توافق یحیی گل‌محمدی با سپاهان برای فصل بعد؟

[ad_1]

خبرآنلاین نوشت: اسطوره باشگاه سپاهان پس از دربی اصفهان در نشست خبری اظهار داشت: متأسفانه نتایج چنین نیست که بخواهم از خودم و نوع بازی تیمم دفاع کنم. هر چقدر بخواهم خودم راضی کنم که تیم خوب بازی می کند، ولی واقعا باید بپذیرد که نتیجه هم نیاز است. متأسفانه در این کار خیلی خوب نبودیم. امیدوارم باشگاه تصمیم خوبی بگیری. فکر می‌کنم از حالا به بعد انرژی به تیم اضافه شود. نیاز است افراد جدید بیاید که بچه‌ها را از نظر روحی و روانی برای بادامکی کهی کنند امیدوارم قبول کنند و اجازه بدهند من کنار بروم و شخص دیگری را به فتیم اضد.فضد.فضا از همه کسانی که در این ۴۹ هفته به من کمک کردم ممنون هستم. باید منصفانه از عظیمیان کارخانه سابق کارخانه و طیبنیا مدیر کارخانه من تککر کنم، چون به اعتماد کردند. از هیأت و ساکت که مثل یک برادر بزرگتر تا آنجا که من به تیم کمک کنم و اعتماد کنم تشکر کنم، ولی منصفانه است که دلم می خواست تا آنجا که می توانم به تیم کمک کنم. الان فکر می کنم نیاز به نفر جدید به تیم اضافه شود. شاید سپاهان راهش را بهتر برود. برای من واقعاً سخت است که ببینیم هواداران‌مان اینقدر ناراحت هستند.

شنیدیم دست اندرکاران باشگاه سپاهان پس از استعفای محرم نویدکیا از طریق واسطه های خود به یحیی گلمحمدی پیشنهاد دادند که جانشین این مربی جوان و شناخته شده شود. ظاهرا سرمربی پرسپولیس فعلا به بهانه قرارداد با پرسپولیس به این پیشنهاد منفی داده است که نمی‌خواهد در رقابت با استقلال و در این شرایط ویژه پرسپولیس را ترک کند اما …

بعید نیست یحیی گل‌محمدی برای سال آینده با سپاهانی‌ها به توافق برسد. او در نشست خبری بعد از دیدار با گل گهر سیرجان نیز بار دیگر به رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس طعنه زد و گفت: رضا درویش از وقتی به پرسپولیس آمد با انبوهی از مشکلات و بحران ها مواجه شد. او هم زحمت می کشد، اما کافی نیست. خودم مطمئن هستم که درویش از صبح زود تا آخر شب در باغ است و کارها را انجام می دهد می دهد، اما متأسفانه هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

هر چند یحیی گلمحمدی با قرارداد درارارداد درپایان فصل اتفاقات دیگری از نوع مصرف و تصمیم گیری فعالیت های خودش را در نصف جهان ادامه دهد!

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما