3.نیاز به مشاور تخصصی کنکور دارم؟

نتایج کنکور 1400 اومد/پزشکی قبول class= از میان رشته های بسیار پرطرفدار گنجانده شده در این گروه آزمایشی می توان رشته حقوق، روانشناسی و همین طور رشته های مدیریتی را نام برد که هر یک مورد توجه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هستند. نظرسنجی های صورت گرفته نشان می دهد که اغلب رتبه های برتر این مشاور تحصیلی را رتبه های سه رقمی تشکیل می دهند هرچند تعدادی از شاگردان او موفق به کسب رتبه های دو رقمی نیز شده اند. مشاورین دیجی کنکور خودشون استادهای آزمون دادن هستن و از رتبه های برتر آزمون های آزمایشی هم بودن پس حسابی میتونن بهتون کمک کنن که شما هم مثله اونا تو آزمون ها موفق بشید. شما می توانید قبل از خرید با تیم رتبه های برتر و مشاوران کنکورآباد صحبت کنید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید. در سال ۹۵ حدود ۴۲۰۰۰ نفر (مرد و زن) در دانشگاه های دولتی، و پردیس ها ، دانشگاههای غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور در رشته مهندسی کامپیوتر پذیرفته شده اند.

مشاور کنکور نیشابور

از بین دانشگاه های مختلف که در این رشته پذیرش داشته اند، دانشگاه شیراز (مجازی) با ظرفیت حدود ۳۶۰ نفر بیشترین تعداد دانشجوی مهندسی کامپیوتر را جذب کرده و دانشگاه شاهد با ظرفیت حدود ۲۵ نفر دارای کمترین آمار جذب دانشجو در این رشته بوده است. تاثیر سهمیه 5 درصد ایثارگران نیز در کارنامه داوطلبان تغییراتی را به وجود می آورد به این صورت که 5 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آن ها، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه اختصاص دارد. لذا لازم است داوطلبان تا پایان زمان انتخاب رشته با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی از وجود این اطلاعیه ها آگاه شده و در صورت نیاز انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند. 3. برای دریافت فرم انتخاب رشته باید شماره پرونده، سریال ثبت نام، شماره پیگیری ثبت نام و شماره شناسنامه خود را در دسترس داشته باشید. برای این کار تستزنی و مرور بر درس های سال های گذشته و درس هایی که اخیراً یاد گرفتهاید اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، احتمال تکرار شدن مشابه سوالات کنکور سالهای قبل در کنکور امسال زیاده.

مشاوره کنکور تجربی - 7 پیش نیاز مهم قبولی تضمینی در رشته تجربی - IDNovin علاوه بر کتاب ها، فیلم های آموزشی، مشاوره ی تخصصی که به آنها اشاره کردم.کلاس های نکته و تست نزدیک کنکور خیلی برام کمک کننده بود. مهندسی عمران دارای تخصص های مختلفی است که در هر کدام از آنها وظایف خاصی را برعهده دارد. فقط کلاسا را شرکت کردم تاکنون . در صورتی که مشکل سربازی نداشته باشید می مشاور کنکور رایگان تلگرام توانید شرکت کنید. برای مطمئن شدن باید از مدیر آموزشی دانشکده بپرسید در صورتی که شما از دانشگاه اخراج نشده باشید هر چه سریع تر برای انصراف از دانشگاه اقدام کنید. سلام بنده سال ۸۸ دیپلم نقشه کشی ساختمان (اتوکد) گرفتم در دبیرستان کار و دانش الان تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم میخوام فوریت های پزشکی بخونم برای جذب در اورژانس ولی نمیدونم باید چکنم! شناسایی محدودیتهای فیزیکی-روانی دانش آموزان. بسیاری از دانش آموزان کنکوری نقاط ضعف خود را به خوبی نمی شناسند. حال تصور کنید بعد از سالها یک مشاوری که از رسانه ملی سردرآورده و همه در موردش حرف می زدند در آن مهمانی روشی اشتباه و کاملا منسوخ شده را پشت گوشی به شاگردش می آموخت همین امر باعث شد تا به او اعتراض کنم ایشان هم در پاسخ گفتند تو اگر عرضه داری بیا و روی مرا کم کن همه مرا می شناسند و من در اغلب برنامه های تلویزیونی و رادیویی حضور دارم .

آقای درگاهی . محمد شیخ الاسلامی .

سلام آقای افشار خسته نباشید.میخواستم بدونم منی که کتاب اقتصاد و جامعه ی کنکور 99 رو دارم و با توجه به تغییرات این دروس توی دهم، نیازه کتابم رو عوض کنم یانه؟ نویسنده آقای بهمن بازرگانی از مولفین باسابقه و خوب در این درس هستند. آقای درگاهی . محمد شیخ الاسلامی . به بررسی تمامی شکل های موجود در کتاب درسی پرداخته است. در ابتدای کلاس استاد هر بخش از کتاب درسی را ابتدا توضیح میدهد. به صورت میانگین و حدودی باید درصدهای ادبیات 56، عربی 80، دینی 60، زبان 50، ریاضی 53، زیست 60، شیمی 53 و فیزیک 46 را کسب کرد. اما اگر در دانشگاه دولتی درس می خوانید با توجه به استفاده از تحصیل رایگان اگر لیسانس خود را بگیرید دیکر اجازه ندارید از تحصیل رایگان به صورت مجدد استفاده کنید و فقط می توانید داوطلب پزشکی دانشگاه آزاد و یا پردیس های خودگردان شوید. با تحلیل آزمون و بررسی نتایج آن و مقایسه با ساعات مطالعاتی که برای هر درس صرف شده است داوطلب به نقاط ضعف و قوت خود پی می برد و در پی راهی برای رفع آن می گردد. یکی دیگر از فاکتورهایی که باید برای یک انتخاب رشته مناسب لحاظ شود، بررسی شرایط مختلف داوطلب است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما
محتوای این سایت تنها به عنوان یک منبع اطلاعاتی ارائه شده است و هرگونه استفاده از این محتوا باید با اندیشه و بررسی دیگر منابع همراه باشد و ما از استفاده تکراری و نابجای از آن تشویق نمی‌کنیم.