10 فیلم اکشن ارزشمند که باید دوباره تماشا کنید

[ad_1]

بسیاری از فیلم های اکشن چیزی جز سرگرمی بی فکر ارائه نمی دهند. اینها می توانند گزینه خوبی باشند زیرا تماشاگران فیلم های اکشن را با قصد دیدن انفجارها و تعقیب و گریز خودروها تماشا می کنند تا طرح و شخصیت ها بتوانند نقش جزئی ایفا کنند و فیلم هنوز رضایت بخش است.

اما این فیلم ها بالاخره یکبار ، شاید دوبار دیده می شوند. فیلم های اکشن که ارزش خود را در طول زمان نشان می دهند مملو از جزئیات است که برای درک آنها نیاز به دیدگاه های متعدد است. مواردی مانند حوادث وحشتناک Hot Fuzz و ادای احترام داستانی از Raiders of the Last Arc آن را نامحدود و در دسترس قرار می دهد. با معرفی این فیلم ها با ویجیاتو همراه باشید.

10 Kill Bill (2003-2004)

از زمان فیلم جنایی آمریکایی ، با ساختار غیر خطی و دیالوگ آغازین اولین فیلم او ، سگ های مخزنی ، سهم قابل توجه کوئنتین تارانتینو در سینما تخریب ژانرهای مختلف بوده است. گزیده ای از ژانرهای الهام بخش فیلم در بیل بکش – کونگ فو ، اسپاگتی وسترن ، سینمای تجاری سیاه و … – بیانیه قطعی تارانتینو در این ژانر.

مانند دیگر فیلم های تارانتینو ، Kill Bill ارجاعات زیادی به فرهنگ عامه و اسرار پنهان زیادی دارد که با مشاهده مجدد آنها پیدا خواهید شد. اکشن این فیلم بیشتر از اکشن سایر فیلمهای این کارگردان است ، مانند ترکیب استادانه با خانه برگهای آبی که الماسی ماندگار است.

9- Robocop (1987)

Robocop Paul Verhoeven ، یک تریلر اکشن درباره یک پلیس است که مرده است و سپس تبدیل به یک قاضی ربات و یک جلاد می شود. اما در لایه های زیر ، فیلم از آنچه به نظر می رسد هوشمندتر است. این فیلم یک طنز استادانه است که موضوعاتی مانند طمع شرکت ها ، خصوصی سازی و فساد پلیس را مورد بررسی قرار می دهد.

داستان فیلم خوب و سریع پیش می رود و پیتر ولر این ماشین کشتار را انسانی می کند در حالی که در همان زمان سعی می کند به هویت سابق خود بازگردد و طنز ضد سرمایه داری آن اکنون قابل درک تر است.8- گرما (1995)

هیت مایکل مان بالاخره توانست روبرت دنیرو و آل پاچینو را به عنوان یک زوج به تصویر بکشد. یک تریلر معمولی موش و گربه ، هیت دنیرو را به عنوان یک دزد بزرگ بانک و پاچینو را به عنوان پلیس نشان می دهد.

انسان واقعاً حسی شگفت انگیز را در سرقت و صحنه های تیراندازی از بانک به ارمغان می آورد که همه را تحت تأثیر قرار می دهد. وقتی دنیرو و پاچینو سکانسی را با قدرت بالای خود بازی می کنند ، هرگز قدیمی نمی شود.

7- Hot Fuzz (2007)

ادگار رایت یک فیلم زوج پلیس را بر اساس کمدی زامبی طنز مورد تحسین منتقدان خود ساخت. مانند Shaun of the Dead که هم درباره ژانر وحشت و هم کمدی است ، Hot Fuzz هم درباره ژانر اکشن و هم کمدی است.

سیمون پگ و نیک فراست به عنوان یک زوج کارآگاه نامناسب – یک پلیس مستحق از یک شهر بزرگ و دیگری یک دلقک ناشیانه از یک شهر کوچک – که توطئه ای را در یک دهکده کم ارتفاع انگلیسی کشف می کنند ، می درخشند. مانند دیگر فیلم های قرنتی ، Hot Fuzz پیچیدگی هایی ایجاد می کند که بعداً بینندگان چشم تیز متوجه آن خواهند شد.

6- اولین خون (1982)

هنگامی که حق پخش فیلم Rambo شخصیت را به یک ماشین کشتار بی رحم تبدیل کرد ، اولین فیلم این مجموعه در سال 1982 یک تریلر محبوب و جمع و جور بود. فیلم می تواند چندین بار بی نهایت تکرار شود زیرا داستان به طور مداوم و بهتر پیشرفت می کند: رامبو توسط پلیس شهر کوچک تعقیب می شود ، سپس هلیکوپترها به دنبال او می روند و سپس گارد ملی مستقر می شود. به

پس از نشان دادن پیام جنگ ضد ویتنام در صحنه آغازین ، اولین خون به یک تریلر مستقیم (و بسیار تأثیرگذار) در مورد تعقیب وحشیانه پلیس تبدیل می شود.

5- فراخوان کل (1990)

با اقتباس از نوشته های جدید و پیشگام فیلیپ کی دیک ، Total Recall یک فیلم علمی تخیلی درباره ماهیت ناپایدار یک واقعیت پیچیده با اقدام شوارتزنگر است. شوارتزنگر در نقش داگ کواید ، کارگر آینده در یک مغازه عظیم کاشت ایمپلنت ، در نهایت معتقد است که او یک مامور مخفی در ماموریت به مریخ است.

بینندگان باید چندین بار Total Recall را تماشا کنند تا معنای پیچیده فیلم را درک کنند. پل ورهوفن از نتیجه گیری قطعی اجتناب می کند و بینندگان را مجبور می کند تا همه سرنخ ها را بررسی کرده و خود تصمیم بگیرند که آیا واقعاً کوئید در مریخ بوده یا نه.

4- Mad Max: Fury Road (2015)

سه دهه پس از بازخوردهای ناامید کننده درباره Beyond Thunderdome ، به نظر نمی رسید که چهارمین فیلم در مجموعه فیلم Max Max جهنمی بی پایان بسازد. Mad Max: Fury Road جورج میلر توانست یک عمل کامل و استادانه را در برابر همه شانس هایی که ارزش انتظار را داشت ، ارائه دهد.

فیلم با یکی از بهترین شروع ها در ژانر اکشن آغاز می شود. جاده خشم پر از حقه های نفس گیر است و تقریبا یک داستان بصری دارد.

3- Die Hard (1988)

گاهی از آن به عنوان بهترین فیلم اکشن تاریخ یاد می شود. Die Hard و داستانش در مورد پلیس که در یک آسمان خراش با تروریست ها مبارزه می کند ، به ژانر جدیدی برای ژانر اکشن تبدیل شده است. جان مک کلین ، بروس ویلیس ، یک قهرمان قابل درک است که مانع قهرمانان شکست ناپذیر فیلم های اکشن دهه 1980 شد.

چندین شخصیت فرعی در فیلم وجود دارد ، از پاول گرفته تا آرگیل تا هانس گروبر ، بنابراین صحنه های مکالمه به اندازه صحنه های اکشن قانع کننده است. کارگردان جان مک تیرنان فیلمی را تولید کرده است که بین طنز ، تعلیق و عمل تعادل خوبی پیدا می کند.2- ماتریس (1999)

The Matrix The Wachowskis به عنوان شاهکاری در ژانر اکشن علمی تخیلی شناخته می شود. این فیلم دارای همه موضوعات پیچیده و داستان یک اثر علمی تخیلی بزرگ است ، اما دارای صحنه های زیادی از ضربات کونگ فو ، انفجارها و دعواها برای جلوگیری از خشک شدن داستان است.

این فیلم اگزیستانسیالیسم و ​​جوهر واقعیت را منعکس می کند که در نگاه اول قابل درک نیست. تماشاگران باید آنقدر خوش شانس باشند که بتوانند داستان فیلم را برای اولین بار درک کنند.

1- شکارچی آخرین طاق (1981)

استیون اسپیلبرگ و جورج لوکاس به همراه Raiders of the Last Arc تماشاگران را با ایندیانا جونز ، یکی از مشهورترین ستاره های سینما آشنا کردند و او را به یکی از بهترین فیلم های اکشن تمام دوران تبدیل کردند. مکان های خنده دار ، عجیب و غریب و شیرین کاری های نفس گیر این فیلم را به یک تجربه ناب سینمایی تبدیل می کند.

داستان فیلم با یک اکشن پرسرعت روایت می شود ، بنابراین چیزی در طول فیلم وجود دارد که مخاطب را روی صندلی خود نگه می دارد! داستان سرایی فوق العاده و اپیزودیک فیلمنامه هفت قسمتی لارنس کسدان به تأثیرات سریال اسپیلبرگ و شستشوی مغزی لوکاس برمی گردد ، به این معنی که همیشه اتفاقی می افتد.

فکر می کنید چه فیلم های اکشن دیگری وجود دارد که بتوانید زیاد تماشا کنید و حوصله تان سر نرود؟ نظرات خود را به ما اطلاع دهید.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما