(ویدیو) خلاصه بازی استقلال ۱ – ۰ فجرسپاسی؛ گل ارزش سلمانی

[ad_1]

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی بهاف فجرسپاسی شیراز رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. جعفر سلمانی در دقیقه ۵۴ تک گل استقلال را به ثمر رساند.

استقلال در شرایطی در این بازی به پیروزی رسید که تیم فجر سپاسی تنها تیم کابلو لیگ برتر است که می تواند این بازیکن را به خدمت بگیرد و پیش از مسابقه نیز به ادامه حضور سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در استقلال به دلیل مشمول شدن این بازیکنان معترض بود که پیش از این از بازی، وضعیت این بازیکنان تکلیف شد و دو بازیکن استقلال سربدز د.ز

نیمه اول

دقیقه ۲: پاس امیرحسین حسینزاده به کوین یامگا این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد که ضربه زمینی یا ایمان صادقی دفع کرد.

دقیقه ۷: امیرحسین حسین با شوتی که روانه دروازه فجر سپاسی کرد، قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت که البته توپ به ککلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: آمانوف از پشت جریمه اقدام به شوتزنی کرد که با دفع ایمان صادقه شمی امی دمان

دقیقه ۲۳: ضربه ایستگاهی برای فجر سپاسی با ارسالی بلند روی دروازه استقلال همراه و در شرایطی که به نظر می رسد روزبه چشمی روی توپ اثر گذاشته و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه راه اوت شود، اما داور مسابقه کرنری تشخیص داده نشده است.

دقیقه ۲۹: بار دیگر تلاش کرد تا دروازه فعل سپاسی را با یک آمان و فنی باز کند که ایمان صادقی تسلیم نشد و تن کرنر داد.

دقیقه ۳۰: آمانوف که چند بار برای باز کردن دروازه فجر سپاسی اقدام کرد، این بار با حرکات تکنیکی خود مدافعان این تیم را به هم ریخت که در انتها هم مغلوب ایمان صادقی شد تا کرنر دیگری نصیب استقلال شود.

دقیقه ۳۱: کرنر ارسالی روی دروازه فجر سپاسی، در میان سردرگمی بازیکنان و به صورت ناقص دفع شد که توپ سوم به جعفر سلمانی رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راه اوت شد.

دقیقه ۳۳: بازیکنان استقلال سعی دارند با ضربات از راه دور دروازه فجر سپاسی را باز کنند که این بار نوبت به صالح حردانی حردانی رسید، اما به زمینی این بازیکن را هم صادقی کرد.

دقیقه ۳۵: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۶: ارسال احمد زندهروح روی دروازه استقلال میتوانست به ملقعیتی خطرناک تبدیل شود که مدافعان استقلال به کرنر تبدیل شوند.

دقیقه ۳۷: داور مسابقه دانیال کردستانی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۴۲: روی یک همکاری خوب میان جعفر سلمانی و امیرحسین حسینزاده، توپ مقابل دروازه به آمانوف که ضربه او با تکل به موقعیت مدافع فجر سپاسی به اوت رفت.

دقیقه ۴۳: رودی ژستد با خطایی که وسط زمین انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۰:۵۰ زبیر نیکنفس با شوتی از راه دور قصد باز کردن دروازه فجرسپاسی را داشت که با واکنش ایمان صادقی راهی کرنر شد.

دقیقه 54: کرنر ارسالی روی دروازه فجرسپاسی با تعلل خط دفاعی این تیم همراه شد و در ادامه احمد زندهروح توپ را در اختیار گرفت که با اشتباه او و فرصت طلبی جعفر سلمانی، گل استقلال به ثمر رسید.

دقیقه ۶۷: رضا علیاری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۲: احمد زندهروح از راه دور اقدام به شوتزنی کرد که این بازیکن را از کنار دروازه راهی اوت کرد.

دقیقه ۷۵: فرزان دانا در محوطه جریمه استقلال استقلال خود را از دست داد که در ادامه با اعتقاد به خطای پنالتی، به داور بازی معترض شد تا کارت زرد دریافت کند.

دقیقه ۸۳: زبیر نیکنفس بار دیگر اقدام به شوتزنی کرد که از راه دور او توسط ایمان صادقی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۸۹: کوین یامگا به محوطه جریمه فجر سپاسی وارد شد و سپس با پاس رو به سعید مهری را در موقعیت قرار داد که شوت این بازیکن بیرون را ایمان صادقی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵+۹۰: حرکت تکنیکی امیرعلی صادقی در محوطه جریمه فجر سپاسی ثمری نداشت، اما اشتباه مدافعان در دفع توپ باز هم موقعیت را به استقلالیها داد که این بار شوت مهدی مهدیپور پس از برخورد به دروازه و سپس ایمان صادقی به کرنر رفت.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، زبیر نیکنفس، محمد دانشگر، مهدی مهدیپور، جعفر سلمانی (2 + 90 – عارف غلامی) صالح حردانی، امیرحسین حسینزاده (86 – سعید مهری) کوین یامگا، عزیزبک آمانوف (60 – امیرعلی صادقی) وی رودی ژستد (۸۶ – ارسلان مطهری).

ترکیب فجر سپاسی: ایمان صادقی، محمد قنبری، رضا علیاری، علی ملایی، حمید نعمتی (80 – شهرام گودرزی) دانیال کردستانی (59 – محمدعرفان معصومی) احمدرضا زندهروح (80 -)، اتابک زارعی، یوسف وکیا، فرزان دانا و محمد کاظمی (59 – حسین) مهربان).

داور: رضا عادل

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما