Rockstar چگونه جنگجویان را به زندگی بازگرداند؟


سال ۱۳۹۴، در جزیره کنی (Coney Island) که در آن طرفداران جنگجویان دو برابر روز اول اکران فیلم، به لطف باران شدید، برای پوشیدن جلیقه برندهای مورد علاقه خود در صف ایستادند. اما اهمیتی نداره! زیرا با انتشار اقتباسی تعاملی از این فیلم توسط راک استار در سال 2005، کار خشن و آسان می شود. والتر هیل او جوایز زیادی دریافت کرد. این اقتباس از یک بازی ویدیویی در واقع تنها فیلم دارای مجوز بود که Rockstar اجازه ساخت آن را داشت. (اگرچه آنها اقتباسی تعاملی از نسخه اول فیلم را با همکاری SCi Games در سال 1380 انجام دادند. شغل ایتالیایی موارد مربوط به سال 1348 نیز ارائه شد.)

برای شرکتی که در آن زمان تعدادی بازی مانند Red Dead Redemption یا وجود عناوینی مانند Bully که در ایالات متحده محبوب‌تر بود، راه‌اندازی می‌کرد، پروژه The Warriors یک پیچ عجیب بود. تصویر غالب از خروجی برجسته Rockstar در مرحله اول GTA و بعد می تواند Red Dead Redemption باشد، همچنین LA Noire و Max Payne 3 کیفیت خوبی داشتند، اما در واقعیت این یک سری از بازی های قمار و Red Dead Redemption است. او بر افکار عمومی تأثیر می گذارد.

جدا از زمان بین فیلم و بازی، جنگجویان این هنوز یک بازی بزرگ برای ستاره راک بود. به همین ترتیب، تعداد طرفداران فیلم والتر هیل به مرور وزن اضافه کرده بود داستان فیلم – اینکه اعضای یک باند نیویورکی باید پس از فاجعه در پارک Pelham Bay زنده بمانند. جزیره کنی (Coney Island) – شخصیت ها را به روشی منحصر به فرد از هم جدا می کند تا خاطرات بصری ما خوب و بد را فراموش نکنند و سبک فیلم سریع برای دهه های آینده برای بینندگان باقی بماند. .

جنگجویان با استراحت زیاد استراحت کنید فیلم هایی که باید ببینیم نسخه تعاملی نیز از این آگاهی عمومی بهره می برد. راک استار در نهایت ده ها میلیون دلار سود به دست آورد که متناسب با فروش جت هایی مانند قطره در اقیانوس بود.

بازخوردها و انتقادات رسانه ها در آن زمان مثبت بود. خبررسان بازی وی نوشت: این بازی به دلیل موفقیت در انتقال فضای فیلم، می تواند بهترین اقتباس از یک فیلم بلند محسوب شود. فضاهای غم انگیز و خشن، دعواهای شدید و موسیقی متنی که با سینت سایزر توانسته صداهای خزنده ایجاد کند از جمله مواردی است که با وفاداری به فیلم اصلی در بازی تعبیه شده است. در بازی جنگجویان رویدادهای فیلم به ترتیب منظم رمان جنگجو سول یوریک (رمانی با همان عنوان داستانش آناباسیس وام گرفته شده است که گزارش لشکرکشی کوروش جوان در سال 401 ق.م. در برابر برادرش اردشیر دوم.

Rockstar به تعدادی از جنگجویان اجازه می دهد تا کنترل هر داستان را در دست بگیرند. وقایع ابتدای بازی چند ماه عقب‌تر از سکانس دراماتیک اولیه فیلم را نشان می‌دهد که گروه در نهایت به سرزمین خود فرار می‌کنند. جزیره کنی همپوشانی دارد، اما بیش از دو سوم بازی دارای محتوای اضافی است که نشان دهنده رابطه بین اعضای گروه و اهمیت “دعوت نامه اتحاد” است که کوروش برای همه گروه های نیویورک ارسال کرده است. پس از تکمیل مراحل، بسته به نحوه تشکیل گروه، ماموریت های اضافی باز می شوند جنگجو عمیق تر می شود. از یک سو می توان این بازی را جهان وطنی دانست، از سوی دیگر، مراحل آن توسط جعبه های شنی احاطه شده است که شامل سطوح اصلی و فرعی است، گاهی خشن و گاهی اوقات فقط گروه های رقیب را برای یک روز شلیک می کنند. جنگجویان از آن بازی هایی است که در مقابل بطری های شکسته و چوب های بیسبال چوبی از خونریزی نمی ترسد.

در سال 2005، جک تامپسون، یک وکیل آمریکایی در لباس مبدل، جنگ تن به تن را علیه راک استار و شرکت مادرش آغاز کرد. Tick-To-Interactive آغاز شده بود. یکی از شکایت های او خشونتی بود که راک استار به صورت رایگان بر روی بازیکنان جوان اعمال می کرد. او چندین شکایت در مورد محدودیت های شدید برای انتشار عناوینی مانند Bully، GTA و Manhunt ارائه کرد و در نهایت مشخص شد که هدف اصلی او اخاذی از توسعه دهندگان پولساز بوده است و نکته اینجاست که بازی جنگجویان با بمباران پرونده هایش شکست خورد!

درست است که تعدادی از بازی های شانسی با رفتار غیرقانونی خود در ابعاد مختلف خشونت آمیز هستند، اما می توان گفت بازی جنگجو در چندین سطح از اسکله خشن تر است. در چند دقیقه اول متوجه می شوید که بازی تمایل زیادی به تخریب، خشونت فیزیکی، ضرب و شتم و سرقت خیابانی دارد. رامبراند، اولین شخصیتی که تجربه بازی را با او آغاز کردید، تا بازیکنان را “آموزش” دهید و آنها را از نظر ذهنی برای انتظار در خیابان ها و ادامه بازی آماده کنید، الکلی های بی خانمان ما را شکست می دهد. سریع ترین راه برای خرید قوطی های اسپری رنگ، گرفتن عابران، بستن بیهوش آنها، انداختن آنها در زباله های بزرگ و در نهایت سرقت کیف پول آنها است. گزینه دوم دزدی از جواهرات فروشی یا شکستن شیشه های ماشین برای باز کردن ضبط کننده های استریو است.

ساعت اول جنگجویان برای آموزش به همین سمت می رود و در اوج کار خود با شورش های شهری ادغام می شود که اعضای گروه های دیگر با افسران پلیس و مغازه داران درگیر می شوند. تقریباً همه NPCها در طول بازی خشمگین هستند، از پلیس NYPD گرفته تا مردی که اسپری بینی می فروشد تا راه نجات شما را افزایش دهد. سیستم مبارزه با نواختن شما عمیق تر می شود، طیف وسیعی از سازها در دسترس قرار می گیرند و حریفان اکنون می توانند با ضربه زدن یا میخ زدن به زمین شما را بگیرند. وقتی با یک عضو مسن تر جنگجویان با پیشرفت بازی، می توانید به گروه خود دستور دهید که شورش کنند، حمله دسته جمعی انجام دهند، فرار کنند یا شما را دنبال کنند.

با پایان آموزش ابتدایی، روند بازی تسریع می یابد. همانطور که جنگجویان از قلمرو خود دفاع می کنند، گروه های بیشتری مانند ناوشکن ها ظهور می کنند. زمانی که از پشت گردن دشمنان خود را بشکنید، نیاز به حرکت پنهانی بیشتر می شود. حضور پلیس با افزایش چالش‌های پیش رو افزایش می‌یابد و در شرایطی که گروه فاقد تجهیزات مدرن است، با رفتار جدی‌تری به نام عدالت و خدمت پاسخ می‌دهد.

با عرضه بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 2، ایکس‌باکس و رایانه شخصی، مکانیک و حساسیت جوی استیک‌ها در مقایسه با پیچیدگی‌های کنسول‌های امروزی، صاف و گاه اعصاب خردکن نبود. به عنوان مثال برای نشان دادن و اطلاع دیگران از حضور خود جنگجویان در قسمت خاصی از بازی باید حرف W را رسم کنید و با 10 ثانیه زمان برای کسب امتیاز اضافی، با چالش نسبتاً بزرگی روبرو می شوید. چک پوینت ها این تعریف را نداشتند و بارگذاری از ابتدای هر مرحله انجام می شد، مهم نیست چقدر فاصله می گرفتند.

کنترل بازی ممکن است گاهی خسته کننده باشد، اما با وجود استانداردهای مدرن امروزی، رندر و ارائه بازی با فیلم اصلی بی نظیر است و فضای بازی کاملاً مطابق با دین آن است. همانند نسخه پلی استیشن GTA: San Andreas، بافت بازی چندان قابل توجه نیست، این یک پخش رادیویی از آهنگ های دهه 70 با گزارش دی جی از آنچه در مرحله قبلی در طول اعضای گروه پشت سر گذاشته اید است. جنگجو آنها در حال تفریح ​​و نوشیدن هستند، این یک رویداد بکر است. بازیگران و بازیگران زن فیلم بسیار با احیای شخصیت های سینمایی خود در ارتباط بودند و همگی این عقیده را داشتند که ارتباطات و شباهت های زیادی بین این فیلم و بازی وجود دارد.

راجر هیل بازیگر کوروش که برای شرکت در این پروژه دعوت نشد، اهل Rockstar و Tick-To-Interactive او نیم میلیون دلار به دلیل استفاده نادرست درون بازی از مطالب صوتی و تصویری خود دریافت کرد و Tik-Tu در پاسخ مالکیت مجوز این اثر را تایید کرد.

آن تجربه جنگجویان برای چه کسی است بستگی به شما دارد! اگر می خواهید یکی از عناوین نیمه معروف Rockstar را تجربه کنید، همان استودیویی که تجربه قرار دادن GTA و Bully را در کارنامه خود دارد، انتخاب مناسبی است. بازی با افزودن محتوا، درک ما از داستان قبل از فیلم را ملموس‌تر می‌کند، اگر به اصل کار با امکانات زمان خود بچسبد. Liberty City یک بازی شهر نیویورک با ظاهر طعنه آمیز خاکستری است که برای مصرف طراحی و ساخته شده است. در مقابل، تیم Rockstar Toronto یک نیویورک واقع گرایانه تر ایجاد کرد. فقر در تعدادی از محله های نیویورک حاکم است جنگجو بدون محدودیت های گرافیکی پلی استیشن 2 بهتر به نظر می رسید، و صادقانه بگویم، این فرمت برای سبک مناسب است و ارزش امتحان کردن را دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم