زاکانی خطاب به دولت: چرا به مردم ظلم می کنید؟

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از لایحه بودجه 1400 گفت: بگوئید به مردم ظلم می کنید چرا بعد اعلام می کنید 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت میخواهیم بفروشیم مگر توان تولید و فروش داریم.

علیرضا زاکانی در مراسم سالگرد سردار پرافتخار ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه قمر بنیهاشم (ع) اظهار داشت: وقتی ما از شهید و شهادت صحبت می کنیم در واقع از فراق شهید، غم و اندوه زیادی داریم، زیرا شهید به تعبیر آیت الله خوشوقت اولین قطره است. خونش به زمین می‌ریزد، خداوند همه را به او عطا می‌کند.

انتقاد شدید زاکانی از لایحه بودجه ۱۴۰۰

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: براین اساس ما به شهید غبطه میخوریم و هم در فراغش مینالیم، او کسی بود که همه وجود داشت و داشت را وقف خدمت جمهوری اسلامی کرد و به جائی که بعد از انقلاب خود را صاحبسفرهای ببیند و بهره مند شوند. را صاحبخانه دید و فدا کرد.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی بهجای بعد از دفاع مقدس، وظیفه خود را تمام شده بداند و به جبران آن دوران بپردازد، حضور در جنگ بزرگتری را آغاز کرد و در جهاد اکبر، گوی خدمت را از دیگران ربود و به عرصه نبرد با ظالمین پرداخت. و چه سعادتی بالاتر از این است که به دست شقی‌ترین افراد در جهان کنونی شهرها.

زاکانی بیان کرد: خیلی در دوری ایشان میسوزیم و خلأ وجودش را چیزی بر نمیکند، اما موج شهادت این شهید، جهان اسلام و آوادی خواهان جهان را به میدان آورد.

وی عنوان کرد: نام او چیزی نیست که از خاطرات برود و ما میسوزیم، مرا در حیاتش قر و منزلت او را درک نکردیم; ایشان عمت و بزرگیاش را از اسلام و ولایت گرفت و امروز راه وی فراروی ماست و ولایت مداری و راه او برای ما حجت است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاریخان کرد: در کنار این اندوه، ما به شهید سلیمانی بهعنوان یک الگوی مینگریم و این الگو در زمان هایی که الگوها برای جامعه ما بیداد می کند و لعاب ها بهجای الگو نشسته اند مایه افتخار است.

وی بیان کرد: این شهید در حوزه فردی و اجتماعی ویژگی های زیادی داشت و دارای یک موضوع و اخلاص بود، اما به تعبیر رهبری خود را میداندار معرفی کرد که میدانست که خدا میبیند.

شهید سلیمانی در کنار اخلاص اهل دقت و تدبر بود

زاکانی گفت: در کنار اخلاص، شهید سلیمانی اهل دقت و کر و تدبر بود. دشمنان برای کانون اسلام ناب محمدی نقشه ککیدند تا ریشه این اسلام را از بین ببرند، پس او در کنار ولایت مداری تابع محض رهبری بود.

وی افزود: او که پیام اسلام را درک کرده بود که تا به مدد مظلومی نشتابیم مسلمان نیستیم از او مجاهدی بزرگ درصحنه ساخت و او قبل از هر کس پا در عرصه خطر میگذاشت و برای خودش چیزی نخواست.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایشان در زمان حیات، سخنرانی زیبایی در مجلس کرد و در مورد منطقه توضیح داد که درنهایت در رویدادهای منطقه، مقصدشان ایران است و آنچه را که در افغانستان و سوریه و لبنان و عراق رقم زد همه بر اساس. کینهورزی علیه انقلاب اسلامی بود اما همه این تهدیدات باتدبیر رهبری به فرصت مبدل شد.

عنوان کرد: اگر منطق این شهید را بدانیم او را اسوه میدهیم، آمریکائیها در منطقه بیش از 8 هزار میلیارد دلار هزینه می کنند و این رقم وحشتناکی است و ما امسال با دلار آزاد کل بودجه سال کشور که بسیار چاق شده است را 30 میلیارد دلار می کنند. بستهایم یعنی 280 برابر بودجه امسال ما توسط آمریکائیها آمریکائیها در منطقه هزینه شده است اما در منطقه کاستخوردهاند.

زاکانیان گفت: یعنی وزیر وقت آمریکا اعلام کرد ایران در این سالها 16 میلیارد دلار برای نبرد با ما در منطقه هزینه کرده است، نیمی از خرج امسال را در طول سالهای گذشته و در طول 19 سال خرج دریافت کردیم و این رقم یک پانصدم خرج است. آمریکاست.

وی تصریح کرد: بااینوجود ما در منطقه پیروز شدیم و این امر با عنایت رهبری و پرچمداری شهید سلیمانی و مدافعین حرم اتفاق افتاد و این عددها قابلمقایسه نیست.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی از میان مردم محلی، پاکستانیها، افغانستانیها و فاطمیون و حشدالشعبی در عراق و انصار الله در یمن و سوریه در دفاع وطنی و حزب الله لبنان و حماس، لشکری ​​از جنود الهی را انتخاب کرد. شکل دادن و به میدان بیاورد.

شهید سلیمانی نشان داد آماده سازی ظهور توسط مردان مرد رقم می‌خورد

وی گفت: شهید سلیمانی نشان داد آماده سازی ظهور توسط مردان مرد رقم می خورد و چه شد که ما خاک و او افلاک است، چون بندگی خوب خدا و تبعیت از رهبری و خدمت به مردم را برگزید و چیزی برای خودش نمی خواست.

زاکانی عنوان کرد: او اهل محبت صداقت و اخلاص و گذشت و گذشت برای مردم و کار اسلام و انقلاب پشت در مسئولیت مینشست، پس وی الگو و اسوه است، راه او این باغ مفتوحی است و مسیر ادامه دارد و این تحرکات استیصال است. است و آمریکائیها میدانند اگر دست از خطا میبینند چون در معرض آسیب هستند.

وی افزود: یکزمانی پایگاه آنها در هر منطقه ای از جهان محل مقاومت و مقابله با دیگران بود اما امروز پایگاه هایشان محل ثبات انقلاب اسلامی است چون امکاناتی را که وارد منطقه می کنند زیر ماست و امکانات ما به طور نقطه میزند و اما نیروهای نظامی باید به صورت نظامی آماده باشند تا باشند. دیوان دیوانه دست از پا خطا نکند خیلی بلوف می‌زند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیانان کرد: شهید یکمیزان است و ما می‌خواهیم شهید سلیمانی را برای شناخت دیگران قرار دهیم، شناخت دیگران بسیار مهم است، امروز همان آقایان مسئولی که از سلیمانی به بزرگی یاد می‌کنند فراموش کرده‌اند در زمان حیات این شهید. چه خوندلی به او داد و گفتند از او ککایت میکنیم، آیا این افراد برمدار شهید سلیمانی بودند.

وی بیان کرد: پس از خود شهید سلیمانی امکانی ایجاد می کند تا دیگران را بشناسیم، شهید لحظهبهلحظه کاری می کرد که باری به دوش مردم نیاید اما فقدان تدبیر کشور را با تهدید کرد.

زاکانی کرد: زمانی که بودجه 98 را می توان با 167 هزار میلیارد تومان بسته کرد.

وی اظهار داشت: اینها حتی در سال 99 متنبه نشدند و کسری 167 میلیارد تومان در سال 98 را به 273 میلیارد تومان تبدیل کردند و این بیتدبیری چه نسبتی با راه شهید و خدمت و مسئولیت پذیری دارد، بودجه امسال نیز 350 هزار میلیارد تومان بودجه دارد. و برای اولین بار در طول تاریخ درآمدهای ما 40 هزار میلیارد تومان از هزینه کمتر است و در این یک سال برخی بودجه را نمی‌دهیم و مگر مملکتداری با شوخی سازگار است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وقتی شرایط اینطور است که مصرف گوشت در کشور یک عدد در سال بر اساس آمار است و برای متمولین 96 کیلوست چرا باید چنین فاصله ای و این چه ارتباطی با مکتب شهید سلمیانی باشد بلکه این مکتب است. بی‌دردها و دنیاطلبی است.

مکتب شهید سلیمانی باید علیه پلشتی‌ها قیام کند

وی گفت: این فاصله طبقاتی را چه کسی تحمیل کرده است و چرا باید 70 درصد سپرده بانکی برای یک درصد جامعه باشد و چه کسی باید علیه آن قیام کند، قطعا مکتب ی باید علیه پلشتیها قیام کند و بعد از سلیمان تریبون دستشان است و میگویند دولت. میخواهد نفت زیاد بفروشد در سال 98 و 99 نیز میخواستید میخواستید نفت زیادی بفروشید، چرا با مردم صادق نیستید.

زاکانی بیان کرد: سال 98 میدانستید که از 19 اردیبهشت سال 97 وارد تحریم ویژه شدیم و با تحریم بانکی نمیتوانیم یکمیلیون و نیم بشکه نفت بفروشیم چرا اسرار کردید پس فکر کنید به تودهنی بزنیم ولی با تحریم عقبنشینی کنیم، چرا خوب برای این کار سوری نمیتوانیم. هزینه تعیین کردید.

وی افزود: بگوئید چرا به مردم ظلم می کنید جیب مردم و ملت را به زشت است چرا مردم را شرمنده خانواده میکنید، بعد اعلام میکنید 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت میخواهیم بفروشیم آیا توان تولید و فروش داریم چرا باید حرف بیهوده به مردم بگویم دوست دارم. این شهید میزان است و می‌توانم دیگران را بشناسند که چه کسی حق می‌گوید ـ،ۈڈید ـ،ۈڈ.

نماینده مردم قم در مجلس عنوان مرد: تجربه داد در این 41 سال از حق و اسلام حمایت کرد و از رهبری تبعیت کرد و به مردم رفت و پیروز شد. شهید زنده است و به ما می کند مهم این است که کمک کند، شهید سلیمانی مرگ باعزت را انتخاب کرد.

وی گفت: شب قدر ما انتخابات آینده است، مردم دقت کنید کدام باسلیقه تبعیت از ولی و تمسک از اسلام و خدمت به مردم میخواند به دنبال او برویم، ممکن است با اغواگری عدهای گرفته شود به ملاکهای آقا باشد و از اسامی عبور کنیم. و ببینیم این افراد در این 42 سال کجا بودند.

زاکانی متذکر شد: نمی شود عدهای حاشیهنشین و پرو همیشه سر سفره باشند و همه چیز را به گردن اسلام و رهبری و مردم بیندازند پس این شهید دستگیری و شفاعت می کند، این شهید سرباز اهلبیت (ع) و سیدالشهداست، سیدالشهدا آگاهانه این مسیر را می رود.

وی بیان کرد: ما باید از میراث شهید سلیمانی که همان میراث امام و سایر شهد و نظام و رهبری است و باید از این میراث صیانت کنیم.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما