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی مهم و حساسی در پیش داریم. با توجه به وضعیت جدول و امتیازهایی که نسبت به تیم صدر جدول عقب افتادیم، باید جبران کنیم. میدانیم که شرایطی است که برای قهرمانی، باید درصد زیادی از بازیهای آینده را با پیروزی پپت سریم بگذارد.

وی در ادامه افزود: برای بازی با مس خودمان را آماده کردیم. هفته گذگذته بازی سختی داشتیم و سعی کردیم در این چند روزی که تمرین داشتیم، بیشتر ریکوری کنیم و از نظر روحی و بدنی آماده این مسابقه باشیم. تیم مس هم از تیم های خوب لیگ برتر است و نتایجی که این تیم گرفته و بازی هایش خوبش نشان می دهد که آنها تیمی خوب و باکیفیت هستند و قطعا بازی را برای ما سخت خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما فقط به یک چیز فکر می‌کنیم و آن هم هدفمان است که می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم. تمرکک می تواند به ما کمک زیادی کند تا بتوانیم سه امتیاز خانگی را به دست بیاوریم. خیلی مهم است که این سه امتیاز را انجام دهیم و باید خیلی تلاش کنیم، بجنگیم و بدویم تا به آن برسیم و امیدوارم بتوانیم بازی های خوبی را انجام دهیم و بیشترین امتیاز را بگیریم.

گلمحمدی درباره تغییر تقویم AFC و اینکه آیا تیمی ممکن است از این فصل سهمیه نگیرد و آیا چنین مسائلی روی بازیکنان و عوامل فنی تاثیرگذار باشد، گفت: وقتی ما مربیان و بازیکنان تلاش می کنند می کنیم و زحمت می کشیم، برای این که به آسیا برویم. و خودمان را در آنجا محک بزنیم تا سطح بالاتری از فوتبال را تجربه کنیم. با توجه به کیفیت بالای مسابقات همه درست هستند در این مسابقات باشند و این روند می تواند به بهبود کیفیت بازیکنان و مربیان و همچنین پیشرفت کمک کند. هر سال آینده سهمی در لیگ قهرمانان آسیایی داشته باشید و فکر کنید، خبر خوبی نیست.

وی به بازیکن خارجی مدنظر پرسپولیس و اینکه آیا آمار او امیدوار کننده نیست و آیا می تواند به بازیکن خارجی کمک کند، نظران کرد: آمار او بد نبوده، اما بازیکن جوانی است که به تیم ملی هم دعوت شده است و می تواند به ما کمک کند. گگینه هایی که از ابتدای فصل داشتیم، نفراتی بودند که یا گرفتن آنها سخت بود یا مسائل مالی آنها طوری بود که باید روی دست باگگاه میگذاشت. البته یکسری از آنها را میتوانیم ذذب کنیم که سهلانگاری کنیم و شاید دلیل اصلی مککلات مالی باگگاه بود. اگر نتوانستیم در نقل وانتقالات خیلی فعال باشند، مککلات مالی، مککلات مالی، پنجره بسته، بدهیها و ککایتها بود و کار باگگاه را سخت کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرسپان کرد: با این حال از فصل گذاشته تا این فصل، من 20 بازیکن را در لیستم داشتم که حتی یک نفر از آنها هم ذوب نشدند. اگر یک مقدار بیشتر می‌شود، می‌توان باکیفیتتری بگیریم، اما در این شرایطی که اکنون در آن هستیم، نیاز به تقویت داریم. بازیکنانی که بیرون هستند، یا هستند یا کیفیت ٮوبی ندارند نستنس.دس.دس.دس. شاید آخرین بازی آنها شش ماه پیش بوده و این بازیکنان خیلی کمکی به باگگاه نمی کنند. خوبی این بازیکن است که جوان است، بازی می کند، به تیم ملی دعوت شده و شاید تجربه بازی در تیم های بزرگ را ندارد، اما باید بیاید و وضعیت او را ببینیم. با توجه به بازیکنان، شرایط و شرایطی که وجود دارد، نیاز به یک بازیکن جذب و شرایط مالی باشگاه را هم باید در نظر گرفت و به این نتیجه رسیدیم با این بازیکن ازبکستانی قرارداد امضا کنیم.

گلمحمدی در واکنش به این موضوع که پس از شکست باشگاه فولاد درباره بازیکنان سرباز استقلال این موضوع را به هدف اصلی فوتبال ایران تبدیل کرد و پس از آن بازیکن و بازیکنان تیم استقلال هم درباره کارت معافیت و حید امیری و وضعیت رامین رضاییان مسائلی را مطرح کردند. چرا دو تیم به جان افتاده و توجهی به سایر تیمها نمی شود، گفت: باگگاه ما اصلا وارد این مسائل نشد و بحث هواداری ارتباطی به باگگاه پیدا نمی کند. از طرف باگگاه، بازیکنان و کادر فنی ما هیچ نظری ندارند و در رابطه با این مسائل موضعگیری کرده اند. هیچ اظهارنظری از ما وجود ندارد و آنقدر خودمان مککل داریم که باید تمرکمان روی کار خودمان باشد. برای تیم های دیگر چه اتفاقی رخ داده است، ما کاری نداریم و حواسمان به آن نیست و در فضای هواداری و فضای مجازی چه اتفاقی رخ می دهد، برای ما مهم نیست و روی کار خودمان است و فکر می کنم این کار، کار درست باشد. .

وی در مورد برگزاری خصوصی سازی و اینکه چقدر امیدوار است این اتفاق رخ دهد، گفت: این کار خیلی زودتر اتفاق می افتد و کار به اینجا نمی رسد که استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف می شوند و یک آبروریزی بزرگ در فوتبال ایران رقم بخورد. اگر این اتفاق چند سال پیش میافتاد این مککلات وجود نداشت که نمیتوانیم در آسیا شرکت کنیم. به نظرم در مجموع این کار به نفع باگگاهاست و فکر می‌کنم از مککلات مالی باگگاها را می‌توان کند کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد حامد لک و اینکه به نظر می رسد هواداران باید از عملکرد او برخوردار باشد، عنوان کرد: برای هر بازیکنی دوران افت و دوران خوب وجود دارد. ممکن است این اتفاق برای هر بازیکنی بیفتد. کاری که بازیکنان و مربیان باید بیشتر کار کنند و کمت بکند و تمرککشان روی کارشان باشد. این مسئله است که به بازیکن و مربیان کمک می کند که از شرایط آن خارج می شود. به هر حال در تیم پرسپولیس وقتی بازی می‌کنید انتظارات از شما بالاست ب ح. من همیشه از این انتظارات استقبال می‌کنم. همه ما نسبت به انتظارات و شرایطی که وجود دارد بیشتر تلاٴ ر،کنی است این کاری است که باید یک مربی و بازیکن انجام دهد.

«علی پروین امروز نسبت به انتقادات شما یک واکنش نشان داد و در بخشی از صحبت های خود گفت که گلمحمدی خیلی ناله می کند». مدیر پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: اجازه دهید این مطلب را دقیق بخوانم. تازه این صحبت را از شما میشنوم و زیاد اطلاعی در مورد صحبتهای علی آقا ندارم، ولی میدانم او همیشه دلسوز باغ بوده و هست. پروین یکی از اسطوره های باگگاه پرسپولیس است و همه ما نسبت به صحبت های او توجه خاصی داریم. دقیقاً نمی‌دانم چه گفته است، ولی باید بخوانم و ببینم چه چیزی گفته شده است

گلمحمدی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن ازبکی باید از نظر فنی فنی، کادر فنی تعیین شود، گفت: از نظر فنی، ولی یکسری مشکلات در مورد صدور ITC و رضایتنامه وجود دارد. من به باشگاه هم گفتم که خیلی دقیق و مو شکافانه نسبت به مدارک عمل کنند. قرار داده شده از فدراسیون و باگگاه او استعلام می شود و اگر مدارک کامل باشد باید با هم همکاری کرد.

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان