Epic Games از بازی های مبتنی بر بلاک چین در Steam – Zomit پشتیبانی می کند

[ad_1]

به گزارش Verge ، Epic Games اعلام کرده است که برخلاف رقیبش Valve ، اکنون بازی های مبتنی بر بلاک چین را در فروشگاه خود به فروش می رساند. سازنده بازی های رایانه ای Valve اخیراً اعلام کرده است که هیچ بازی مبتنی بر NFT را در فروشگاه Steam ارائه نمی دهد. اگرچه Epic Games محدودیت هایی در ارائه بازی ها با استفاده از فناوری NFT دارد ، اما قصد دارد با مذاکره با توسعه دهندگان بر این محدودیت ها غلبه کند.

با توجه به Epic Games ، بازی های این پلتفرم باید به قوانین مالی شرکت پایبند باشند ، نحوه استفاده از بلاک چین را به وضوح بیان کنند ، دارای رده بندی سنی مناسب باشند و توسعه دهندگان آنها به جای استفاده از خدمات پرداخت Epic Games برای پذیرش گذرواژه ، توسعه دهندگان خود از سیستم های پرداخت استفاده می کنند.

مقالات مرتبط:

تیم سوینی، مدیرعامل Epic Games ، قبلاً اظهار داشت که علاقه ای به تایید NFT ها ندارد. اما اکنون به نظر می رسد که این عبارت فقط در مورد بازی های Epic Games صدق می کند. Epic Games به زودی قوانین پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین و استفاده از فناوری برای توسعه دهندگان بازی را روشن خواهد کرد. سوینی افزود: “Epic Games بدون هیچ گونه قضاوتی در مورد بلاک چین از نوآوری های تکنولوژیکی و مالی استقبال می کند.”

اعلام اینکه Epic Games بازی های مبتنی بر بلاک چین را می پذیرد به این معنی نیست که توسعه دهندگان از پلتفرم Steam ناامید شده اند و می توانند بازی های خود را به راحتی در پلت فرم Epic Games به فروش برسانند. زیرا پذیرش این بازی ها در حال حاضر به صورت آزمایشی است و هر یک به صورت جداگانه بررسی می شود. البته ، با توجه به شهرت Epic Games ، انتظار می رود که هیچ محدودیت خاصی برای این رتبه بندی ها وجود نداشته باشد.

Epic Games از هر فرصتی برای انحصار بازار بازی های رایانه ای استفاده می کند و در حال حاضر ، با پذیرش بازی هایی که ورود آنها به پلتفرم Steam ممنوع است ، به نظر می رسد این بار رقابت با Valve و جلب توجه برخی از گیمرها یا توسعه دهندگان آن پلتفرم برای جلب توجه بر.

موتور

برخی از طرفداران بازی NFT پس از آنکه Steam اعلام کرد بازی های با استفاده از فناوری بلاک چین را در پلتفرم خود قبول نمی کند ، به Epic Games روی آوردند. در همان زمان ، Enjin ، شرکتی که NFT ها را در بازی های ویدئویی ادغام می کند ، در توییتی درباره مذاکرات با مدیرعامل Epic Games توییت کرد.

نظر شما در مورد رقابت بین Epic Games و Steam چیست؟ آیا Epic Games می تواند با پشتیبانی از بازی های مبتنی بر بلاک چین ، مخاطبان Steam را جذب کند؟

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما