Nvidia به Metawares متکی است: پلتفرم Omniverse عمومی می شود


انویدیا در کنفرانس سالانه خود امروز از عرضه عمومی ابزارهای معاملاتی Omniverse خبر داد. انتظار می رود این پلتفرم ابزارهای مختلفی را برای ایجاد دنیای مجازی سه بعدی در اختیار کاربران قرار دهد و اجرای برنامه ها بر روی تراشه های انویدیا را مطلوب تر کند.

انویدیا امروز از پلتفرم Omniverse Enterprise در سانتا کلارا کالیفرنیا پرده برداری کرد که توسط شرکت هایی مانند Dell و Lenovo با قیمت سالانه 9000 دلار ارائه شده است که امکان ایجاد جهان های مجازی را فراهم می کند. این پلتفرم به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قدرت بسیار بیشتری نسبت به تراشه های انویدیا داشته باشند.

جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا می گوید: «Omniverse اساساً لایه ای از اینترنت، لایه ای از دنیای فیزیکی است. این پلتفرم باید همه این دنیاهای مختلف را در درازمدت ادغام کند.» به گفته یک تحلیلگر ولز فارگو، تجارت امنیتی می تواند در پنج سال 10 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.

این پروژه ابزاری برای شبیه سازی دقیق صحنه های سه بعدی است و امکان همکاری فوری در اتاق های مجازی مشترک را ارائه می دهد. اکنون مهندسان از سراسر جهان می توانند در پروژه هایی مانند ساختن پل ها و ساختمان ها با یکدیگر همکاری کنند. این پلتفرم از فناوری‌های Nvidia مانند Instant Beam Tracking استفاده می‌کند و برای کار در ایستگاه‌های کاری این شرکت بهینه شده است.

انویدیا همچنین پلتفرم دیگری را برای ایجاد ارواح مجازی به نام Omniverse Avatar توسعه داده است. این پلتفرم فناوری های مختلفی مانند تشخیص گفتار، تبدیل متن به گفتار، ردیابی چهره و انیمیشن آواتار سه بعدی را ترکیب می کند. این کنفرانس نمونه ای از یک شخصیت خیالی را در یک رستوران نشان داد که در حال توضیح غذاهای مختلف بود. این شخصیت با کمک فناوری ردیابی چهره، ارتباط چشمی را با مشتری حفظ می کند و به واکنش های چهره مخاطب واکنش نشان می دهد.

مثال دیگری نشان می دهد که چگونه آواتار خود آقای هوانگ به سؤالات مربوط به تغییرات آب و هوا و تولید پروتئین پاسخ می دهد. این پلتفرم بخشی از چشم انداز امنیتی انویدیا است که پاسخی به شرکت های دیگر از جمله متا خواهد بود. فیسبوک با تغییر نام به متا بر نقش مهم متوارس در آینده فعالیت های خود تاکید کرد. مایکروسافت همچنین اخیراً از آواتارهای سه بعدی و فضاهای کاری مجازی خود رونمایی کرد تا آمادگی خود را برای پیوستن به دامنه Metavers اعلام کند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances