15 بازی چالش برانگیز برای طرفداران هک اند اسلش-زومجی

[ad_1]

بازی های هک و اسلش بیشتر به دلیل گیم پلی اعتیادآور و سرگرم کننده معروف هستند. برخی از این آثار به همراه گیم پلی غنی و منحصر به فرد آنقدر برای بازیکن سخت است که برای کسانی که به دنبال کمی سرگرمی و سرگرمی پس از یک روز کاری سخت هستند گزینه مناسبی نیست. این همان چیزی است که این سبک را بسیار محبوب کرده است ، و اگر به نیمه پر لیوان نگاه کنیم ، این چالش ها در نهایت شما را به یک بازماند die سخت تبدیل می کند. در اینجا نگاهی داریم به 15 بازی سخت هک و اسلش که چالش های زیادی دارند و گاهی اوقات شما را حریص می کنند.

تصاویری از بازی Remastered Complete Edition بازی های Nioh و Nioh 2

نیوه 2

توسعه دهنده: تیم نینجا

مقالات مرتبط:

سطح سختی بالای نسخه اول Nioh باعث محبوبیت این بازی در بین طرفداران سبک هک اند اسلش شد و نام آن بر سر زبان ها افتاد. خوشبختانه Nioh 2 حتی بهتر از نسخه قبلی عمل کرد.

گیم پلی بیشتر و بیشتر مهارت و دقت شما را در مبارزه می طلبد. بنابراین زمان بندی شما باید به اندازه کافی دقیق باشد تا از حملات شدید دشمن جلوگیری شود. همانطور که از این سبک بازی انتظار می رفت ، دشمنان و ویژگی های جدید Nioh 2 کافی است تا روز شما را خراب کند!

با این حال ، اگر بازی را با موفقیت به پایان برسانید و به دنبال چالش های بیشتری باشید ، قسمت New Game + نوار سلامتی دشمنان و ضربات آنها را افزایش می دهد و در کل تجربه هیجان انگیزتری را برای طرفداران این سبک به ارمغان می آورد.

مرحله آتش در بازی Hades

هادس

توسعه دهنده: بازی های SuperAgain

مقالات مرتبط:

تلاش برای فرار از دنیای زیرین برای اولین بار به خودی خود به اندازه کافی چالش برانگیز است. زیرا با هر مرگ همه چیزهایی را که جمع آوری کرده اید از دست می دهید و باید بازی را از نو شروع کنید. با این حال ، پس از خروج از بازی و راه اندازی مجدد آن ، می توانید با اعمال تنظیمات مختلف به نام فازهای آتشین ، تجربه سخت تری را برای خود ایجاد کنید.

با این تنظیمات ، دشمنان قوی تر می شوند ، حرکت های جدیدی انجام می دهند و مهمتر از همه ، در برخی از مراحل نبرد باید قبل از اتمام شمارش معکوس فرار کنید. در حالی که همه اینها دشواری بازی را چند برابر می کند ، اما بیشتر برای کسانی که عاشق چالش های طاقت فرسا هستند مفید است.

کریتوس در خدای جنگ

خدای جنگ

توسعه دهنده: سانتا مونیکا

درست است که خاتمه دادن به خدای جنگ با مشکلات عادی و حتی دشوار نیست ، مگر در موارد خاصی مانند بسفایا و والکریس. اما برخی از افرادی که این بازی را در آخرین مشکل به نام Give me God of War به پایان رساندند جهنم را با چشم خود دیدند!

اگر شما Give me God of War را انتخاب کنید ، چاره ای ندارید. زیرا امکان تغییر سطح دشواری در وسط بازی وجود ندارد و برای انجام این کار باید بازی را از ابتدا شروع کنید.

در این سطح دشواری ، سطوح خشم و یخبندان دائمی بسیار پایین است ، به همین دلیل هنگام استفاده از آنها باید مراقب باشید. هدف گذاری نیز سخت تر از همیشه است ، و مهمتر از همه ، دشمنان قوی تر از همیشه هستند ، با میله های سلامتی بیشتر و حملات مرگبارتر.

بازی اندروید Dead Cells

سلولهای مرده

توسعه دهنده: حرکت دوقلو

مقالات مرتبط:

Dead Cells در اولین تجربه به طور خودکار روی حالت عادی تنظیم می شود که پایین ترین سطح دشواری در بازی است. اما تجربه بازی در همان سطح سختی نیز چالش های خاص خود را دارد که با ورود Boss Cells به بازی حتی سخت تر می شود.

پس از شکست دادن Bass Cell 4 ، دشمنان می توانند شما را از راه دور تشخیص داده و به سرعت به شما تلپورت کنند. دیگر پایه های بازی نیز قوی تر از قبل هستند و قدرت فوق العاده زیادی دارند. روی هم رفته ، در طول این بازی شما با چالش های سخت و دیوانه کننده ای رو به رو خواهید شد که تجربه آن برای دوستداران هیجان خالی از لطف نیست.

سایه های سکیرو دوبار می میرند

سکیرو: سایه ها دوبار می میرند

توسعه دهنده: قاب عکس

چنین فهرستی هرگز بدون حداقل یک ساختمان دریایی کامل نمی شود. استودیوی ژاپنی سابقه توسعه بازی های سخت و محبوب را دارد که دارای مکانیزم های هک اند اسلش هستند و به آسمان هفتم می رسند. از این نظر ، نام این استودیو به بخشی جدایی ناپذیر از این سبک تبدیل شده است.

Sekiro: Shadows Die Twice معمولاً چالش های زیادی را در اختیار بازیکن قرار می دهد و کلید خروج از آنها انجام حرکات به موقع و حساب شده و همچنین یادگیری ضعف ها و الگوی حمله باس های مختلف در بازی است. با این حال ، گفتن آن بسیار ساده تر از انجام دادن آن است و برای پایان دادن به این بازی باید بسیار صبور و محتاط باشید.

بازی Scarlet Nexus

نکسوس اسکارلت

توسعه دهنده: نامی بندایی

بازی Scarlet Nexus ممکن است در مقایسه با دیگر آثار موجود در لیست و حتی Code Vein چندان دشوار نباشد. اما یکی از مواردی که این بازی را در لیست قرار می دهد ، گیم پلی پیچیده و حرکات مختلف آن است ، به لطف قدرت های متعدد شخصیت های بازی ، که اگر استفاده مناسب از آن را فرا نگیرید ، می توانند در طول بازی دچار مشکل شوند.

سطح دشواری حتی چندین سطح بالاتر است و نیاز به دقت و مهارت بیشتری از طرف بازیکن دارد. علاوه بر این ، با این سطح دشواری ، مدیریت موارد و ارتباط قوی تر با هم تیمی های شما اهمیت بیشتری دارد.

قیامت Ghosts 'n Goblins

قیامت Ghosts ‘n Goblins

توسعه دهنده: کپکام

مقالات مرتبط:

بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection از سختی مشابه اجداد خود برخوردار است و حتی در سطح معمولی سختی نیز چالش های زیادی را پیش روی شما قرار می دهد. اگر این کافی نیست ، سطح دشواری افسانه را انتخاب کنید تا رنج واقعی را تجربه کنید!

برای درک اوج فاجعه ، باید بدانید که فقط دو ضربه برای کشتن آرتور ، شخصیت اصلی بازی کافی است و دشمنان سریعتر خواهند بود. به علاوه ، هر بار که می میرید ، به آخرین ایست بازرسی باز می گردید ، که حساسیت هر نبرد را چند برابر می کند.

کد خوان

کد خوان

توسعه دهنده: نامی بندایی

Code Wayne یکی دیگر از ساخته های Namco Bandai است که به دلیل گیم پلی غنی و مهمتر از همه ، سطح سختی آن در بین طرفداران سبک هک اند اسلش شناخته شده است. یکی از عواملی که باعث محبوبیت زیاد این اثر شد ، حملات مختلف و مرگبار سران بازی است. آنها در مدت زمان کوتاهی به سراغ شما می آیند و به سختی فرصتی برای واکنش نشان می دهند.

خوشبختانه ، هم تیمی های تحت هدایت هوش مصنوعی شما این فرصت را دارند که در طول بازی شما را از مرگ بازگردانند. در حالی که این می تواند گاهی مفید باشد ، اما نباید خیلی از آن راضی باشد. زیرا در نهایت همه چیز به شما واگذار می شود.

قدیمی ترین روح ها را بازی کنید

قدیمی ترین روح ها

توسعه دهنده: فالن فلگ

بازی Hand Souls به شدت از سری Dark Souls الهام گرفته است. ردپایی از آهنگسازی های محبوب فارسمفتور را می توان در جنبه های مختلف یافت. در جهان در خطر انقراض ، آخرین امید انسان این است که به تنهایی بجنگد تا با شمشیر غول پیکر خود جهان را از نفرین خدایان نجات دهد. سیستم مبارزات بازی با سرعت و خشونت زیاد بیشتر شبیه سری Bloodborne است تا سری Souls.

در Aldast Souls هیچ دشمن جانبی وجود ندارد و باید مستقیماً به سراغ 10 رئیس اصلی بروید و با آنها مبارزه کنید. بیس ها سریع هستند و شما باید به موقع به حملات آنها واکنش نشان دهید. برای انجام این کار ، باید الگوی حملات آنها و نحوه واکنش به هر یک از آنها را بیاموزید.

بازی Onimusha Warlords

اونیموشا: سرداران جنگ

توسعه دهنده: کپکام

اگرچه Onimusha: Warlords سخت ترین بازی در سری خود نیست ، اما همچنان چالش های زیادی را به همراه دارد. این بازی در ابتدا در سال 2001 منتشر شد و ریمستر آن در سال 2019 برای نسل 8 و کنسول های رایانه شخصی منتشر شد.

بزرگترین چالش در این بازی ، استاد شدن در زمان بندی دقیق ضربات کارآمد است که می تواند به سرعت دشمنان را شکست دهد و به شما در حل معماهای مختلف کمک کند. در حالی که Onimusha: Warlords شفقت زیادی نشان می دهد ، هنوز نیاز به صرف انرژی و مراقبت زیادی هنگام بازی دارد تا از بازی و چالش های آن لذت ببرید تا یک تجربه دردناک.

بازی skul the hero slayer

Skul the Hero-Slayer

توسعه دهنده: بازی های SouthPAW

Skul the Hero Slayer یکی از معدود بازی های Rug Like است که پیشرفت همیشه به نفع بازیکن نیست. در حقیقت ، دریافت به روزرسانی های جدید اغلب تفاوت چندانی ایجاد نمی کند ، که فرایندی دشوار است.

Skul ، شخصیت اصلی بازی ، می تواند مهارت های زیادی را در طول مسیر به دست آورد که به او در نبرد کمک می کند. اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که با کمک بهترین مهارت ها ، اصول اولیه بازی به راحتی از بین برود و بازیکن در نهایت مجبور به تکیه بر مهارت های خود شود.

بازی Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

توسعه دهنده: کپکام

این بازی چالش های سخت تری را برای کسانی آماده کرده است که Monster Hunter: World برای آنها بسیار آسان بود. سطح دشواری بازی با اولین مبارزه باس شروع می شود و تا انتها ادامه می یابد. مرگ های متعدد حتی برای به چالش کشیدن بازیکنان تشنه می تواند آزاردهنده باشد و مهارت های آنها را زیر سوال ببرد. Monster Hunter World: Iceborne بدون شک یکی از ارزشمندترین آثار چند سال گذشته است ، از جمله هک و مکانیک اسلش.

پوستر بازی Ghost of Tsushima

روح تسوشیما

توسعه دهنده: ساکرپانچ

پس از به دست آوردن تمام تجهیزات و یادگیری تمام تکنیک ها ، مطمئناً احساس کردید که Ghost Sushima او دیگر یک چالش نیست. وقت آن است که آنها را رها کرده و ادامه دهید. در سختی کشنده ، دشمنان بسیار قوی هستند و فقط دو یا سه ضربه شما را می کشند. مخفی کاری نیز در این شرایط دشوارتر می شود و شما به سرعت دشمنان را شناسایی خواهید کرد. در مجموع ، می توان گفت که سطح دشواری بازی Lethal’s Soshima رحم نمی کند و فرصتی برای اشتباه برای شما باقی نمی گذارد.

بازی مجموعه Ninja Gaiden Master

Ninja Gaiden: Master Collection

توسعه دهنده: تیم نینجا

قبل از توسعه Nioh ، تیم نینجا به خاطر سه گانه Ninja Gaiden معروف بود. یک اقدام سریع با ویژگی های هک اند اسلش که به بازیکن رحم نمی کرد و برای کسانی که اطلاعات کافی از بازی نداشتند ، مجازات الهی بود! چندی پیش ، بازسازی این سه گانه منتشر شد تا یکی از سخت ترین بازی های تاریخ را به مبتدیان و حتی طرفداران قدیمی ارائه دهد. اگرچه برخی از معماهای دو نسخه اول در این ریمستر حذف شده اند ، اما نبردها همچنان همان سطح دشواری قدیمی را حفظ می کنند.

گیم پلی Akane

آکان

توسعه دهنده: استودیو روشن

بازی آکین یک هدف به ظاهر ساده دارد. دشمنانی را که در راه عرصه مانع شما می شوند از بین ببرید. اگرچه اکثر این دشمنان در یک ضربه می میرند ، اما این نبردهای اصلی هستند که شما را شرمنده می کنند. این مدیران پس از کشتن صد دشمن ظاهر می شوند و با هر شکست قوی تر برمی گردند. با این وجود ، شما در آن زمان قدرت زیادی به دست نیاورده اید و تنها راه برنده شدن سلاح های مختلفی است که هنگام استفاده از هر یک از ویژگی های خاص باید بدانید. یک اشتباه کافی است تا کل مسیری را که طی کرده اید مسطح کنید و باید کل مسیر را تکرار کنید.

نظر شما در مورد کاربران Zomji در مورد این بازی ها چیست؟ اگر بازی دیگری با چنین ویژگی هایی دوست دارید ، در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان