Caviar از نسخه ویژه آیفون 13 پرو با دندان های دایناسور واقعی T-Rex رونمایی کرد.


شرکت روسی Caviar که نسخه‌های لوکس محصولات الکترونیکی را در بازار به فروش می‌رساند، این بار برای آخرین آیفون‌های اپل بر مواد خاصی تکیه کرده است. شرکت Caviar از نسخه ویژه آیفون 13 پرو به نام Tyrannophone رونمایی کرد که بخشی از دندان واقعی دایناسور 80 میلیون ساله تی رکس در پشت آن است.

این گوشی های هوشمند تحت سری «ترا» عرضه می شوند که علاوه بر تیرانوفون، در مدل های Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی مقاوم و Teradiamond با الماس 1028 نیز به فروش می رسند.

مدل Tyrannophone از مواد سبک وزن ساخته شده است و ما روی آن را با آلیاژ طلا از جواهرات حکاکی کردیم. کهربای واقعی برای چشم دایناسور استفاده می شود و بقیه دایناسور از تیتانیوم ساخته شده است. البته همانطور که گفتم تا حد بسیار کمی با دندان های واقعی تی رکس سر و کار داریم.

IPhone 13 Pro Tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را تولید و با 1 ترابایت حافظه داخلی به قیمت 8610 دلار به فروش خواهد رساند. البته کاربران می توانند مدل آیفون 13 پرو مکس را نیز سفارش دهند.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو هیولا

مدل بعدی Monsterphone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هوافضا استفاده می کند. در پشت این مدل می توان اثر پنجه دایناسور را مشاهده کرد. 99 مدل از این مدل با قیمت 7760 دلار وجود دارد.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو ترادیاموند

آخرین مدل Teradiamond است که از تیتانیوم با 1028 الماس به قطر 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​1.5 میلی متر برای مدل پرو مکس و 128 یاقوت ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه موجود است و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم