9 روش برای تعیین هزینه بازسازی خانه


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و سردبیران مسئولیتی در قبال محتوا ندارند.

احتمالاً برای تعویض کابینت های قدیمی، فرش های قدیمی و کاغذ دیواری های رنگ و رو رفته ماه ها صبر کرده اید، اما نگران هزینه های بازسازی هستید. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هزینه های بازسازی خود را بدون از دست دادن هیچ یک از رویاهای بزرگ طراحی خود کاهش دهید. ایجاد برنامه ای که شامل بودجه دقیق باشد زمان و فکر می کند، اما در نهایت ارزش آن را دارد.

بازسازی خانه

اگر از یک متخصص کمک می خواهید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که در مورد هزینه بازسازی خانه خود در شهر خود بپرسید. به عنوان مثال اگر به دنبال بازسازی خانه در غرب تهران هستید، می توانید بازسازی خانه را سفارش دهید و پس از مدت کوتاهی شاهد پیشنهادات کارشناسان فعال در بازار خواهید بود. از آنجایی که این کارشناسان در بازار سوزن دارای امتیاز، سوابق و سوابق هستند، شما می توانید با در نظر گرفتن این موارد و نظرات مشتریان گذشته خود، انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

9 نکته برای کاهش هزینه های بازسازی خانه

1. بودجه خود را برای بازسازی خانه خود تعیین کنید

رسیدن به برنامه ای متناسب با بودجه شما زمان و تلاش می خواهد، اما در نهایت ارزش وقت گذاشتن را دارد. یک دفترچه بسازید و هر گونه بازسازی و پیمانکاری را یادداشت کنید. در این صورت می توانید با افزایش هزینه برخی موارد را نادیده بگیرید.

2. سبک خانه را تغییر دهید.

به جای خراب کردن کل دیوار آشپزخانه، کابینت های کم مصرف یا قفسه های داخلی را نصب کنید که فضای بیشتری به شما می دهد. به همه چیز در آشپزخانه خود فکر کنید و طرحی ارائه دهید که همه چیز را پوشش دهد: آیا کشوها حتی نیاز به تعویض دارند؟ آیا می توانم کشوها را به سازمان دهنده و تقسیم کننده مجهز کنم؟ همچنین می توانید کابینت های خود را عوض کرده و به جای تعویض کامل درب ها، آنها را به روز کنید.

3. دست دوم بخرید

برخی از لوازم دست دوم مانند لوازم خانگی، روشنایی، مصالح ساختمانی و غیره را خریداری کنید.

4. خودتان چند کار بازسازی انجام دهید.

اگرچه برخی از کارها تخصصی است، اما می توانید تخریب بیرونی را خودتان انجام دهید. برخی از دیوارهای داخلی نیز به راحتی پاره می شوند، فقط باید مراقب سیم کشی و لوله کشی باشید. خود نظافتی در پایان روز کاری نیز در تسریع کار و کاهش هزینه ها موثر است.

5. تغییرات خارج از فصل

بسیاری از پروژه‌های نوسازی فصلی هستند و پیمانکاران انتظار دارند در برخی از فصل‌ها کار برای برخی پروژه‌ها شلوغ و در برخی دیگر آرام باشد. به عنوان مثال، تعویض پنجره یک پروژه تابستانی محبوب است، بنابراین می توانید در بهار مصالح بخرید و در زمانی که تقاضا کم است با پیمانکار خود مذاکره کنید. برنامه ریزی بازسازی خود از قبل بهترین راه برای تعیین زمان مناسب برای بازسازی است.

6. لوله کشی را در جای خود نگه دارید

سینک، توالت یا هر چیز دیگری را که به لوله کشی متصل است حرکت ندهید. اگر مجبور به تنظیم لوله کشی باشید، هزینه های کلی شما به طور چشمگیری افزایش می یابد.

7. نورپردازی را اصلاح کنید

به جای روشنایی خانه، نصب نورپردازی دیوار و سقف را در نظر بگیرید، که معمولاً با ایجاد حفره ها و افزودن عایق، قدرت بیشتری را فراهم می کند و هزینه های نیروی کار را کاهش می دهد.

8. خرید استراتژیک

راه های زیادی برای یافتن مواد و لوازم با قیمتی با تخفیف وجود دارد. می توانید از فروشگاه های آنلاینی که تخفیف دارند خرید کنید.

9. آشپزخانه را نبندید

به جای سفارش غذا از رستوران، می توانید امکانات اولیه آشپزی داشته باشید. به عنوان مثال، مایکروویو، گاز یخچال و غیره را خاموش نکنید تا مجبور نباشید مواد غذایی خارج از خانه بخرید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances