یکی از اعضای کمیته ملی واکسن کرونا وعده داد: امکان بازگشت به زندگی عادی با قرنطینه هوشمند

[ad_1]

یکی از اعضای کمیته ملی واکسن کرونا گفت قرنطینه هوشمند نوید بخشیدن به اقتصاد و مهار کرونا است.

در روزهای گذشته ، وزیر بهداشت و اعضای ستاد ملی کرونا از اعمال قرنطینه هوشمند به دلیل افزایش آمار واکسیناسیون در کشور خبر دادند. مصطفی غنی ، عضو کمیته ملی واکسن کرونا ، اکنون در مصاحبه با صداوسیما جزئیات این طرح را توضیح داده است:

“بر اساس تلاش های دو ساله شرکت های دانش بنیان در زمینه زیرساخت های هوشمند فناوری اطلاعات و مدیریت خوب وزارت کشور ، سیستمی به طور هوشمند طراحی شده است که به تمام پایگاه های داده ترافیک و ورود و خروج و همه متصل است. سیستم های اطلاعاتی.”

وی به کسانی که واکسینه نشده اند و حامل کرونا نیستند وعده داد که با کمک این سیستم می توانند تجارت خود را باز کرده ، سفر کنند و به زندگی عادی بازگردند. “کنترل تاج درگیر است. مشارکت داشته باشید.”

در استان قزوین ، به گفته غنی ، یک قرنطینه هوشمند به صورت آزمایشی معرفی می شود و مغازه ها طی یک تا دو هفته آینده بازگشایی می شوند. نتایج این پروژه ظرف 3 ماه آینده به ستاد ملی کرونا ارائه می شود و در صورت موفقیت ، به مرحله ملی می رود.

وی در ادامه به ویژگی های طرح قرنطینه هوشمند اشاره کرد و گفت:

“سیستم قرنطینه هوشمند تمام ترافیک یک انجمن ، تجارت و ترافیک جاده ای و غیره را به طور هوشمند کنترل می کند.” در این طرح ، اطلاعات ترافیک بین خیابان های هر فرد ردیابی می شود و اگر فرد واکسینه شده و شرکت حمل و نقل نیست ، آنها مجاز به سفر و مسافرت هستند. “

به گفته غنی ، در این سیستم نیازی به ثبت نام نیست و هیچکس کارت دریافت نمی کند. فقط داده های آزمایشگاهی و شخصی هر فرد در سیستم ثبت شده و مجوز صادر می شود. در صورت ممنوعیت رانندگی ، مجوز تردد صادر نمی شود.

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان