💫 مشاوره کنکور ریاضی ۱۴۰۰

ممنون بابت مطالبتون واقعا مفید و کمکئ کننده هستند .ممنون میشم اگه بگین مشاور بازار کار خوبی داره یانه؟ یعنی اگه در طول یک هفته حدود 35 ساعت درس می خونید، باید این زمان رو بر اساس ضریب و اهمیت دروس بین درس های مختلف تقسیم کنید. اگر مشاور خصوصی کنکور، پیگیر کار شما و برگزاری منظم و مرتب جلسات مشاوره کنکور نباشد شما هم بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می دهید و مانند سابق درس نمی خوانید. بنابراین یکی از 20 نکته طلایی برنامه ریزی برای کنکور 1401 تجربی حتما باید به این موضوع اختصاص داده شود که از فنون تند خوانی به جای کند خوانی استفاده نماید تا بتوانید بر استرس های ناشی از حجم زیاد مطالب در آینده روبه رو نشوید. اگر از کنکور های آزمایشی استفاده می نمایید، بهتر است به این موضوع توجه نمایید که تراز شما در همین زمان تا حدود زیادی می تواند عملکرد شما در کنکور را پیش بینی نماید. در صورتی که در دروسی ضعیف می باشید توصیه می نماییم که در برنامه ریزی کنکور تجربی از تست های ساده آغاز کنید چون تست های سخت باعث کاهش انگیزه شما می شود. برای دریافت پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی ۹۹، مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

قطعا ضرایب دروس کنکور تجربی با توجه به زیر گروه های مورد نظر تعیین می شود اما فراموش نکنید که ما باید به تراز فکر کنیم و نه فقط به درصدهای فلان درس. به عنوان مثال شما نمی توانید به برنامه ریزی درسی که داشته اید دست یابید و همچنین با حجم زیاد درس و مطالعه نشده روبه رو می شوید. نکته خیلی مهم: وقتی میخواید شروع کنید و برای برنامه ریزی کنکور تجربی اقدام کنید، اول فهرست حذفیات کنکور سراسری رو طبق آمار اعلامی بدست بیارید و در مرحله بعد بودجه بندی کنکور تجربی را متوجه شوید. به همین دلیل در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، می توانید از تمامی خدمات مرکز ایران تحصیل به خصوص برنامه ریزی برای کنکور تجربی بهره مند گردید. شرکت در کنکور سراسری برای هیچ یک از داوطلبان در هیچ یکی از رشته ها ممنوعیتی نخواهد داشت. هیچ آدم عاقلی دست خالی وارد میدان مبارزه نمیشه و مبارزه نمی کنه. کی گفته آدم باید کنکور بده تا موفق بشه✍? پس از فهم مفاهیم، برای حل مسائل باید تک به تک اجزای این مسائل را آگاه باشید تا بتوانید مسائل را شناسایی نمایید. نمی خواهم بیشتر از این از بحث دور شوم برای همین به سر موضوع اصلی بر میگردیم یعنی مشاوره کنکور.

مشاوران 100 کنکور 98

اگر بهعنوان یک داوطلب کنکوری دربارهی راههای موفقیت در کنکور با دوستانتان به بحث و گفتوگو بنشینید، متوجه خواهید شد که یکی از راههای پیشنهادی و البته احتمالی آنها، مراجعه به یک مشاور کنکور است. خوشبختانه خیر. این امکان برای تمامی افراد در سراسر کشور می باشد و به همین دلیل هر یک از داوطلبان می توانند از آن بهره مند شوند. خدمتی که یک شماروه به شما ارائه می دهد در وقاع تنها 50 درصد کار شما خواهد بود و به همین دلیل سایر امور مربوط به این موارد را باید خود قدم بردارید و بتوانید به راحتی پذیرفته شوید. برنامه های حجمی زمانی بدین صورت است که شما هم زمان و هم محتوا را با هم تنظیم می نمایید. سلام استاد بنده یک ترم در دانشگاه پیام نور بندرعباس خوندم و بعد تغییر رشته دادم و امتحانات رو پاس نکردم و بعد دیگ ادامه ندادم و انصراف هم ندادم جمع کردیم اومدیم تهران الان امکانش هس بدون انصراف یک رشته جدید تو دانشگاه پیام نور تهران بخونم؟ مثلاً داده های آماری به ما میگه که طبق سال قبل رتبه 1000 تا 1100 پزشکی بابل قبول میشه اما آیا امسال هم این اتفاق خواهد افتاد؟ در این مقاله، حداقل درصدهای لازم هر درس برای قبولی و رتبه مورد نیاز برای پزشکی را بررسی خواهیم کرد.

مشاور کنکور کرج

تو اين چند سالي که مشغول درس خوندن براي کنکور بودم واقعا شاهد سردرگمی خیلی خیلی خیلی از بچه ها بودم که میخواستن برای کنکور بخونن انگیزه قوی داشتن حتی هزینه های چند ده میلیونی میکردن ولی نتونستن برای کنکور رتبه بیارن ، من خودم الان دانشجوی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران هستم ، همونطور که میدونین من حداقل ۳ ساله که دارم در زمینه رفع نیاز دانش آموزان کار میکنم و خیلی خوب با این که مشکل دانش آموز ها دقیقا چیه و چرا نمیتونن رتبه برتر بشن چرا حتی انگیزه درس خوندن ندارن چرا خیلی کار ها رو به درس خوندن ترجیح میدن یا غیره و غیره آشنایی کامل دارم . بسیاری از همین انتشارات کتاب های ضعیفی دارند که به خاطر شهرتشان فروش این کتاب ها همچنان بالاست. نکته مهمی که بسیاری از داوطلبان کنکور از آن بی اطلاع می باشند و همین مسئله آنان را ناامید می نماید، این است که تمامی منابع درسی کنکور سراسری و جزوه ها را تهیه می نمایند تا بسیار مسلط شوند. سلام.من موقع انتخاب رشته، رشته ای روانشناسی پیام نور انتخاب کردم ولی الان پشیمون شدم میخوام برا کنکور سال دیگ بخونم اگر نتایج اومد و من پیامنور قبول شدم و نرم ثبتنام کنم از کنکور سال بعد محروم میشم ایا؟

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما